Şimdi Ara

ÜCRETSİZ Microsoft Tarafından Windows 10 Education,Office 365+Onedrive 1tb(Üniversite Öğrencilerine) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
138
Favori
54.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ömür boyu garantisi var bir sorun olursa yenisini hemen veriyorum , elimden geldiğince hızlı ve dürüst ticaret yapmaya çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbabil

Hocam ömür boyu garantisi var bir sorun olursa yenisini hemen veriyorum , elimden geldiğince hızlı ve dürüst ticaret yapmaya çalışıyorum

• wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    Sözümün arkasındayım hocamhttps://forum.donanimhaber.com/windows-10-8-7-retail-oem-key-karsilastirma-etkinlesirme--145992223#145992223 bakabilirsiniz
  • öğrenciler için azure a kaydolunca 100 usd kredi veriyor. bunu nerde kullanabiliriz bilen var mı?

ÜCRETSİZ Microsoft Tarafından Windows 10 Education,Office 365+Onedrive 1tb(Üniversite Öğrencilerine)
  • TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Tüm ücretli şeylerde hocam. Mesela virtual machine için.
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Satın alma nın nasıl yapıldığını anlamadım hocam bi bakarım tekrar eve gidince

• boğaziçi üniversitesi azure dan yapılıyormuş onu da başlığa eklerseniz güzel olur

• Just Smile and Wave kullanıcısına yanıt
    Eklerim pcye geçince hocam.
  • Azure sayfasında işletim sistemi seçtiğimde windows server 2019 çıkıyor sadece. listede bulunan üç üniversite için denedim göremedim maalesef.

• Daha önce konusu açılmıştı ama çok oldu. Yine anladım ki anadolu üniversitesi sen ne çöp nir üniversitesin. Ne azure de ne de diğerinde bir şey yok bize :)
  • Marmara üniversitesi azure ile kayıt olabiliyor.

• Sakarya Üni için azure'de artık Win10 ya da 8 sürümlerini göremiyorum. Erişim kaldırılmış mı acaba?

• up Sakarya üniversitesi için listede win 10 edu sürümü yok.Herkeste mi kaldırıldı yoksa sadece Sakarya özelinde olan bir durum mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: xbabil

Sözümün arkasındayım hocamhttps://forum.donanimhaber.com/windows-10-8-7-retail-oem-key-karsilastirma-etkinlesirme--145992223#145992223 bakabilirsiniz

Ben böyle bir Office aldım gg dan, 1 yıl,sonra, bu ürün korsan ikazı geldi, satıcıya baktım, artık gg,da yok, yasaklanmış, gg'a mesaj attım, hemen ilgileniyoruz dediler, 1 ay oldu, ses yok. Garantisi benim abi olayı pek de makul bir garanti değil

• aöf maili açtım az önce office365 hallettim ancak windows u halledemedim. Azure den de diğer yerden de

• Burdan alamayanlar isterlerse aile üyeliğime yıllık 75 tlye dahil olabilir. Office uygulamaları ve 1 tb onedrive alanı
  • ethan E kullanıcısına yanıt
    @hatabo ve @ProCoderTr birer üyelik aldılar. 2 tane kaldı
  • arkadaşlar üniversite mail adresine gelen Office 365 Eğitim doğrulama kodunu nerede kullanacağız? Hazırda Office 365 bireysel üyeliğim vardı, süresi geçti. O üyelik dışında, üniversite email adresimle giriş yapmayı deniyorum fakat şifrenin hatalı olduğunu söylüyor? Acaba office ı silip tekrar yüklemek mi lazım, üniversiteden aldığım kodu kullanabilmek için?

• Bu Microsoft win 10 education ve win 10 consumer edition çıkıyor Muğla üniversitesi için. Bunlar 10 pro yu falan aratır mı? Hangisini çekmek makbul? Bir de 100 usd kredi vermiş, bu krediler ile ne alınır?

• bu siteyi çözemedim ben dreamsparktan lisansım vardı nasıl alıcam onu ? Universite açmıştı zamanında almıştık

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.