Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 5.Maç | Beşiktaş - Benfica | 23 Kasım | 20.45 (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
1
Favori
18.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

geliyor beyler 4-3

3-3 yeter mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

BJK penaltıyı atarsa bu maç en kötü berabere biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: uzay13x

bişey sorucam ben fenerliyim , şimdi bjk'yi niye destekliyim avrupada?

hayır yani niye? sonra bjk kazanınca bide üstüne bizimle dalga geçsin bjkliler, bizde salak gibi sevindiğimizle kalalım öyle mi?

yarın fener avrupada yenilgi alsın, muhtemelen çoğunuz şıkıdım şıkıdım göbek atar ve türkiyeyi en iyi biz temsil ediyoz diye böbürlenirsiniz

hadi oradan...

destekleme o zaman defol git ne işin var burada maç başıda fenere tum stad kufur etti söylim dedim

kes! ozaman burada ağlamıcaksınız türk takımını niye desteklemiyorlar diye

yoksa veririm cevabını!

• quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Arkadaş kıytırık bir grupta 4 beraberlik 1 galibiyetleri var hala konuşuyorlar ya. gelseydi ya bi arsenal city dortmund filan.

Dedi zorya ile berabere kalan

İnşallah elenirsiniz. Ülke puanıymış falan filan boş işler bunlar. Valla içimde beşiktaşı destekleme namına birşey bırakmadınız. Maşallah kibrinize diyecek yok.

benim fenerli arkadaşlar var onlarda böyle dua ediyor her cl maçı sizi parçalayacaklar diyorlar bu sefer tuttu dedikleri ilk yarı dememiş miydik parçalayacaklar sizi diye ama fazla konuşmadılar uzgun oldugumu bildiklerinden 3-3 olunca helal olsun demesini bildiler ama sizin gibi dansözler beşiktaş yenilirse keyif yapar yendiği zaman ulkeyi temsil etti iyi guzel der iki durumda da mutlusunuz doğrusu değilsiniz mutlu filan içiniz fesat içinden pislik fışkırıyor saklama çıkar o pisliği işin doğrusu ne fener ne gs umrumda değil osmanlıyı beğeniyorum sadece ama gerçek bir mucadeleyi tebrik ederim gösterilen çabayı beşiktaş 3-0'dan 3-3'e maç çevirmiş susman gerek artık hala konuşuyorsun sabredin elbet kaybederiz 90 dakika bitmesini bekleyin o zaman çıkarın o içindeki pisliği.

• Futbolu abartmayin. Sanki dunya savasi. Milli dava mi , takimin cogu yabanci. Milyon eurolari alip oyniyprlar. Yenilirse bjk dalgami gecerim. Yenerse tebrik ederim. Biyutmenin manasi yok.

Kabi bozuk falan diyorsunuz. Gayet normal ya. Spor eglencedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki yüzlülelere bak hele. Adam 3-0ken demediğini bırakmıyor, maç 3-3 olunca cevap verince ''koborlü böşöktoşu noyo dostokloyom'' Sen beşiktaşa rahatça söveceksin ama onlar sana çicek verecek? He oldu.

• quote:

quote:

quote:

hayır yani niye? sonra bjk kazanınca bide üstüne bizimle dalga geçsin bjkliler, bizde salak gibi sevindiğimizle kalalım öyle mi?

yarın fener avrupada yenilgi alsın, muhtemelen çoğunuz şıkıdım şıkıdım göbek atar ve türkiyeyi en iyi biz temsil ediyoz diye böbürlenirsiniz

hadi oradan...

destekleme o zaman defol git ne işin var burada maç başıda fenere tum stad kufur etti söylim dedim

yoksa veririm cevabını!

çokta umrumda destekleyip desteklememeniz asıl desteklemeniz saçma sana ligde tekmeyi basmış senin yerine cl'ye gitmiş birde katılım paylarını tek başına almış ezeli rakibini neden destekleyesin? en iyi bizim temsil ettiğimizi mi söyluyoruz yalan yok ne varsa yazıyor istatistikler en çok gs puan getirmiş ulkeye bunu diyen adam seni neden rahatsız ediyor?Biz en buyuk olduğumuzu mu iddaa ediyoruz ulan bu futbolun olmazsa olmazı genel olarak bunlardan rahatsız değilsin zaten ilk başta belirttiğim nedenlerden rahatsızsın ve bunun tekrarlanmasından korkuyorsun.Destekleyeceksen takımı destekleyeceksin taraftarla işin ne ?

