Şimdi Ara

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.235
Cevap
72
Favori
287.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde boş boş duran bitirdigim uncharted 4 hesabi var takaslık almak isteyen mesaj atsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu 2-3 defa internet üzerinden izledim gayet güzel fevkalade bir oyun ama kendimde deneyimlemek istiyorum fakat zevk alabilir miyim bu kadar oyunu bildikten sonra bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ...BeDo...

Oyunu 2-3 defa internet üzerinden izledim gayet güzel fevkalade bir oyun ama kendimde deneyimlemek istiyorum fakat zevk alabilir miyim bu kadar oyunu bildikten sonra bilmiyorum
    hocam ilk oyundan baslayin. hepsinin turkce dublaji var zaten ayri bir zevk veriyor. hikayesi 10 numara, grafikleri 10 numara oyun. seri olarak bu tadi aldigim baska oyun olmadi.
  • ilk kez bir uncharted oyunu oynadım ve çok beğendim gow dan daha çok eğlendim türkçe dublaj olması felan alınan zevki 3 kat artırıyor
  • Oyun'un PC versiyonu yok değil mi? Veya gelmeyecek?
  • akkinooo kullanıcısına yanıt
    Pc de yok ; Gelir mi bilinmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unc 4 ün multisine girmek istediğimde lobby de oyuncu buluyor ancak "karşılaşma Başlıyor" hep %0 da takılı kalıyor. Çok nadiren maça girebildim bu sorun yüzünden. Denemediğim pek.bişey kalmadı ama başına böyle bir durum gelen var mı?

• Online oynayan var mı? Bence çok zevkli ama oyun bulamıyorum oyun süresinden daha çok bekleme süresi oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun henüz finalini görmedim ama çok net söyleyebilirim ki kendi türünde yani realistik aksiyon macera oyunları arasında en iyilerden biri olmuş. Bunu müthiş aksiyon bölümlerine, oynanıştaki doğallığa, karakterlerin işlenişindeki ve diyaloglardaki kaliteye, mükkemmel ara sahnelerine ve grafiklerine borçlu.

Kısacası yüksek kalitede sinematik aksiyon filmi tadında müthiş bir oyun olmuş.

Ve Oyunun asıl tadını almak için serinin önceki oyunlarını da oynamak gerek. Yoksa kimin kim olduğunu bilmeden bazı bölümler pek de anlamlı ve etkileyici olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 17 Nisan 2020; 4:26:5 >
  • Başyapıt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 18 Nisan 2020; 20:2:49 >
  • nathan drake li serinin bitmesi hiç iyi olmadı.
  • Uncharted 4, Ps4 neslinin açık ara en iyi özel oyunlarında ilk 3'e girer, açıp oynadığımda hâla beni şaşırtan bir başka yapım daha yok, animasyonların kalitesi ve çeşitliliği, ağızları açık bırakan Sinematik sahnelerdeki sunum kalitesi, kolay kolay yapılamayan şahane Mimik detayları ve göz alıcı grafikleri ile şaka gibi bir yapım.

Kendinizi oyunu oynarken 13 saatlik kesintisiz bir aksiyon filimindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Oyunun küçük bir kısmında sürdüğümüz Araba sekansları ve sürüşteki ayrıntılı realistic unsurlar dahi o kadar kaliteli ve muazzam ki, ana temeli araba üzerine kurulmuş oyunlar dahi bu seviyeye kolay erişemiyor.

Hele o boss savaşının mükemmeliğinden ve kusursuz finalden bahsetmiyorum bile

Giriş - Gelişme - Sonuç o kadar iyi işleniyorki, oyuna hayran kalıyorsunuz.

Şimdi ise Naughty Dog'un Part II ile neler yapabileceğini izleyelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 12 Ocak 2021; 22:16:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: john ciga

Online oynayan var mı? Bence çok zevkli ama oyun bulamıyorum oyun süresinden daha çok bekleme süresi oluyor.
    Oyunun ilk çıktığı günden beri sürekli online dayım ve mükemmel, takımlı ölüm mücadelesi 5e 5 özellikle, oyuncu dolu zaten free olunca yığıldı kalabalık.

