Şimdi Ara

TYLOLHOT'un Zararı ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
340.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GYAT

quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Enerji

quote:

arkadaşlar en iyi grip ilacı GRİPİN 'dir bana göre. Ben hep kullanırım kısa sürede etkili çözüm.

Gripin ağrı kesici değilmiydi.Ben öyle biliyorum yani.

yok GRİPİN çok efsane. gripsen çak hiçbişeyin kalmaz. Adaçayı yap bitane veya o tarz sıcak bi içecek içine at o yumuşıcak sora direk kaşıkla lüpletçen. üstüne de çayı içtin mi çak bi uyku kalktığında tertemizsin. Ağrı kesici olarak MİNOSET kullanıyorum o da aynı efsanedir kendi dalında.

İlla sıcak bir şey içine mi atıp içmek lazım onu anlamadım.
    Dİrek soğuk su ile içsek olmaz mı?

Ayrıca neden adaçayı önerdiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar en iyi grip ilacı GRİPİN 'dir bana göre. Ben hep kullanırım kısa sürede etkili çözüm.

Gripin ağrı kesici değilmiydi.Ben öyle biliyorum yani.

yok GRİPİN çok efsane. gripsen çak hiçbişeyin kalmaz. Adaçayı yap bitane veya o tarz sıcak bi içecek içine at o yumuşıcak sora direk kaşıkla lüpletçen. üstüne de çayı içtin mi çak bi uyku kalktığında tertemizsin. Ağrı kesici olarak MİNOSET kullanıyorum o da aynı efsanedir kendi dalında.

İlla sıcak bir şey içine mi atıp içmek lazım onu anlamadım.
    Dİrek soğuk su ile içsek olmaz mı?

Ayrıca neden adaçayı önerdiniz?

ya bilmiyom annem öle yapıyodu hep ya birincisi şimdi içimi kolay diye sıcak çay dedim. yani gripin çünkü büyük bi parça halinde ve kuru yani. gırtlağana takılır sıcak çayın içine atıyon onu batmıyo zaten en üstte yüzüyo çayın sıcaklığıyla hafif bi yumuşuyo tam yutulcak kıvama geliyo e üstüne de yaptığın çayı çekiyon mis.. daha etkili oluyo. adaçayı neden dedim valla işte bizde hep öle yapılır kışın falan o tarz olaylarda adaçayı iyi gelir. nane-limon da olabilir bilmiyorum. sen kendini daha iyi bilirsin kışın sıcak şeyler içiyosan bildiğin ettiğin onu da kullanabilirsin ama sorduğuna göre adaçayını bilmiyosun heralde onu bi dene. sıcak çay + gripin bana çok iyi geliyo yani eser bırakmıyo halsizlik veya gripten. şaşıyorum ben yani onca ilaç var bi boka yaramıyo gripin böle bakkallarda falan satılırdı eskiden çok dandik bişey gibi duruyo ama mütiş bişey ondan iyisini tanımıyorum yani.

• Tum ulkelerde yasaklandi bizim ulkede hayla satiliyor yasaklanmasi gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl konu hortlatılmamış gene grip mevsimi geldi.

Tylol hot, karaciğere zarar veren bir ilaçtır buna şüphe yok. Eğer alkolik olmak gibi bir probleminiz yoksa zaten büyük bir ihtimalle karaciğeriniz iyi durumdadır ve yılda 1-2 paket tylol hot'la yaşayacağı sorun için endişelenmeniz gerekmez ama siz genede sağlık muayenesinden geçip karaciğerinizin vaziyetini de öğrenin tabii.
    Bu ilacı grip virüsünün yeni kuluçkadan çıktığı, sadece boğaz ağrısı ve hafif halsizlik yaptığı dönemde kullanmaya başlarsanız grip olmuyorsunuz. Nedeninin şu olduğunu düşünüyorum: Bu ilaç vücudunuzun halsiz düşüp savunmasız kalmasına engel oluyor. 500 ton burun akıntısı, binlerce öksürük, binlerce hapşırık, tahriş olmuş boğaz, çatlamış ve hatta kanayan dudaklar, üst solunum yolu enfeksiyonuyla ittifak kurması gibi eziyetlerden sizi korumuş olmakla kalmıyor aynı zamanda bunların gerçekleşmesini engellediği için vücudunuz normalde olması gerektiği kadar bitkin düşmemiş oluyor ve virüs fazla ilerleme kat edememiş olduğundan iyileşmeniz çok çabuk oluyor. Milletin gripten korunabilmek için aşı yoluyla grip olduğu bir zamandayız. Bense bu ilaç sayesinde yıllardır grip olmuyorum. Grip aşıları yalan gripte tek gerçek tedavi bu ilaçtır.

• H-O-R-T.

Üzerine ilaç tanımam.

Sinüste minüste ne kadar mikrop varsa söküp atıyor.

3-4 gün önce hafiften bademciklerden sinyal gelmeye başladı, tam şifayı kaparken 2 gün üst üste 6'şar saat arayla bi dayandım Tylol hot'a.

