Yüzbaşı
06 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Yogun bi şekilde sesler var jet mi uçak mi anlayamadim neler oluyor acaba ?
RFID CHİPLERİ ; Uzun zaman önce Amerikada özel bir şirket tarafınan üretilmeye başlanmış ve şu anda deneme aşamasında olan çipler. Bu chipler insan ELİNİN deri altına yerleştiriliyor . Hakkınızdaki tüm bilgiler bu çipler içinde , banka hesaplarıız dahil. Gelecekte nakit olayının artık kullanımayacağı nın da bir habercisi. Şöyle ki; Bütün alışverişinizi bu çipler sayesinde yapacaksanız. Çipler ELİNİZİN deri altına yerleştirilecek . Kredi kartı post ları gibi bir okuyucuya elinizi okutarak para alışverişlerinizi yapacaksınız. Bu çipler belirli masonik merkezlerce kontrol edilecek..Şeytaani Yeni Dünya Düzenine aykırı bir hareketinizde çipiniz uydudan kapatılabilecek ve hiç bir şekilde hesabınıza ulaşamayacaksınız ve artık nakit denen bir durum olmadığından da siz kocaman bir hiç olarak orta yerde sap gibi kalacaksınız. RFID chip programının yaratıcıları ve üreticisi Siyonist aile Rockefeller lar. Yani bu çip dünya genelinde uygulanmaya başlandığında hepimiz Rotschild ve Rockefeller ailesinin bunların yandaşları olan 12 siyonist ailenin malı ve kölesi olacağız. Tıpkı kulaklarından fişlenen sığırlar gibi !Yaptığınız her hareket bu çipler sayesinde gözlenebilecek..Dünya hakimiyeti Amerikadan Büyük İsrail Krallığına geçişinde dolar çökerek beraberinde tüm dünya ulus devletlerin para birimlerinide beraberinde götürecek ve artık elektronik paraya geçiş olacak Kudüsten uydular vasıtası ile kontrol edilcecek Rfıd Çipleri.


Konuyla ilgili şu belgeseli mutalaka izleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=BRkyY23mgVc

sadece çiplerle ilgili kısmı için de. 1:44'ü izleyin.

Türkiye'de yeni kimlik kartları denendi ve yakında bizlere de bu kartlar dağıtılacak. Bu kartlar bu işin ön kısmı ve eminim ki devamı gelecek.

bu kimlik kartlarının resmi bakanlık sitesi:https://ekimlikrandevu.nvi.gov.tr/

kimlik çıkarmak için bizde alınacak veriler: Kimlik kartlarında parmak izi, parmak damar izi ve el ayası damar izi verileri alınır.
Arkadaşlar kulaklıkta r L yazıyor bildiğiniz üzere. Ama benim kulalikta karışım ölmüş saği sola takınca iyi ses veriyor. Kulakligin arka kismindan geliyor gibi ses. Bunu nasıl Düzeltebilirim?
Bu şehri ve bölümü yazmak isteyen arkadaşlar sorunuz varsa buyrun mesaj atin. Ben geçen sene bu dönemde çok aradim sorularimin cevabı için birisini. Umarim size yardımcı olurum. Bankacılık ve Finans 2. sınıfım bu arada.
1 hafta kalmayı düşünüyorum. 1 haftalik kiralık ev bulabilir miyim acaba? ya da buradan kiralamak isteyen arkadaş var midir? Fiyatlari nedir 1 hafta için. Şimdiden teşekkürler.
Nasıl giriş yapsam bilmiyorum. Yazın sıkıntıdan chat sitelerinde takılırken bir gün değişik bir tesadüf oldu ve Onunla karşılaştık. Daha ilk günden çok değişik hisettim. Sanki karşımdaki insanı daha önce tanıyormuşum gibi hissettim.

1 2 Gün böyle devam etti fotoğraf istedim atmak istemedi yüzyüze gelirsek anca öyle görebilirsin dedi. ilk başlarda ilerleyen zamanlarda elbet görürüm dedim ama beklediğim gibi olmadi. Onu gormeden tanımış alışmış sevmiştim.

1 ay 2 ay derken iyiden iyiye bağlandık saatler süren telefon konuşmalari oldu. Okul yüzünden farklı şehirlerde olduğumuz için buluşamadik. Belki de istemedik. Ikimizde dış görünüşün böyle bir sevginin, aşkın önüne geçeceğinden korktuk.

Fotoğraflar attik birbirimize yüzümüzün çıkmadığı hisettik birbirimizi görmeden. Her şeyin dış görünüş olmadığını sevmek için ruhların uyuşmasinin yettigini söyledik. Birbirimize büyük sözler verdik.

Bugün 4. ay ve hâlâ devam ediyoruz ve hâlâ görmedik birbirimizi. Tek korkum onu görünce olumsuz şeyler hissetmek. Sadece sesini duyduğunuz birisini hep değişik bir şekilde hayal edersiniz. Hayalleriniz gibi olmazsa hayal kırıklığına uğrarsiniz. Yinede ne olursa olsun görmeden bana böyle hissetiren birini bırakmak istemiyorum. Buluştuktan sonra neler olacağını yazarım belki buraya.
Güzel bir iskandinav kızı mastırivya mastirivya huraaa diye bağırıyordu

bilenlerin aklına gelmiştir video bulamadım ya.
öncellikle konu csb değildir. Zebani hiç değildir.

İnternetden tanışdığım bir kızla uzun süredir watsap'dan mesajlaşıyordum. Geçen gün zarf attı sinema ile ilgili şu filim çıkmış keşke izlesem yaaa dedi. Bende seni götürebilirim dedim. Tarihi ayarladık buluştuk biletleri aldık. Özellikle arka sıradan istedi kız Neyse girdik film başladı 5dk geçti geçmedi kız yanağıma bir öpücük kondurdu pası attı golü benden bekliyordu Bende atağa kalktım ve dudağından öpmeye başladım. 3-4 dk böyle devam ettikten sonra kız birden zebaniye dönüştü sinemadaki herkesi öldürdü bende oturdum tek başıma filmi izledim.


özet: internetden tanışdığınız kızla sinemaya gitmeyin.
arkadaşlar bu kyk yurdu okula 2 saat uzaklıktaymış.

Şimdi ben yurt başvursunu yapsam ve çıkan yurt okula uzak olursa yurda kayıt yaptırmazsam bir sorunla karşılaşır mıyım?
Hakkında
Konum: İstanbul,Bahçelievler
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 844
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.763
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 152.748 (Bu ay: 193)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 480 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.