Edit;

2 kez mükemmel senaryoyu bitirip full online a girdim,
    2016 'nın mayısından beri online dayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 22 Nisan 2020; 22:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Oyunun ilk çıktığı günden beri sürekli online dayım ve mükemmel, takımlı ölüm mücadelesi 5e 5 özellikle, oyuncu dolu zaten free olunca yığıldı kalabalık.

Edit;

2 kez mükemmel senaryoyu bitirip full online a girdim,
    2016 'nın mayısından beri online dayım

Alıntıları Göster
    Aslında 2 dakikada falan oyun buluyor ama nedense bana uzun geliyor, playstation dünyasında yeniyim ondandır sanırım. 1-2 dakikada oyunun başlaması sürüyor. Yani düşününce uzun değil ama ben de takımlı ölüm mücadelesi oynuyorum ama bir oyun 10 dakikada falan bitiyor skor 40 değil de 60'ta falan bitse çok iyi olacak. Oynarken çok zevk alıyorum pek beceremesem de ama oyun erken bittiği için zevkim bölünüyor. Senaryo kısmında hoşuma gitmeyen birkaç şey olsa da sonuç olarak mükemmel bir oyun tabii ki.

• Bu oyunun online kısmını klavye mouse ile oynayan çok mu ona göre hiç bulaşmayacağım

• Zamanında fırsatım olmamıştı hazır psn plus ile verilince denedim. Oyunu da nihayet bitirdim. Gerçekten çok güzel bir oyun olmuş.

Süreyi uzatmak için eklenen bazı kısımlar olmasa iyi olurmuş. Ayrıca oyunun "Üzgünüm Mario ama prenses başka kalede" havası(Yani sürekli Aaa hazine burda değilmiş şuraya git) gibi birkaç eksisi var. Ve şimdi hatırlayamadığım birkaç şey. Ama cidden güzel oyun senaryosu karakterleri ve daha birçok şey cidden çok güzel. Grafikler zaten mükemmel

Singleplayer için vereceğim not; 8.5 / 10

Ama multi için aynı güzel şeyleri söyleyemeyeceğim. Oyuna sadece "Bizim oyunun da multisi olsun" demek için eklenmiş. Yani başka bir online oyun oynamak dururken Uncharted 4'e girmek için bir neden göremiyorum. Denedim ama çok girmem.

Multi puanım 6 / 10
  • Oyunu birkaç saat önce bitirdim. O kadar güzeldi ki ancak deneyimleyen bilir. Playstation almadan önce oyun oynamıyormuşum onu fark ettim. Nathan Drake'i bir daha göremeyecek olmakta tuhaf hissettiriyor. Oyun bittikten sonra içimde büyük bir boşluk oluştu. Özetle tadında biten mükemmel bir oyun serisiydi. Umarım böyle güzel oyunlar PS5 neslinde de görebiliriz.
  • Online oynayan varsa birlikte oynayabiliriz. 2 tane arkadaş buldum oyundan onlarla oynuyorum, iyi oynamanıza gerek yok isteyen herkes aramıza katılabilir. Biz klasik mod oynuyoruz. Ben bireysel olarak takımlı ölüm mücadelesi de oynuyorum. Online kısım halen dolu ama aynı oyuncular karşınıza çıkıyor arada bir. Tabi bu bir sorun değil, oyun çok eğlenceli. En çok zevk aldığım oyunlardan birisi diyebilirim. Beraber oynamak isterseniz mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john ciga -- 15 Ağustos 2020; 2:37:5 >
  • Tom Holland'ın Nathan Drake hali ile ilk görüntüsü geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 22 Ekim 2020; 18:17:52 >
  • Arkadaşlar uc2 ve uc3ten yola çıkarsak eğer uc4ün online olarak kullanımı ne kadar daha devam eder?
    Yani serverlar kaç yıl daha aktif olur sizce?

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.