Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 5.Maç | Beşiktaş - Benfica | 23 Kasım | 20.45 (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
1
Favori
18.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O şekilde düz mantıkla bakacaksak Napoliyi kendi evinde biz yendik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackshow kullanıcısına yanıt
    Kardes iyimisin sen ? Yazdigimibiyi oku dedim ki besiktas iddiasiz kievi rahat gecer. Uefa sansi bile kalmayan takim son maca tum gucuyle asilacagini mi saniyon? Stadi bile doldurmaz taraftarlari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_bt

Noldu la namağlup gidiyoruz cl de bile. Bozdumu havamız? Ayaklarımız yerde de sen ne durumdasın onu söyle

Kusra bakma laf sokma amacım yok ama 4 beraberlik 1 galibiyetiniz var.
    Öyle bir övünmüşsün ki seni duyan 5'te 5 yaptınız sanar.

• şampiyonlar liginde 3.0 dan böyle bir geri dönüş muhteşem tebrikler.

• Moderatör arkadaşlar şu konuya bi uğrasada şikayet edilen mesajları bi silip gereksiz kişilere gerekeni yapsalar konu daha bi temiz ve güzel olucak Ben sadece "renkli takım taraftarları" yazdım diye mod arkadaş ne anladıysa artık 1 hafta ceza aldım bu konuda hala duran hakaret aşağılama mesajları kitap olucak neredeyse...
  • burda bjk'yi tebrik eden rakip takım taraftarlarını merak ediyorum

yarın gs,fb avrupada oynarken gs,fb fark yedi diyelim 3-0 4-0

bjkliler gelip dalga geçerse, türkiyenin tek temsilcisiyiz diye dalga geçerlerse

bu tebrik edenler napacaklar çok merak ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: Zeevac

quote:

Ve cenk Beşiktaş 'ın ***** golünü atıyor

Edit: Arkadaşlar neden sansürleniyor bu bileniniz varmı?

Anana sor o anlatır

KUDURUUNNNN KUDURUNNNN

CL SİZİN NEYİNİZE MARŞ MARŞ UEFAYA :DDDDD

Noldu lan !:)
    Daha kumdan yeni kafani cikarmissin bize laf ediyorsun ztk da oynarken konusma bari

Abi bu bjkliler harbi komedi 5 - 6 yıldır ilk defa CL'ye gitmişler 3 sene ardarda CL'ye giden Galatasarayaaf atıyorlar
    Sizin o senelerde ki tek umudunuz ZTK da İBB ile final oynarken Galatasaray CL'de Allah bilir neredeydi

• Arkadaş kıytırık bir grupta 4 beraberlik 1 galibiyetleri var hala konuşuyorlar ya. gelseydi ya bi arsenal city dortmund filan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zeevac

quote:

Ve cenk Beşiktaş 'ın ***** golünü atıyor

Edit: Arkadaşlar neden sansürleniyor bu bileniniz varmı?

Anana sor o anlatır

KUDURUUNNNN KUDURUNNNN

CL SİZİN NEYİNİZE MARŞ MARŞ UEFAYA :DDDDD

Noldu lan !:)
    Daha kumdan yeni kafani cikarmissin bize laf ediyorsun ztk da oynarken konusma bari

Abi bu bjkliler harbi komedi 5 - 6 yıldır ilk defa CL'ye gitmişler 3 sene ardarda CL'ye giden Galatasarayaaf atıyorlar
    Sizin o senelerde ki tek umudunuz ZTK da İBB ile final oynarken Galatasaray CL'de Allah bilir neredeydi

Ulan bi bitmediniz, hay senin çenenin elinin yayı kopsun be. Her seferinde beşiktaşlılar şöyle bik bik bik beşiktaşlılar böyle bik bik fb-gs kardeşliği len zmk. Kudurun lan kudurun allah büyük işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzay13x

burda bjk'yi tebrik eden rakip takım taraftarlarını merak ediyorum

yarın gs,fb avrupada oynarken gs,fb fark yedi diyelim 3-0 4-0

bjkliler gelip dalga geçerse, türkiyenin tek temsilcisiyiz diye dalga geçerlerse

bu tebrik edenler napacaklar çok merak ediyorum...

Arkadaşım 3-5 kişinin yaptığı yanlışlığı herkese uyarlayamazsın sıkıntın nedir bilmiyorum ama avrupa maçlarında yurt dışı haberleri biraz izleyin takım ismiyle değilde Türklerle oynuyoruz vs. derler !!! Bu akşam fenerde yensin isterim daha önce tebrik ettim bu günde maç konularına gider tebrik ederim haa hafta sonu ligde 5 gol yesin o ayrı.

Avrupa maçlarında ülke olarak bir olmak lazım bu ruhu kazanın artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Arkadaş kıytırık bir grupta 4 beraberlik 1 galibiyetleri var hala konuşuyorlar ya. gelseydi ya bi arsenal city dortmund filan.

Dedi zorya ile berabere kalan

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Arkadaş kıytırık bir grupta 4 beraberlik 1 galibiyetleri var hala konuşuyorlar ya. gelseydi ya bi arsenal city dortmund filan.

İnşallah elenirsiniz. Ülke puanıymış falan filan boş işler bunlar. Valla içimde beşiktaşı destekleme namına birşey bırakmadınız. Maşallah kibrinize diyecek yok.
  • quote:

quote:

quote:

İnşallah elenirsiniz. Ülke puanıymış falan filan boş işler bunlar. Valla içimde beşiktaşı destekleme namına birşey bırakmadınız. Maşallah kibrinize diyecek yok.

Lan grubu küçümseyip kibirlenen sensin ben de aynı şekilde sana cevabını veriyorum. Veled misin nesin akşamdan beri bi susmadın. Kalk git şurdan desteğine ihtiyaç yok.

• quote:

Sen o kıytırık dediğin gruplara bile kalamıyorsun ne iş? Ulaşamadığın ciğere mundar demeyeceksin sen de diğer arkadaşların gibi maden suyu içmeyi deneyebilirsin
  • quote:

quote:

quote:

Ve gökten kemik yagar

• quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

quote:

quote:

Ve gökten kemik yagar

Ve diyiverdi kemik hayaliyle yanıp tutuşan yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_bt

Övünmemişim ama sen sazanlık yapmışsın. Önce cevap verdiğim mesajı oku sonra yorum yap. Boş konuşmak için yer arıyorsun.

quote:

Noldu la namağlup gidiyoruz cl de bile. Bozdumu havamız? Ayaklarımız yerde de sen ne durumdasın onu söyle

Bu övünmemiş halin mi

• Brkfba7171 kullanıcısına yanıt
    Başladı geldi mi
  • Bazı kanı bozukların 3-0 ken ki postlarına yazık oldu puahahahahah
    Böyle öperler
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzay13x

bişey sorucam ben fenerliyim , şimdi bjk'yi niye destekliyim avrupada?

hayır yani niye? sonra bjk kazanınca bide üstüne bizimle dalga geçsin bjkliler, bizde salak gibi sevindiğimizle kalalım öyle mi?

yarın fener avrupada yenilgi alsın, muhtemelen çoğunuz şıkıdım şıkıdım göbek atar ve türkiyeyi en iyi biz temsil ediyoz diye böbürlenirsiniz

hadi oradan...

destekleme o zaman defol git ne işin var burada maç başıda fenere tum stad kufur etti söylim dedim
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.