Teğmen
11 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 135 (Bu ay: 0)
Gönderileri
sahibindende araçlara bakıyorum. clio 2013 model dizel. genel olarak ya 34 plaka ya 07 plaka. km düşük ama yinede şirket aracımı diye insanın aklına takılıyor.

bir araç var mesela kayseride galeride boya yok çizik dahi yok diyor fiyatta piyasadan uygun kmde düşük ama 07 plaka.

şirket araçlarımı acaba bunlar.?
ben Adana'dayım araç muğlada. bugün aradım arayıp soran çok diyor. pazartesiye kalırsa gelir alırsın diyor. kapora verirsen beklerim diyor. ne diyorsunuz bu konuda. yardımcı olabilen varmı acaba. aracın fiyat uygun geldi bana.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-fiesta-1.4-tdci-titanium-x-paket-yakit-cimrisi-240642735/detay
acer 5742z model laptop açılışça acer yazıyor ve tekrar kapanıyor reset atıyor. harddiski değiştirdim sorun aynen devam ediyor. laptopu ters çevirim altına bir iki tane yavaştan vurunca açılıyor bazen. neyden kaynaklanıyor olabilir. yardımcı olursanız sevinirim.
acer 5742z model laptop açılışça acer yazıyor ve tekrar kapanıyor reset atıyor. harddiski değiştirdim sorun aynen devam ediyor. laptopu ters çevirim altına bir iki tane yavaştan vurunca açılıyor bazen. neyden kaynaklanıyor olabilir. yardımcı olursanız sevinirim.
yazıcıyı kurarken bu hatayı veriyor ve kapanıyor.sorun nedir sizce.
arkadaşar ben ebaydan bi teyp almayı düşünüyorum..çünkü çok ucuz..acaba nasıl alabilirim onu..türkiyeye gelirken gümrük vergisi felan biniyormu.. yardımcı olursanız sevinirim..

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?MfcISAPICommand=ViewItem&item=120306516306
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Seat
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
Operatör
Vodafone
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 732
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 7.919 (Bu ay: 112)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 69 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.