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Bana yeter size yetmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende zaten bunu yazıyorum farkedersen

rakip takımlar gelip hala tebrik ediyorlar@Bloody Hell
  • quote:

quote:

quote:

hadi oradan...

yoksa veririm cevabını!

Ağlama lan tamam bi şey demedi adam

• fatih2085 kullanıcısına yanıt
    tweeti silmiş hahaha
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Arkadaş kıytırık bir grupta 4 beraberlik 1 galibiyetleri var hala konuşuyorlar ya. gelseydi ya bi arsenal city dortmund filan.

Dedi zorya ile berabere kalan

İnşallah elenirsiniz. Ülke puanıymış falan filan boş işler bunlar. Valla içimde beşiktaşı destekleme namına birşey bırakmadınız. Maşallah kibrinize diyecek yok.

Def ol bu for um dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

filozof rekordan korkmuş inleri alıyor

Arkadaşlar şunlar Maç 3-0 iken burada milleti galeyana getiren. 3-1 olduktan sonra tek bir mesaj atmayan GÖT OLMUŞ FENERLİLERİN listesidir. BUNLARIN BABASI BEŞİKTAŞTIR.

Ben yokken siz iyice linç edin bu dümbükleri. Hadi eyvallah.

@Jst1907 @ismail58000 @sommet de la montagne @Jersey Devil

Oo erkek, yüzüme söylemeye kalksan şu kelimelerin 2 tanesini yanyana getiremezsin.

Benim babam Beşiktaşsa senin baban da benim , hadi ikile

Oooooo manyak laf manyak laf

• quote:

Orijinalden alıntı: Tasmalı Kedi

iki tane arkadaşım bu maçı izlemek için istanbula kadar gittiler günlerce bilet bulmak için sağda solda koşturdular. sonuç ilk yarı 3-0

Arkadaşların sana maçı anlatırlar şimdi değmiş mi değmemiş mi sen düşünürsün artık

• quote:

Orijinalden alıntı: CarpELuS

Eğleniyor muyuz gençler

Veledi adultery.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

quote:

Orijinalden alıntı: burak_bt

Noldu la namağlup gidiyoruz cl de bile. Bozdumu havamız? Ayaklarımız yerde de sen ne durumdasın onu söyle

Kusra bakma laf sokma amacım yok ama 4 beraberlik 1 galibiyetiniz var.
    Öyle bir övünmüşsün ki seni duyan 5'te 5 yaptınız sanar.

Nolcak lan liderinde cok
    Mu galibiyeti var dengeli grup iste

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zeevac

quote:

Ve cenk Beşiktaş 'ın ***** golünü atıyor

Edit: Arkadaşlar neden sansürleniyor bu bileniniz varmı?

Anana sor o anlatır

KUDURUUNNNN KUDURUNNNN

CL SİZİN NEYİNİZE MARŞ MARŞ UEFAYA :DDDDD

Noldu lan !:)
    Daha kumdan yeni kafani cikarmissin bize laf ediyorsun ztk da oynarken konusma bari

Abi bu bjkliler harbi komedi 5 - 6 yıldır ilk defa CL'ye gitmişler 3 sene ardarda CL'ye giden Galatasarayaaf atıyorlar
    Sizin o senelerde ki tek umudunuz ZTK da İBB ile final oynarken Galatasaray CL'de Allah bilir neredeydi

Devran dondu kardes simdi bizim zamanimiz ztn pisliklerinizden takimlarimiz heba oldu fetocular sizi ligde ertelenen maclrinizi kayirmalari unutmadik da en komigi senin bu carkin oldu artik hic unutmayiz dondumu dondu! Simdi de sen don bir bakalim!

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

Beşiktaş Kiev ile berabere kalsa bile, Benfica ile Napoli berabere kalmadıkça gruptan 2. olarak çıkmayı garantiler.

Ayrıca 1. çıkma şansı da var. Benfica ile Napoli berabere kalsa, Beşiktaş Kiev'den 3 puan alsa BK grubu lider tamamlar.

