Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 5.Maç | Beşiktaş - Benfica | 23 Kasım | 20.45 (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
1
Favori
18.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xmxksk

İlk yarı çok heyecanlanan sevinen bir benfica tayfası vardı atan tutan nerede o gençler

Futbol böyle birşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Eisenhardt

Şu beşiktaş sağlam bi rakip gelsede sussalar bıktım valla şunlardan

Ahhh siz şakacılar olmasa nasıl bu galibiyetlerin keyfine varıcazzzz
  • bişey sorucam ben fenerliyim , şimdi bjk'yi niye destekliyim avrupada?

hayır yani niye? sonra bjk kazanınca bide üstüne bizimle dalga geçsin bjkliler, bizde salak gibi sevindiğimizle kalalım öyle mi?

yarın fener avrupada yenilgi alsın, muhtemelen çoğunuz şıkıdım şıkıdım göbek atar ve türkiyeyi en iyi biz temsil ediyoz diye böbürlenirsiniz

hadi oradan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

gomez attı 3-3

ahahah kendi kendine kapak yapan arkadaş. senide unutmadık :)
  • Bir çok gereksiz kişiyi ve mesajlarını şikayet edicektim benden önce davrananlar olmuş mesajlar şikayet edilmiş bile hay allah yaaaa

Bu arada hala geceden beri BEŞİKTAŞIN başarısını hazmedemeyenlere soda servisimiz devam etmekte lütfen alın sıkıntılarınızdan kurtulun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

Yine çıkamayacak ki Beşiktaş gruptan Benfica Napoliyi içerde yener

O zaman biz çıkıyoruz zaten matematik uzmanı vatandaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

Bu arada tekrar baktım da Cenk ofsayt

Atiba yalancı ofsayt koşusu yapıyor onu takip eden Benficalıda ofsaydı bozuyor.

ofsayt olsa ne olmasa ne gol goldür. futbol böyle bir oyun öpenin yanında kâr kalıyor. futbolda adalete inanmıyorum, oh olsun ofsayttanda atılsa ellede atılsa, kaleciye tekme atarakta atılsa gol goldür. atana helal olsun yiyene de afiyet olsun. Beşiktaşa tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numb83

quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

gomez attı 3-3

ahahah kendi kendine kapak yapan arkadaş. senide unutmadık :)

Evet biyografi vardır otobiyografi vardır, bu arkadaş kapak değil otokapak yapmış büyük yetenek :) Dua yerine geçmiş resmen, Gomez yok Abu Bakar verelim denmiş sadece dua o şekilde kabul olmuş :))
  • Galatasaraylı arkadaşlar nedir bu öfke bu kin Fenerbahçe mağlubiyetinin acısını bizdenmi çıkartıcaktınız? Çok şükür Allah nasip etmedi.

Fenerbahçe'ye başarılar..Umarım galip gelirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Bir çok gereksiz kişiyi ve mesajlarını şikayet edicektim benden önce davrananlar olmuş mesajlar şikayet edilmiş bile hay allah yaaaa

Bu arada hala geceden beri BEŞİKTAŞIN başarısını hazmedemeyenlere soda servisimiz devam etmekte lütfen alın sıkıntılarınızdan kurtulun

Soda yetmez lavabo açacağı vermek lazım. Not TS liyim ama artık öyle demiyorum "Şenol Güneşliyim" şenol hoca hangi takıma giderse orayı tutacağım, FB ye gitse bile o derece yani.

• Beşiktaş adama arefeyi gösterir bayramı göstermez renkliler öğrenemediniz mi hala? Ulan şunların g.t oluşlarını izlemek gerçekten çok zevkli, beypazarı maden suyu iyi gelir koçlarım bol bol için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Galatasaraylı arkadaşlar nedir bu öfke bu kin Fenerbahçe mağlubiyetinin acısını bizdenmi çıkartıcaktınız? Çok şükür Allah nasip etmedi.

Fenerbahçe'ye başarılar..Umarım galip gelirler..

tesekkurler dostum. bn fenerliyim aksam maci izledim besiktas gol atinca kendi takimim gol atmis gibi sevindim.sevinmeyenlerde olmustur ama olsun. aramiza nifak tohumu sokanlar utansin.

• Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde 3-0 geriye düşüp de sonrasında berabere kalan ya da galibiyet alan 6. takım oldu.

• beşiktaş için tur atlamak çok kolay artık. aynı puanda biterse ikili averajda benficaya kaybetti ama napolinin önünde. hemde iddiasız d.kievin karşısına çıkacak. yinede sürekli şereften bahseden bjk taraftarı , hakkıyla mı kazandı bunu tartışırım özellikle benficadan aldığınız puanlar maçı yöneten elemanların formsuzluğu net. umarım 2. turda barca filan gelir
  • Buralar yıkılmış...
  • Comeback geliyor sandım ama süre yetmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Noldu la namağlup gidiyoruz cl de bile diyodunuz. Söndümü havanız? azıcık ayaklarınız yere bassın.. Alırlar paçanızı böyle aşağı.

Özellikle alıntı yapıyorum hepinize k. olsun. Bide türk olacaklar

lan andaval ne dedik sanki burda Beşiktaşın yenmesini isteriz tabi ki. Ama bi taraflarınız çok kalkmış birileri gelir indirir merak etme.

Sizinkini indirdikleri gibi mi o bize sökmez koçum adam ol adam gibi konuş maç 3-0 ken aşağıla maç sonu bizde yenmesini isteriz tabi kesin istersin sizin gibi Türk insanlar olduğuna utanıyorum. Vatan millet meselesi lan bu ayık ol.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kenancet

beşiktaş için tur atlamak çok kolay artık. aynı puanda biterse ikili averajda benficaya kaybetti ama napolinin önünde. hemde iddiasız d.kievin karşısına çıkacak. yinede sürekli şereften bahseden bjk taraftarı , hakkıyla mı kazandı bunu tartışırım özellikle benficadan aldığınız puanlar maçı yöneten elemanların formsuzluğu net. umarım 2. turda barca filan gelir

Siz hangi takımlısınız bilmiyorum ama sanki tüm maçlarınızı hakederek mi alıyorsunuz, buna gerçekten inanıyor musunuz? %99 ihtimalle ya FB ya GS taraftarısınız, "hakkıyla kazanmak" tan bahsedecek son kişiler olmanız gerekir kanaatindeyim!

Aslına bakarsanız futbolda tüm maçlarını hakkıyla kazanarak şampiyon alan ben 1 takım bile görmedim. Mutlaka aralarında hakemlerin yada başkalarının iş çevirdiği birkaç maç vardır, bu hemen hemen dünyanın tamamında da böyledir. O yüzden bir önceki yorumumda dediğim gibi futbolda adalet falan yoktur, skor 3-3 mü evet nasıl atılmış banane! Artık bakış açım bu!

• quote:

Orijinalden alıntı: kenancet

beşiktaş için tur atlamak çok kolay artık. aynı puanda biterse ikili averajda benficaya kaybetti ama napolinin önünde. hemde iddiasız d.kievin karşısına çıkacak. yinede sürekli şereften bahseden bjk taraftarı , hakkıyla mı kazandı bunu tartışırım özellikle benficadan aldığınız puanlar maçı yöneten elemanların formsuzluğu net. umarım 2. turda barca filan gelir

Tabi kesin çok kolaydır senin takımın kiew de 3-5 atar gelir demi. Napolinin kendi evinde yenemedigi takımı Beşiktaş'ın yenmesi çok kolay demek futboldan gram anlamıyorsun demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArtılananAdam

Beşiktaşlı olmak güzel lan aslında Fener le Galatasaray puan kasıyo sen sıfırlıyon

UEFA Şampiyonlar Ligi 5.Maç | Beşiktaş - Benfica | 23 Kasım | 20.45

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/tcoef2017.html
    Bu sene ülkeye puan kazandıran takımlar. Sıralamada Galatasaray Yok.
    Fenerbahçe ve Osmanlıspor 40. Sırada.
    Laf söylüyorsunuz tamam da tartarak söyleyin

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.