Şimdi Ara

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) (506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.236
Cevap
72
Favori
287.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 5. nesilde bir Uncharted daha göreceğimizi düşünüyorum açıkçası. Çıktığı zaman ps3 zamanı 3. oyun olsun ps4 zamanı 4. oyun olsun konsolun gücünü gösteren oyunlar olmuştu.

Tamamen farklı karakterlerle yeni bir maceraya da hayır demezdim.
  • Ben de bu serinin devam edeceğini düşünüyorum. Zaten bitirmeleri bence çok absürt olur...
  • Yüzde yüz sam ile gelicek bir sonraki oyun. Üstüne iddaa oynansa oynarım o derece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim oyum da Nathan'ın kızına... Bence onunla devam edecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettfrost -- 28 Nisan 2019; 12:20:14 >
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu hoş olurdu. Arada annesiyle babasını gösterir oyun aynı zaman hem kadın hem de bilgili bir karakterle(babasından amcasından) fena olmazdı.
  • İlk çıktığında bitirmiştim, şimdi yeniden başladım, abi oyun çok güzel ya

• Beyler bir daha Uncharted oyunu gelecek mi? Gelmeyecek diye kesin birşey söylenmedi değil mi?

Gelirse Sam ile oynamak güzel olurdu, Nathan'ın hikayesini bitirdiler sanırım.

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Gelecek ama Nathan olmayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler UNCHARTED serisini oynamadım hiç. Hangi sıra ile oynamalıyım.
  • erha-n kullanıcısına yanıt
    1 den başla.Bugün indirimin son günü.Uncharted collection (1-2-3) ve uncharted 4 indirimde. Türkçe dublajlı oyunlar.Kaçırma fırsatı.

Salı günü sonmuş, daha 3 gün var.Bu fiyata kaçırmayın bu muhteşem seriyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 16 Haziran 2019; 11:45:28 >
  • Uncharted serisini Ps3'de az çok deneyimlemiştim Ps4 için tekrar Collection'ı aldım 1'den başladım daha detaylı bakarak oynadım ama bir süre sonra sıktı çok tekrarlamaya başladı kendini ben de direkt 3'e atladım. Üçüncü oyun daha iyi, oyunun sıkıntılarından birisi de sizi belli bir kalıbın içine koyuyor çok çizgisel bir oynanış sunuyor. Günümüz açık dünya oyunlarına alışan arkadaşlar bu oyundan çabuk sıkılacaklarını düşünüyorum, onun dışında hikayesi klişe olsa da oldukça sürükleyici Indiana Jones gibi olmuş ha birde buram buram Tomb Raider havası var oyunda. Aslınds Eidos'dan Tomb Raider için beklediğimizi Naugty Dog Uncharted için yapmış. Karakterler güzel, belli detaylar çok keyifli olmuş, eğlenceli bir oyun yapmışlar ama öyle abartıldığı kadar da bir şey yok arkadaşlar. Dördüncü oyunu da yakın bir zaman da oynayacağım.

• Mutlak.yuvarlak lütfen ps4dü bırakıp xbox ‘a geri dönermisin
    Not:Unc1,2,3 zamanının efsaneleriydi şuan aynı etkiyi bırakmaz tabi. Bide benim için serinin en iyisi unc2 dir. Sonra unc4 > 3> 1
    2 ve 4 ü oynamadan seriye laf atma xboxdaki çöp exc. oyunlara benzemez bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 17 Haziran 2019; 13:21:29 >
  • Uncharted, "çizgisel" ilerleyen aksiyon- macera türü oyundur
    Bu türü sevmeyenler aynı görevlerin bin kere yapıldığı, hayvan avlanıp,çiftçilik yapılan, atla arabayla rasgele gezip zaman öldürülen açık dünya oyunlarını oynasın, bu genele yazdığım bir tavsiyedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 17 Haziran 2019; 13:25:8 >
  • Haklısın bi Crackdown değil.

• Oyunu 3 gündür oynuyorum adamlar çok sürükleyici bir oyun yapmışlar, ayeıca bu cihazda böyle bir geafik görmek beni şaşırttı, yrıca konusu da baya hoşuma gitti.

• Benim sıralamam şöyle olurdu seride 2>3>4>1

Serinin son oyununu çok beğenmedim bile, aşırı tekrar ve zıplama, tırmanma vardı.

• Çocuk aydınlanma yaşıyor şu an dokunmayındaha oynayacağı çok oyun var, God of War, Last of Us, Bloodborne gibi oyunları da oynasın hele. Uncharted 4 yine oynayasım geldi Türkçe dublajı bile çok güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 23 Haziran 2019; 17:33:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Benim sıralamam şöyle olurdu seride 2>3>4>1

Serinin son oyununu çok beğenmedim bile, aşırı tekrar ve zıplama, tırmanma vardı.
    Yalnız oyun çok çizgisel bunu da hikayesiyle kapatıyor bir nebze.

• O değil de Ps kafede oynayınca fan sesini çok duyamıyorsun ancak evde oyun oynarken Playstation fan sesinden kanatlanıp gidecek gibi çalışıyor. Xbox One X'i gördükten sonra insan daha iyi şeyler görmek istiyor da işte bir Xbox One X olamıyor.

• Oyunun sonlarındayım 10-11. bölümden sonra bitse de gitsek modunda takılıyorum artık sıkıyor biraz. Oyunda üç tane güzellik var, grafikler, diyaloglar ve sürükleyicilik. Bu lar dışında Tomb Raider'da ne görsüyseniz o var arkadaşlar. Hatta Tomb Raider daha açık dünya olduğu için başında daha fazla tutuyor, bu oyun da ise sizi bir koridora sokuypt oradan atlayıp zıplayıp devam ediyorsunuz. Mantıksızlıklar da var bir bölgede sniperla falan çatışıyorsunuz hemen yanındaki diğer bölgede düşmanların olaydan haberi yok gibi davranıyorlar bu oyun zevkimi baltaladı. Birde habire klişe denk geliyor, tırmanmaktan gına gelen yerlerde son bir zıplama yeri kalıyor oraya atlıyprsunuz hop oradaki yer yıkılıyor ve tekrar biraz daha uğraş dur. Tomb Raider'a yapılan eleştirilrerin onda biri bu oyuna yapılmadı üstelik bu seride eleştirilecek bir sürü nokta varken. İşin özü eğlencelik güzel oyun ama abartıldığı kadar da değil arkadaşlar gözünüzde büyütmeyin fazla. Last of Us'a geçeceğim ki onu da arada biraz denedim başlar başlamaz bir kaç şey çarptı gözüme bakalım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 1 Temmuz 2019; 18:49:15 >

• 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.