Fakat şu grup tablosunda Benfica ve Napoli'nin berabere kalma şansları çok çok az her iki takım da baskılı ve açık oynayacaktır.

O nedenle Benfica'da yense, Napoli'de yense BJK Kiev'den en az 1 puan aldı mı 2.lik garanti BJK için.Niye çünkü;
    Beşiktaş Kiev ''beraberliğinde'';
    -Benfica Napoli'yi yense, BJK-NAPOLI puanı eşitleniyor, BJK ikili averajda Napoli'yi tokatlıyor ve 2. sıraya yerleşiyor.
    -Napoli Benfica'yı yense, BJK-BENFICA puanı eşitleniyor, BJK-BENFICA ikili averajda yine eşit fakat, Benfica Napoli'ye yenileceği senaryoda averajı 1 puan düşecek haliyle bu da demek oluyor ki BJK Kiev ile berabere kalsa dahi genel averajda +1 ile Benfica'yı tokatlıyor ve 2. sıraya yerleşiyor.

BJK'nin tek yapması gereken Kiev'den en az 1 puanla dönmek ve 2. olup gruptan çıkmak için Benfica-Napoli maçından birinin galip ayrılması.
    BJK'nin ikinci yapması gereken Kiev'den 3 puanla dönmek ve grup liderliği için Benfica-Napoli maçının berabere bitmesi.
    BJK'nin üçüncü yapması gereken yine Kiev'den 3 puanla dönmek ve Benfica-Napoli maçından birinin galip ayrılmasıyla 2. sıraya yerleşmek.
    BJK'nin dördüncü yapmaması gereken, Kiev'e yenilmek ve Uefa'nın yolunu tutmak.Ki bu en zor olan BJK için :)

Şimdiden başarılar Beşiktaş'a.

Benfica ile Maçlar 1-1 ve 3-3 bitti. Gol sayıları eşitse deplasmanda fazla gol atan ikili averajda basıyordu eskiden. Hâlâ bu kural geçerliyse ikili averajda benfica önde.

o bahsettiğin kural yıllar önce kaldırıldı , grup maçlarında deplasmanda atılan golün/gollerin önemi yok , genel averaja bakılıyor

Diğer konuda bi arkadaş paylaşmış hocam maalesef o kural devam ediyor. Yani aralarındaki maçlarda eşitlik varsa deplasmanda fazla gol atan avantajlı oluyor.
    http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/uefaorg/Regulations/02/35/87/89/2358789_DOWNLOAD.pdf

• quote:

quote:

quote:

quote:

hadi oradan...

yoksa veririm cevabını!

çokta umrumda destekleyip desteklememeniz asıl desteklemeniz saçma sana ligde tekmeyi basmış senin yerine cl'ye gitmiş birde katılım paylarını tek başına almış ezeli rakibini neden destekleyesin? en iyi bizim temsil ettiğimizi mi söyluyoruz yalan yok ne varsa yazıyor istatistikler en çok gs puan getirmiş ulkeye bunu diyen adam seni neden rahatsız ediyor?Biz en buyuk olduğumuzu mu iddaa ediyoruz ulan bu futbolun olmazsa olmazı genel olarak bunlardan rahatsız değilsin zaten ilk başta belirttiğim nedenlerden rahatsızsın ve bunun tekrarlanmasından korkuyorsun.Destekleyeceksen takımı destekleyeceksin taraftarla işin ne ?

Kardeş siz şampiyon oldunuz siz gidiceksiniz.Bizim yerimize gitme ne alaka?

• Kimsenin sizi kıskandığı falan yok. Başarılarınızın devamını dilerdim lakin artık ben hiçbir şekilde destek vermem BJK'ye. Nedenide gayet açık NEFRET EKEN SEVGİ BİÇEMEZ!

İki hafta sonra façanızı alacağız merak etmeyin!

Normalde hiç trollük yapmam 9 yıllık hesabımda da yapmadım bugüne kadar hep destek vermişimdir. Bloklayanların sayısı 9 sene içerisinde 40 kişi yok. Ben bu mesajları ciddiyetle yazdım tabi siz öyle bir kin ve nefretle yaklaşıyorsunuz ki gözünüz kör olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.