Şimdi Ara

ÜCRETSİZ Microsoft Tarafından Windows 10 Education,Office 365+Onedrive 1tb(Üniversite Öğrencilerine) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
138
Favori
54.856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Impakt

Rica ederim Win10 alabildiniz mi siz? Bana sadece Win8.1 verdi 10a çevrileyemen sürümünden

Anadolu Aöf Adalet

Alıntıları Göster

Windows 10 Pro lisansına zaten sahip olduğum için hiç bakmadım valla :)

• Impakt kullanıcısına yanıt
    Windows 10'a kafayı bu kadar takmayın. Size verilen sürüm de oldukça güzel ve sorunsuz bir sürüm. Gerekli güvenlik güncellemelerini alıyor. MS gömülü sürümlere normal sürümlere göre daha uzun süre destek veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 11 Ekim 2020; 12:43:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt
    Okulun anlaşmasına bağlı. Size verilecek sürüm de okulun tercihine bağlı. Her bölüm aynı yazılımları alacak diye bir şey yok.

• ÜCRETSİZ Microsoft Tarafından Windows 10 Education,Office 365+Onedrive 1tb(Üniversite Öğrencilerine)

Rize RTE Üni. Azure ile alınıyor . paylaşım için çok teşekkürler .

• Paylaşım için teşekkürler.

• Sıtkı Koçman Üniversitesi için win 10 education sürümü alınabiliyor. Başlıkta yalnızca win 8 alınabildiği yazıyor. Düzeltebilirsiniz, ben az önce aktifleştirdim. Teşekkürler.

• Ankara yıldırım beyazıt üniversitesi hiçbir win sürümü yok
    edit: win 8.1 industry pro varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastyksbenderr -- 11 Ekim 2020; 18:21:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipli jeton

Windows 10'a kafayı bu kadar takmayın. Size verilen sürüm de oldukça güzel ve sorunsuz bir sürüm. Gerekli güvenlik güncellemelerini alıyor. MS gömülü sürümlere normal sürümlere göre daha uzun süre destek veriyor.

Hocam ben halihazırda Win10 kullanıyorum ana bilgisayarımda, Win8 kullanan arkadaşlar var mı hoşnutlar mı diye sordum kafaya falan taktığımdan değil. ÜCRETSİZ Microsoft Tarafından Windows 10 Education,Office 365+Onedrive 1tb(Üniversite Öğrencilerine)  Eski bir laptopa kurmayı düşündüm sonra vazgeçtim

Araştırmalarıma göre Win8 kullanacağıma Win7 kullanırım bu arada arkadaşlar evet destek çekildi Microsoft tarafından ama bence Win7 daha stabil bir sistem,Win7 kullananınız varsa direk Win10 geçsin 8le uğraşmasın eski bir laptopum için bu şekilde yaptım(9-10 senelik bir laptop yinede Win10da kasmadan çalışıyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 11 Ekim 2020; 20:45:39 >
  • Impakt kullanıcısına yanıt
    Windows 7'nin iki eksiği var gözümde. Birincisi yavaş açılıyor. İkincisi aeroyu(şeffaflığı) kapattiginda görsellik çok bozuluyor.Ki çoğu laptopta önyüklü gelen Home Basic sürümünde şeffaflık zaten yok.

Windows 8'de şeffaflık olmasa da görsellik çok hoş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 11 Ekim 2020; 22:24:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipli jeton

Windows 7'nin iki eksiği var gözümde. Birincisi yavaş açılıyor. İkincisi aeroyu(şeffaflığı) kapattiginda görsellik çok bozuluyor.Ki çoğu laptopta önyüklü gelen Home Basic sürümünde şeffaflık zaten yok.

Windows 8'de şeffaflık olmasa da görsellik çok hoş.

