Şimdi Ara

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
79
Favori
63.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gamepass ultimate 5 tl iken aynı hesapla almışım üstüne for pc içinde almışım onun üstüne yine ultimate aldım yani hesapta gamepass süresi bitmiş olması gerekiyor

hiç kullanmamış diye bir şey yok öyle olsa banada ultimate yükseltmesi yapmazdı alınan kodu xbox uygulaması aktif ettirmiyor hata veriyor

bu site üzerinde kod aktif işlemi yapıyor

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! |redeem.microsoft.com
    Runtime Error
    https://redeem.microsoft.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 13 Ekim 2021; 13:42:27 >
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

denedim şimdi, fark etmiyor. siz 1 aylık gamepass alıp nasıl kullandınız bilemiyorum :)

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! |
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt

hesabı kontrol ettim daha önce ultimate ve for pc kullanmışım ben daha önce microsofttan üyelik aldım başka sitelerden kod almadım onun için kodla birleştirmiş olabiliir

• 3 saat oldu çektiği 10 lirayı iade etmedi.

• Ziraat bank kart ile alınmıyor herhalde ?

• gurcanbey kullanıcısına yanıt

ben ziraat combo kart ile sanal kredi kartı oluşturarak alım yaptım hocam.

• Teşekkürler, elinize sağlık.

• dün almıştım ben iade gelmedi bana.hiç iade etmeyebilirler.ben amazon prime yapmıştım 8 tl çekim yapılmıştı direk çöktülerÜcretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | 

• TITAN kullanıcısına yanıt

Hocam çözdünüz mü sorunu? Aynısını ben yaşıyorum tüm kartlarımı denedim hepsinde aynı hata veriyor.

• Kredi kartı yada banka kartı herşeyi denedim bir türlü olmuyor

• Halı hazırda Game Pass PC kullanıyorum. Aylık cekiyor 30 civarı sanırım. 30,96 cekiyor her ay. Ayrıca EA üyeliği de yapmışlar sanırım.

Ben nasıl bir yöntemle daha az yolunurum?

Xbox falan yok. Sadece PC var ve multi oyun oynamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • synthesizer kullanıcısına yanıt

o üyeliği bitince iptal et. buradan kod al, yeni bir ms hesabı aç kodu oraya gir 3 ay kullan. sonra normal aboneliğe devam

• -Hiroshima- kullanıcısına yanıt

yok bence tr den alışverişe kapatmışlar

• TITAN kullanıcısına yanıt

Çözdüm hocam, telefona uygulamasini yükleyip uygulama üzerinden aldım.

• Teşekkürler sayenizde oldu mobilden alıp yaptım bende fakat crunchy sitesinden üyelik şöyle diyor mobilden abonelik iptali yapıp kartımı silmeme rağmen :

Membership Status

Membership Type: Premium Member via Google Play Premium Member

Taxes will be applied depending on your location

Premium Membership History »

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomemre1907 -- 13 Ekim 2021; 20:19:3 >
  • İlla sanal kart mı olması lazım normal karttan yapsak olmaz mı?

Bir de fazla kodu olan varsa pm atarsa çok makbule geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • synthesizer kullanıcısına yanıt

hoıcam şu linkten ana konunun ilk sayfasındaki yöntem ile çok daha uyguna üyelik alabilirsiniz. Uzun süreli bir live gold alacaksınız, ucuna 1 aylık gamepass ultimate(gpu) ekleyeceksiniz, tüm üyeliğiniz Gamepass Ultimate'e dönüşecek.

gpu'nun gampass pc'den farkı ise Xcloud isimli streaming üzerinden oyun oynama hizmeti gpu'ya dahil ama henüz ülkemizde yok.(onun da yolu var vpnle falan kullanılıyor) asıl avantajı ise gpu'nuz varsa bir konsol + 1 pc olarak kardeşlik yapabiliyorsunuz. konsolu olan birisiyle kardeşliği yapıp üyelik ücretini yarı yarıya bölüşürseniz, böylece ödediğiniz ücret size çok daha ucuza gelmiş olacak.

• 2 gün oldu 10 tl iade edilmedi 3 aylık gamepasse değer fakat konuyu düzeltin bence iade bekleyip alanları üzebilir

• Hali hazırda gamepass'ı olanları ilgilendirmiyor sanırım. Sonuçta benim kayıtlı oyunlarım var, bedava bile olsa başka hesap açıp sıfırdan oyun oynanmaz diye düşünüyorum. Farklı hesaptan yeni gamepass açıp eski hesabın save'leri kullanma yolu varsa bilgilendirin lütfen :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.