Yüzbaşı
05 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Hemende yediniz bi bakın hele Arkadaşlar elimde bundan var 5 apaçiye karşı işe yarar mı yoksa bir orduya bedel mi

Arkadaşlar ara videolarda konuşma sesleri yok yani tam hikayenin geçiş noktasındaki uzun videolardaki ses gelmiyor nedenini bilen var mı ? Arkadaşım aynı cd'den yükledi onda çalıştı fakat bende ses gelmiyor.Bir tek bu oyunda
Arkadaşlar 1 hafta anneannemlere geldik ps3'üde yanımda getirdim evde tüplü tv var ama ne yaptıysam görüntü alamadım SONY'nin kendi verdiği Kırmızı,Beyaz,Sarı kabloları tv'ye bağladım olmadı gittim tv arkasına bağlamak için gerekli olan aparatı aldım olmadı görüntü yok ne yapabilirim ?
Arkadaşlar ben biraz aradım taradım bide size danışayım dedim benim odamdaki monitörüm bozuldu,bende yeni monitör alıcam,22" ve yukarısı olacak şekilde Full HD eğer kullananlar var ise bana biraz yardımcı olsunlar ve fiyatlarınıda belirtirlerse memnun olurum.Birde fiyat aralığı 400-650 Lira olacak şekilde Hem bilgisayar monitörü olarakta kullanıcam buda not olsun
Benimde bir kız arkadaşım düzenli bir hayatım sevdeiğim ve mutlu olabileceğim kız olsun istemezmiyim ? Neden çoğu arkadaşımın varda benim yok anlamıyorum arkadaşlar,bir haksızlık var,onlar ne yapsa güzel ben ne yapsam kötü geliyor,mutlular,kız arkadaşları ile,ama ben niye olamıyorum neden..Artık tak etti kafama,asosyal değilim utangaç değilim ama neden, neden benimde bir sevgilim olmuyor,ben hiç aşık olup biriyle mutlu olamıycaksam napayım böyle dünyayı ?? Söyleyin arkadaşlar...
Arkadaşlar ana konusna yazdım cevap gelmedi çok acil bilgi lazım.Promo ModNatıon Racers var elimde ama online bağlanınca Kicked unauthoritery... bilmem ne gibi birşey yazıyor giremiyorum online'a anlamadım gitti bu nedir böyle
Evet arkadaşlar ben dik kullanıyorum daha az ısınıyor gibime geldi siz nasıl kullanıyorsunuz ?
Birazdan oyun almaya gitcem bir arkadaş mgs'yi çok övdü RDR'nin multi kötü falan dedi ne yapmalıyım karar veremedim
Beyler medalsler oluyor ya hani 2. skılleri açmak için onlar için ne yapmamız gerektiği medalslerde yazıyor Türkçe Olan varmı ?
Hakkında
Forum İmzası:
Dh Konu-Dışı

Dikkat Bağımlılık Yaratır.
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım: WinPeAcE , VISION,EmR_3153(çok iyi bir dost ve abi ),vedath,cantq,neoyilmaz,yilmaz196,burakcardak(ps3 satıldı)

Olumsuz : avsar11 Nedeni : Takas yaparken +10 lira ücret konustuk parayı bankadan çekicem dedi 10 lira için 1.30 saat bekletti
Hakkımda:
PlayStation 3 Headset & Psn: Mustang1907 & LG W2486L Full HD LED Monitör

Fifa 2010 World Cup ,Red Dead Redemption , Mod Natıon Racers , Killzone 2 , God Of War III , Call Of Duty 6 : MW 2 [Stimulus Pack *] , Heavy Rain,Little Big Planet , Gran Turismo 5 Prologue , Uncharted 2 : Among Thieves , Battlefield Bad Company 2 , Resistance 2 , Tekken 6

PSN Oyunlar :
TMNT™: Turtles,Cuboid,Bionic Commando,Pain,Hustle Kings,Battlefield 1943,Tekken 5,Magicball,Zombie Apocalypse,Street Fighter 2 HD Remix, Zen Pinball,High Velocity Bowling
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 682
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 27.709 (Bu ay: 240)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.