Hizi konusunda haklisiniz Win10 veya Win8 ile kiyasliyorsak tabikide baya bir acilis hizi farki var. Genel bilgisayar performansi olarak baktiginizda eski zamanlarin efsanesi XP den sonra 10a kadar olan versiyonlarda(10u dahil etmeden) en iyisi Win7 hocam. Tek sikintisi Windowsun desteginin bitmesi ve cogu yazilim icin kullanilamamasi suan icin bana gore ondan dolayi artik kullanilmaz. Bitmese muhtemelen devam ederdim eski laptopum icin ama onu da 10a attim bu 10daki Xbox Gamepass uygulamasi efsane bir olay sirf ondan dolayi ÜCRETSİZ Microsoft Tarafından Windows 10 Education,Office 365+Onedrive 1tb(Üniversite Öğrencilerine) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 11 Ekim 2020; 22:39:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hwid lisanslama yöntemini öğrenin bedava anakarta w10 pro lisanslayın. öyle bişe oldu ki format atıyorum ne key ne crack hiç bişe yapmadan orjinal oluyor kendiliğinden. 1 tl vermedim. üni öğrencisiyim ama bu verdiğini w10 education değil w8.1 education hatta daha farklı saçma bir sürüm veriyor. ancak aöf'ün verdiği office 365 candır. verdiğim yıllık kayıt parasının hakkını çıkarıyor en azından.

• Erturrk kullanıcısına yanıt

Hocam yanlış okumuşsunuz sorun yok itü'yü gördünüz galiba yanlışlıkla

• @CengizGurkan Haber için teşekkürler fakat Marmara Üniversitesi kabul olmadı.

ÜCRETSİZ Microsoft Tarafından Windows 10 Education,Office 365+Onedrive 1tb(Üniversite Öğrencilerine)
  • Mersin Üniversitesi

ÜCRETSİZ Microsoft Tarafından Windows 10 Education,Office 365+Onedrive 1tb(Üniversite Öğrencilerine)

Bazılarında portala ilk giriş yapıldığında üst satırda Eğitim(Education) kısayolu çıkmayabilir. Bu durumda Diğer hizmetler(Other services)'e tıklayın. Bağlantıya hızlıca ulaşmak için açılan sayfada Ctrl+F yaparak Eğitim(Education) kelimesini arayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 12 Ekim 2020; 12:15:9 >
  • hocamlar bu konularda biraz bilgisizim, adımları takip ettim fakat bu iso dosyasını indirdikten sonra dvdye mi flash diske mi yazıp mı yüklemem gerekiyo? eğer öyleyse nasıl yaparım? yardımcı olabilecek birileri var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • clickclackbooom C kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=i0KZywg6Ttw&feature=youtu.be
    Çok basit bir şekilde anlatıyor. Buradaki adımları takip ederek yapabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Azure üzerinden denediğimde;

Pamukkale Üniversitesinde Windows yok. Boğaziçi Üniversitesinde Windows 10 Education, Windows 10 Education N, Windows 10, Windows 10 N sürümleri mevcut.

Onthehub'a bakmadım.

@CengizGurkan

• Trencii Jack T kullanıcısına yanıt
    Programsız yolu da var.
    Komut istemi(Yönetici)
    quote:

diskpart
    list disk
    select disk X
    clean
    create partition primary
    select partition 1
    active
    format fs=fat32 quick
    assign

X yerine diskiniz kaç numara ile gösteriliyorsa onu yazın.

Artık bootable USB'niz hazır. Tek yapmanız gereken İSO dosyasına çift tıklayarak açtıktan sonra içindekileri ctrl+A yaparak seçip flash belleğinize kopyalamak. Format işiniz bittikten sonra belleğin içindekileri silseniz bile(biçimlendirme yapmadığınız sürece) bootable özelliği kaybolmaz. Daha sonra tekrar lazım olduğunda herhangi bir bootable iso içeriğini doğrudan kopyalayarak kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 19 Ekim 2020; 18:29:28 >
  • Key almak isteyenlere yardımcı olabilirim . İlgili arkadaşlarhttps://forum.donanimhaber.com/windows-10-8-7-retail-oem-key-karsilastirma-etkinlesirme--145992223#145992223 buraya bakmanızı öneririm.

• Teşekkürler ancak fiyatlarınız yüksek.2tl'ye alınan keylerden farkı ne?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.