Sonuç ; bomba gibiyim.
  • yorumları okudum. sanki biraz abartılmış gibi. ben kullandım öyle hemen bir etkisini görmedim.
  • uyku yapar tansiyonu olanlara önerilmez bunları 2008den beri öğrendik okudur bunun yerine sıcak su limon yapın demiş drnin biri okuduk :) ama ben su kaynatıp içtim sıcak sıcak :D birisi demiş sıcak içeyin diye ılık için diye bir önceki sayfamıydı hatırlamıyorum neyse senelerin konusu hort hort gidiyor içindeki bir etken maddeyi çıkarmışlar ve zararlı kısım gitmiş gibi ama drye danışmadan kullanılmaması gerekiyormuş bunuda öğrendik hortlamış konudan senelerin konusu :) kalp çarpıntısı bile yapıyormuş herkese sevgiler saygılar
  • Neyse içiyorum şimdi bitane kötüyüm bişey olursa yazarım

• ARKADAŞLAR ZATEN TYLOTH UN İÇERİSİNDE PARASETAMOL VAR. PARASETAMOL YÜKSEK OKSİDASYONA SAHİP BİR MADDEDİR.KARA CİĞERE VE VÜCUDA DA ZARARLIDIR.SERBEST RADİKALLERİ ARTTIRIR.EH TABİİ Kİ KANSER İHTİMALİ PARASETAMOL GİBİ ETKEN MADDELERLE ARTAR FAKAT PARASETAMOL TYLOTH A ÖZGÜ ETKEN BİR MADDE DEĞİLDİR ÇOĞU İLAÇ BUNU KULLANIR.EĞER KENDİNİZE ZARAR VERMEK İSTEMİYORSANIZ VE BİR ÇÖZÜM YOLU VAR DİYORSANIZ ONSUZ BİRŞEYLER ALIN.TYLOTH KALBE İYİ GELMİYOR RİSKLİ.ŞEKER TANSİYON HASTALARINA RİSKLİ AMA HEMEN ADAM EDİYOR VİRÜSÜ. HERŞEYİN BİR BEDELİ VAR ARKADAŞLAR.
    BEDEL ÖDEMEK İSTEMİYORSANIZ EKİNEZYA YAPRAK ÇAĞYI KÖK ÇAĞI GENEL VİTAMİNLERİN OLDUĞU VE ANTİOKSİDAN ORANI YÜKSEK YANİ YEMENİZ GEREKEN GIDALARI YİYEREK YAŞAMANIZ GEREKİYOR.OZAMAN T LENFOSİTLER DAHİL BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZ HEM DAHA HIZLI HEM DAHA ÇOK VE KUVVETLİ OLACAKTIR BU DA VİRÜSÜN ÇOĞALMASINI ENGELLER.BURGERKİNG'E GİDİYORSANIZ PARASETAMOL ALMAK ZORUNDASINIZ KISACA.
    SAYGILAR.

• cepcep34 kullanıcısına yanıt
    İyi misiniz hocam?
  • C_K kullanıcısına yanıt
    Dedim birden ne oluyor konu hortlamış, iyiyim hayattayım sıkıntı yok bol bol için tavsiye ediyorum

• cepcep34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Yarım bardak içtim, kalanını döktüm şimdilik. Gece yatmadan bir paket içeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tylol hot kullandı öldü diye bir haber daha duymadım
  • Beyler astım hastalığı olan kullanabilir mi bunu?

• Tylolhot'u en son 2015'de kendimi kötü hissettiğimde alıp bitirdim bir kutu. İyi de gelmişti. O zamandan beri hiç kullanmadım. Bu tür şeyler her grip olunduğunda alınırsa tabiki iyi olmayacaktır.

• Mevsimi geldi bu sene de ben hortlayayım. Hala zararlı diyen var mı yahu? Resmi bir açıklama da yok.
  • Zararı uyuşturucu etken maddesi varmış içinde o bağımlılık yapabiliyormuş başka da bisey yok rahat olun

• zararı neymiş bunun ya
    günde iki fırt çekiyorum ,ses gitti mecbur
    iyi geliyor kısa süre için
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    İçinde psödoefedrin var. Aslında direk uyuşturucu demek doğru değil. Zaten grip ilacı olarak asıl etki gösteren maddelerden biri. Burun ve sinüsleri açmak için oldukça etkili. Takipli ilaç olmasının nedeni psödoefedrenin amfetamin sentezinde ön madde olarak kullanılması. Firma psödoefedrini yarı yarıya düşük bir tylol çıkaracak piyasaya.

• Çıkardı yeni ürünü, dün aldım kullandım.

Hasta olmak üzereydim gözler yanoyor, boğaz şiş, kafam kocaman gibi.

Yeni ürün çıkacak diye hiç bir yerde tylolhot kalmamış. Aradık bulduk, 6 saat arayla iki tane içtim ve akşam 22 de yattım.

Bugün yüzde 80 belirtiler kayboldu.

Her şeyin zararı vardır mutlaka. Fayda risk oranında iyi bir ürün, yıllardır hasta olmadan kullandığımda çok faydasını gördüm.

Sigara alkol kronik hastalığım yok. Herkes kendi özel durumunu göz önünde tutsun elbette.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.