Şimdi Ara

ukrayna da araba fiyatları nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar türkiye ile ukrayna yı kıyaslarsak sizce hangi ülkede araba fiyatları daha ucuz.seneye üniversite okumaya gitçem bu yüzden araba alıcam nerden almalıyım

• %13 bızdekı otv benzeri vergisi var 0 alacaksan mtv side her 1000cc ıcın 1000euro 1.000 cc nın ustundekı her cc ıcın 2.5euro yanı 1600 cc lık bır aracın yıllık mtv sı 2500 euro arac yası arttıkca ındırım oluyor tabı ayrıca mtv sını dusuren karbon salınım mıktarı var bırde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

%13 bızdekı otv benzeri vergisi var 0 alacaksan mtv side her 1000cc ıcın 1000euro 1.000 cc nın ustundekı her cc ıcın 2.5euro yanı 1600 cc lık bır aracın yıllık mtv sı 2500 euro arac yası arttıkca ındırım oluyor tabı ayrıca mtv sını dusuren karbon salınım mıktarı var bırde

hocam ben ne anlarım bunlardan nicten belli zaten asosyaliz mesela 2011 jetta almaya kalksam nerede daha ucuz bunu söyle yeter
  • Arkadasım nasıl nereden alıcam turkıyedemı alayım ukraynadanmı onumu soruyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Arkadasım nasıl nereden alıcam turkıyedemı alayım ukraynadanmı onumu soruyorsun ?

aynen hocam nerden alsam ucuza gelir hocam yada bildiğin 2. el ukrayna araba satış sitesi varmı
  • şöyle sıteyı kontrol ettım
    araçlar yüksek km lerde
    sanırım km oynama olayı yok ülkede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norveçliasosyal

arkadaşlar türkiye ile ukrayna yı kıyaslarsak sizce hangi ülkede araba fiyatları daha ucuz.seneye üniversite okumaya gitçem bu yüzden araba alıcam nerden almalıyım

konsolosluk veriyor, merak etme

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

quote:

arkadaşlar türkiye ile ukrayna yı kıyaslarsak sizce hangi ülkede araba fiyatları daha ucuz.seneye üniversite okumaya gitçem bu yüzden araba alıcam nerden almalıyım

yok kardeş konsolosluk bu arabayı kendi kullansın

• quote:

quote:

quote:

veriyoda , arabayı demedim resme dikkatli bak..

• quote:

quote:

quote:

quote:

veriyoda , arabayı demedim resme dikkatli bak..

anladım hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.