Şimdi Ara

Ultra-Double epic fail

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yok devenin bale papucu
  • ben buna unstoppable derim
  • hormonlu tavuk

pardon dana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muskeder -- 18 Haziran 2010; 16:45:04 >
  • yok deve %100 :DDDD
  • alala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serci65 -- 18 Haziran 2010; 16:47:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nbaps3

adamlar yeni çıkardıkları 'kırmızı' isimli dana etinin reklamını yapmışlar.Bunda birşey yok.

O tavuk lan başlı başına bir failsin sende
  • Bence hepiniz failsiniz
  • tavuk görünümlü dana

• quote:

@johnmartin tavuk olduğu görüyorum fail olan sensin. Başka ürünlerinin reklamını koymuşlar anlamanda sorun var herhalde...

Şizofren misin dostum sen ya Tavuğun üstüne dana eti yapıştırmışlar normal diyorsun,sana döner diye at eti yedirseler bide üzerine su içersin
  • Hiçbir sorun göremiyorum ben, tavuğun poşetinin etiketine bakarsanız BANVİT PİLİÇ yazıyor, yandaki etiketin ise markanın başka bir ürününü reklam yapmak amaçlı konulduğunu anlamak zor değil

Epic fail ne ulan Türkçe dururken..

quote:

Orijinalden alıntı: JohnMartin

quote:

@johnmartin tavuk olduğu görüyorum fail olan sensin. Başka ürünlerinin reklamını koymuşlar anlamanda sorun var herhalde...

Şizofren misin dostum sen ya Tavuğun üstüne dana eti yapıştırmışlar normal diyorsun,sana döner diye at eti yedirseler bide üzerine su içersin

Kişiye göre değişebilir ama adamlar yanlış yapmamışlar, belki sen yanlış bir pazarlama taktiği olarak algılıyorsun ama yaptıkları tek şey kırmızı adlı ürünlerinin reklamını yapmak.Dikkat edersen şimdi tüm kasaplarda gibi birşey diyor, yani bu mesala bir çikolatanın üstünde "Fıstıklısı çıktı denediniz mi ?" tarzından birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emptybottle -- 18 Haziran 2010; 17:04:16 >

• Abicim dalgamı geçiyosunuz Tavuk varya hani yediğimiz,tavuğun üstünde %100 dana eti yazıyor!!Tavuk eti yazması lazımken...
  • quote:

• quote:

quote:

Arkadaşın demek istediği tavuğun üzerine yeni ürünleri olan kırmızının reklamını yapıştırmışlar

• ''şimdi kasap ve marketlerde!'' yazıyor reklam için yapıştırıldığı belli ava giderken avlanmışın
  • Tavuğun üstünde %100 dana etlerinin artık kasap ve marketlerde olduğunun reklamını yapmış. Anlayacağın aynı marka başka ürününün reklamını yapmış
  • quote:

Adam haklı beyler

Bizm burdaki marketlerdede yapıyorlar. Aynen tavuğn üstünde, dana, öküz,manda reklamları koyuyorlar
  • quote:

quote:

Abicim dalgamı geçiyosunuz Tavuk varya hani yediğimiz,tavuğun üstünde %100 dana eti yazıyor!!Tavuk eti yazması lazımken...

kör müsün? koskoca PİLİÇ yazıyor.

bizim burda sigaranın üstünde çakmağın reklamını yapıyolar

• Şimdiki tavuk fiyatları 3 yıl önceki et fiyatlarıyla aynı zaten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.