S

Teğmen
08 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar.

Iphone 7 128 GB kullanıcısıyım, yeni IOS u yükledim ve telefonumdaki fotoğraf albümündeki 17bin küsür fotoğraf 7000 civarına indi. Yani bir hafta önce böyle değildi. icloud sitesine girdiğimde eski fotoğraflarımı görebiliyorum ama telefonumdan silinmişler. 200 GB lık icloud hafızası ödüyorum. anlayamadığım kısım telefonumdaki fotolar niçin gitti ve eskiye döndürme imkanı var mı acaba? cevaplar için şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar

Yarın oynanacak olan derbiye havaalanından geleceğim için yanımda powerbank ve şarj aleti olacak. İnternetten okuduğum kadarıyla powerbank ve şarj aleti stada alınmıyor. Onları bırakabileceğim dolap da olmadığına göre stad civarında emanet edebileceğim bir yer varmı acaba? Ya da siz maça gittiğinizde nasıl yapıyorsunuz? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim
Merhaba arkadaşlar

Aslında tam Volvo V40 Cross Country'de karar kılmıştım ta ki Mercedes'e gidene kadar. Şimdi aklım çok karışık, yeni B180 serisini gayet başarılı buldum.

Volvo V40 Crosscountry advance paket, otomatik vites, diesel ve sunroof dahil 110bin fiyat çıkardılar anahtar teslim. Güvenlik açısından Volvo'yu çok beğendim özellikle Safety Mode dedikleri frene basmakta geç kalırsan arabanın kendi fren yapması özelliği bence çok güzel. Ama eksi tarafı Advance paket almana rağmen geri görüş kamerası yok :((

Bugun Mercedes'te A180 ve B180 modellerine baktım. B180 daha yeni olduğu için onunla ilgilendim, fakat onun da otomatik vites, sunroof'lu Premium Paketini 102 civarına bıraktılar fakat dizel değil ( ya yokmuş ya da ellerinde şuan yokmuş dizel). İçi gayet ferah, rahat. Fakat akıllı far sistemi xenon far yok bunlar eksi yönleri. Artı yönü ise Premium pakette bile Geri Görüş kamerası var.

Şuan ikiye ayrılmış durumdayım, usta bilgili arkadaşların yorumları benim için çok önemli, neler önerirsiniz ve siz olsaydınız hangisi alırdınız? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Merhaba arkadaşlar

Aslında tam Volvo V40 Cross Country'de karar kılmıştım ta ki Mercedes'e gidene kadar. Şimdi aklım çok karışık, yeni B180 serisini gayet başarılı buldum.

Volvo V40 Crosscountry advance paket, otomatik vites, diesel ve sunroof dahil 110bin fiyat çıkardılar anahtar teslim. Güvenlik açısından Volvo'yu çok beğendim özellikle City Safe dedikleri frene basmakta geç kalırsan arabanın kendi fren yapması özelliği bence çok güzel. Ama eksi tarafı Advance paket almana rağmen geri görüş kamerası yok :((

Bugun Mercedes'te A180 ve B180 modellerine baktım. B180 daha yeni olduğu için onunla ilgilendim, fakat onun da otomatik vites, sunroof'lu Premium Paketini 102 civarına bıraktılar fakat dizel değil ( ya yokmuş ya da ellerinde şuan yokmuş dizel). İçi gayet ferah, rahat. Fakat akıllı far sistemi xenon far yok bunlar eksi yönleri. Artı yönü ise Premium pakette bile Geri Görüş kamerası var.

Şuan ikiye ayrılmış durumdayım, usta bilgili arkadaşların yorumları benim için çok önemli, neler önerirsiniz ve siz olsaydınız hangisi alırdınız? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Merhaba arkadaşlar

Dün ne yazık ki girdiğim bir alışveriş sitesindeki alıcıya adresim görünerek bir soru sordum. Ve o andan itibaren sürekli email geliyor, keşke aynı adresten olsa engellerim kurtulurum. Fakat durum farklı. Değişik adreslerden hemen hemen aynı içerikte mail atıyorlar. Ne yapabilirim? Zırt pırt kullandığım adresime böyle mailleri görmek can sıkıyor. Lütfen yardım edin ne yapabilirim?
Merhaba arkadaslar

Suan yurtdısındayım ve yurtdısındaki stajım Ocak'ta bitiyor. Yani Ocak'ta turkiyede olacagım. Kısa donem olarak hangi ayda en erken askere gidebilirim? teşekkürler şimdiden
Merhaba arkadaşlar
Eski 3Gs iphone'um bozuldu ve tamir olamadı, bu yüzden yeni 4S aldım.
Yeni iphone umu yeni bir cihaz olarak eklemek istedim, ama rehber ve mesajları istediğim için icloud menüsünden 3Gs telefonumu seçip back up yaptım. Fakat herşey, tüm programlar yüklendi.. cihazımı yeni cihaz olarak kaydedip sadece mesaj ve rehberi icloud dan yüklemem mümkün müdür? evet ise nasıl yapabilirim? teşekkürler
merhaba arkadaşlar

ATI RADEON HD 3400 SERIES ekran kartımı yeni aldım. Görüntüyü hem desktop bilgisayarımın ekranında hem de plazmada görmek istiyorum. Ama ne yazık ki çoklu görüntü alamıyorum. aynı girişi kullanarak pc yi kullanınca ona takıyorum plazmayı kullanınca plazmaya baglıyorum. sok çıkar işlemi de kullanışlı olmuyor.
Entegre video çıkışını denedim, çift görüntü alamıyorum. daha sonra ekran kartında HDMI girişi var onu kullanıp plazmaya bağladım fakat görüntü veya ses yok. neyi yanlış yapıyorum acaba?
Merhaba arkadaslar

Dün Mc Donalds a donut almak için gittim ama ordaki servis elemanı donut un kalmadığını ve Mc Donalds a artık donut gelmeyeceğini söyledi ben sok oldum tabi, dedim nasıl olur neden flan ama çalışan kız da bilgisinin olmadıgını, sadece Mc Donalds in ellerinde kalan donutlari satacagini ama yeni gelmeyeceğini söyledi. Saka gibi resmen benim gibi donut sevenlerin uzulecegi bir haber malesef :(
merhaba arkadaslar, ben suan Amerikadayim ve 200-250 dolara kadar telefon almak istiyorum, telefonlara bakarken Samsung un eternity modeli dikkatimi cekti, sanirim bu model turkiyede daha cikmadi. ebay de cok uygun bir fiyata buldum acaba bu telefonu tavsiye edermisiniz? ya da onun yerine ne onerirsiniz? tesekkurler simdiden

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 446
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.618 (Bu ay: 161)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.