Yüzbaşı
14 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 2)
361474 Gün Cezalı
357534 gün 19 s. 57 dk. kaldı
Gönderileri
Max 120tl olsun. her türlü marka olabilir öğlen gidip alıcam şimdiden teşekkürler
2 sinide face imden sildim

anlamıyorum ama bu ss dekinin ben olduğumu nerden çıkarttınız 2 side ben değilm
bazı yöneticiler burda çok konu açmama kızıyo ama bu gerekli bi konu

1. fake hesapta sanırım 14 gün ban yeniliyo devamında kaç gün yiyorlar ? bi kişi varda 3-4 tane fake hesabı var hiç ban yemedi şikayet ettim ondan soruyorum

forumdestek@donanimhaber.com a mail attım elinizde kanıt var mı? diyolar ama o kişi zaten fake hesaptan ban yedi ama ban süresinde bi yanlışlık var yöneticiler ip taramasından fake hesapları bulamıyolar mı? ip taramasından bulamıyolarsa neye göre fake hesaptan ban lıyolar ?

2-3 tane yöneticiye sordum hepsi farklı bişey sölüyor
-Uyarı Sebebi:Küfür Kısaltması
Ben böyle bir uyarı verebilecek bir yönetici tanıyorum.

Renegade                                                                                                                                                                           Prison Break,House
Duman                                                                                                                                                                                Halimiz Duman...
Supernatural                                                                                                                                                                        I Love Gunz Online

imzamın neresi kural dışı ? ve neden ban yedim ? forumdestek@donanimhaber.com demeyin orası cevap vermiyor yada veremiyor bilmiyorum

şu anda imza ve avatar kullanamıyorum ve sebebini çok merak ediyorum. ne zamandan beridir bu forumda imza + avatar yasağı uygulanıyor ?
ben internet ten dizi indiriyorum ve bunları cd ye çekip dvd player da oynatmak istiyorum direk diziyi cd ye koysam oynatır mı ? bide altyazıyla dizinin adını aynı yapsam pc deki gibi dvd player da kendi açılır mı?

bide dvd player a taktığımda direk açılmasını istiyorum bunun için ne yapabilirim?
Roma filan teklif yapıcakmış bi kaç tane daha takım var sezon sonu gider mi sizce? bence gitmemeli naparlarsa yapsınlar yeniden sözlşeme filan yapsınlar
bu ne lan

Ulan ne biçim bi okul anlamıyorum bugün 6 dersin 5 i boştu dün 2 ders boştu ondan önceki gün 1 ders ondan önceki gün 4 ders boştu

haftalardır böyle

he bide derse girip ders yapmayan hocalar var onları saymıyorum bile
+ haftada bi ders okuma saati yaptı müdür
0 misafir

tüm forumlarda -8 misafir yazıyodu daha demin
konu dışı :23 kayıtlı üye, 0 misafir, 1 mobil kullanıcı
tüm forum :Şu andaki aktif kişilerin 816 tanesi üye, -8 misafir ziyaretçi, 67 mobil kullanıcıdır.

hayatımda konu dışının bu kadar az online ı olucağını düşünmemiştim

-8 misafir ne lan
Hakkında
Meslek: Gunz
İlgi Alanları: Konu Dışı
Forum İkinci El İmzası:
Everybody lies.

Prison Break,Supernatural,House M.D.,Merlin
Gunz Online - Sync...
Hakkımda:

Tekrar Aramızda
... ...

-Uyarı Sebebi:Küfür Kısaltması
Ben böyle bir uyarı verebilecek bir yönetici tanıyorum.

Renegade                                                                                                                                                                           Prison Break,House
Duman                                                                                                                                                                               Halimiz Duman...
Supernatural                                                                                                                                                                       I Love Gunz Online
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.883
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 148.832 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.