Teğmen
16 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ÖZELLİKLE ECZA
Arkadaşlar etrafımda hiç eczacılık yazana rastlamadım nerde bu insanlar ???
mezun olunca planlarınız neler?
ne sebeple yazdınız?
sıralamam 35811

1-erciyes eczacılık 36300

2-mersin eczacılık 37200

3-sivas eczacılık 41000

4-agü ee 33000

5-agü makine 40000
arkadaşlar ben 35811 sıralama yaptım istediğim bölüm 36300 le kapatmıış olan erciyes eczacılık. Kontenjanı 10 kişi artmış. Sizce gelir mi ?
Kayseri de yaşıyorum şehir dışı istemiyorum. Sayısalda 35k yaptım. Erciyes Eczacılık ve Agü EE arasında kaldım.Evet ikiside çok farklı meslekler ama seçim yapmalıyım.Mezun senemdi bu sene ayrıca.
sayısal 35 bine geçen sene 33 binle kapatmış ve kontenjanı 10 kişi artmış bölüm gelir mi ?
kaç k gelir arkadşlar ?
Arkadaşlar ben kayseri de yaşıyorum.Sınavım emeklerimin karşılığı gibi geçmedi. Erciyes diş i ucu ucuna tutturuyorum. ma orası olmazsa AGÜ tercih edeceğim şehir dışı düşünmüyorum. Bilen var mı nasıldır ?
geçen sene 82,5 tyt 50,5 ayt ile 90 obp ile 41k olmuştum mf yim

bu sene 92 tyt 62 ayt

sizce kaç bin gelir diş hekimliği gelir mi yada hatrı sayılır bi mühendislik gelir mi ?

isterse geriye atsın kaydırma yapayım 41 kdan kötü yapayım yine de bi daha hazırlanmam çok stresliydi bu sene.
nere gelirse gideceğim.
Bize görmediğimiz bilmediğimiz bir şey sormayacaklar.Sene içi çözdüğümüz kaynaklardan daha zor bir şey sormayacaklar. Hiç duymadığımız bir bilgiyi önümüze koymayacaklar.Yapmamız gereken sınavda sakin olmak özellkle tyt de .Ayt Fende de dikkatli detaylı kapsamlı düşünürsek bu iş tamam
Hakkında
Forum İmzası:
Müslüm denen hıyar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 442
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 11.776 (Bu ay: 91)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.