Şimdi Ara

Ukraynadan hikayeler.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
29
Favori
27.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum sende anlatıcı yeteneği var. yol yakınken okulu macerayı bırak yazarlık kariyerine başla. kelime dağarcığını geliştirip türkçene biraz çeki düzen verirsen bestseller romanlara yelken açarsın. ha tabi yaşanmışları yazmak daha kolay hayal gücün ne derece bilemem. ama yeteneğin var demedi deme.
  • takip
  • Birazdan yeni bolumu yazicam mesajlarinizi dikkate aliyorum duzgun yazmaya gayret edicem turkce bozuluyor zamanla
  • Süper ya yarım saattir yazdıklarını okuyup canlandırıyorum gözümde.Harika gidiyorsun,resimle desteklersen anlattıklarını daha da heyecanlı olur devam devam
  • Cast 9 Can sikintisi yeni planlamalara sebep olur.
    Artik hemen hemen hic derse gitmiyor sadece sayisal derslerine giriyordum.Gecen sene gelmis 2 arkadas en cok zaman gecirdigim tayfa olmustu.Iyi cocuklardi.Surekli buranin kotu oldugundan dezavantajlarindan bahsediyordu.1 senede dili iyi ogrenmis farkli sehirler gormus hemen hemen hakim olmaya baslamisti.Geceleri onlarin odaya gidip sabahara kadar napsak ne etsek muhabbeti nasil olcak bu isler yeni planlar yeni kafalar tartisiliyordu.Olayi diskotek gecemizi anlattigimda cocuk oranin serseri dazlak yuvasi oldugunu kendi insanlarinin bile korkarak gittigini nasil gidersiniz nasil bu hatayi yaparsiniz diye bir yigin firca atti.Gel ben seni bir yere gotureyim karar ver dedi.Ertesi gunu giyindik suslendik puslendik ama yurttan cikmaya gec kaldik 10 30 dan sonra cikislar yasak.Sagolsun oradaki iranlari kardeslerimi bununda cozumunu bulmus mutfak pencerelerinin baktigi kismin zeminine karlari yigmislar etraf zaten 1 metre kar kardan bol ne var elemanlar 2-3 gunde bir kureklerle karlari iyice yigiyorlar.Dedik cikamicaz heralde yok dedi eleman gel benle gittik mutfaga.Dedim napicaz burda eleman acti pencereyi uzatti ayaklarini birakti kendini assagiya usta sok oldum.Lan dedim nereye gittim baktim herif kic ustu dustu karlarin ustune gayet normal kalkti ustunu silkeledi hadi dedi bana.Yaklasik 5 dakika pazarliktan sonra atladim.Eylenceliydi...Derken sessiz sessiz kampusten cikip taksiye bindik.Dedigi mekan yabancilari almiyormus bunu bana takside soyledi e nasil yapicaz ya falan filan olum bosunami dedim sana saclarini boyle igrenc yapip sakal trasi ol diye.Kendisi gocmen oldugu icin sapsari sac cam gibi masmavi goz tipik bir ukraynali.Geldik mekanin onune kapida cayi cayir face kontrol var adam fenerle bekliyor.Ilk dedi ben giricem arkadamdan sen gel konusma hic dedi.Hakkaten dedigi gibi hic bir sorun cikmamisti paralar odendi ve....
    DIP TISSS
    Mekan fenalarin fenasinda 3 katli ilk katta lounge 2 katta elektronik 3 kat clup caliyor ve katlar arasi zerre ses karisimi olmuyordu.Oturduk bara ickiler soylendi muhabbet edildi dansa gecildi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabregas. -- 21 Eylül 2011; 11:27:08 >

• Dazlaklar duyduğuma göre aşırı ırkçılardı kendileri gibi rus ve beyaz olmayanları öldürüyorlardı. Laf a gelince Birtek Türkiye ırkçı zaten. Bu arada kızlarımızı beceriyormusun sorusuna hayır deyince öyle tepki vermeleri çok acayipime gitti
  • Mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reanimate

soyle bise anlatiyim size arkadasin kiz arkadasinin abisi ona diyor en cok hangimiz bagirtacak yarisiyolar diger odadan duvara vuruyomus ben 7 ay kaldim ilk basta anlattiklarinda inanasi gelmiyodu ama sonradan normal geliyor.

bu ne demek ben anlamadım.
  • güzel akıcı gidiyorsun devam et
  • takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail13

quote:

Orijinalden alıntı: Reanimate

soyle bise anlatiyim size arkadasin kiz arkadasinin abisi ona diyor en cok hangimiz bagirtacak yarisiyolar diger odadan duvara vuruyomus ben 7 ay kaldim ilk basta anlattiklarinda inanasi gelmiyodu ama sonradan normal geliyor.

bu ne demek ben anlamadım.

aynen ya ben kızı beceriyolar anladım ama başka anlamalara da gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabregas.

Senin yerinde olsam saçı sarıya boyatır lens takardım gözede. yoksa bunlardan çekecegin var.
  • rezerve
  • Yer tekrar uğranılmak üzere kiralanmıştır
  • arkadaş film olsa izlemeye üşenirdim yazdıklarını okuyorum. devammm
  • Anlamadığım dazlaklar Türkçe biliyor muydu?
  • mesaj bulunsun
  • beklemedeyım hıkayeyı bol bol resımlerle renklendır
  • mesajım bulunsun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.