DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Tv de sms yayınlayan kanallar ile ilgili.. Herkes okusun [HQ]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
24.530
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Tv de sms yayınlayan kanallar ile ilgili.. Herkes okusun [HQ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      25 Ocak 2010 00:24:49 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar bu konuyu açmamın nedeni siz değerli forum üyelerini bilgilendirmek istedim

Çoğumuz uyudua bir çok kanalda alt yazı smsleri görürüz,ben ali yaşım 24 hede hödö bayanlar arasın filan.. ben ilk başlarda acaba arayan varmı diyordum bunşarı birgün denedik ve çok komik bir msj yazmıştık ve 1 saat için 50 ye yakın çağrı aldık. Daha sonraları bu benim çok hoşuma gitti,bir çok kadınla tanıştım yüzyüze de görüştüm ve bugün itibarı ile tam 1 sene olacak ve bu bir sene içinde inanılmaz tlf faturalı ödedim benim bir sene içinde ki tespitlerim şunlara
      arayanların %80 lik bir kısmı genelde güzel olmayan,çevresinde pek beğenilmeyen bayanlar olur.. Birde çoğunlukla evli bayanlarda arıyor onların niyeti bazen anlarsınız işte.. Birde knt avcıları var size msj gelir knt yolla tlfda herşeyi yapalım filan yani aslında yazılacak o kaar şey varki. bir hafta önce tövbe ettim bir daha msj atmayacam diye çünkü öyle bişey ki siz msj atarsınız bazen 50 kişi arar bazende kimse aramaz,aramayınca tutar yinr msj atarsınız bu defaa fatura kabark gelir sizlere. Neyse sormak merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz

|
      |

''HİNDİSTAN BİR ANNEDİR VE O ANNENİN İKİ EVLADI VARDIR.. TÜRKLER VE HİNTLİLER'' GANDHİ
    • Yarbay
      2968 Mesaj
      25 Ocak 2010 00:53:28
      nickin sana yakışıo güzelim
      |
      |

Acer S7-391 Ultrabook
      Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

• Yarbay
      2446 Mesaj
      25 Ocak 2010 00:55:10
      Ben bayan olsam kendimi aratır 10 dakkaya 5 kontör kapar , kenara çekilirim.
      |
      |

Arsenal
    • Binbaşı
      1097 Mesaj
      25 Ocak 2010 00:55:41
      quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

nickin sana yakışıo güzelim

+1
      |
      |

Şereftir Seni Sevmek
      Breaking Bad - Oz - Dexter - Lost - Chuck - Supernatural - Behzat Ç. Ank. P. - Doctor Who - South Park - Prison Break - The Walking Dead - Vikings - Game of Thrones
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Ocak 2010 00:58:54 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Ben bayan olsam kendimi aratır 10 dakkaya 5 kontör kapar , kenara çekilirim.

ee zaten çok yapıyorlar bunu,benim bir yıllık araşatırlamalrım gözlerim sonucunda öyle şeyler ortaya çıktıki acaba kitap yazsam mı diye düşünüyorum
      |
      |

''HİNDİSTAN BİR ANNEDİR VE O ANNENİN İKİ EVLADI VARDIR.. TÜRKLER VE HİNTLİLER'' GANDHİ
    • Teğmen
      168 Mesaj
      25 Ocak 2010 01:00:17
      Ben bir kız gibi davranıp msnlerini almıştım. Sonra webcam açtırıp kaydettim. Sonra bu kayıtlarla tehdit ettim. Yaklaşık 1200 lira kazandım. Çok abaza milletimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      25 Ocak 2010 01:08:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: penguen24

Ben bir kız gibi davranıp msnlerini almıştım. Sonra webcam açtırıp kaydettim. Sonra bu kayıtlarla tehdit ettim. Yaklaşık 1200 lira kazandım. Çok abaza milletimiz

bir defasında biri aradı bir kadın işte başladık konuşmaya bana hemen buluşma teklif etti yarın görüşelim seninle işte etilerdeyim fel filan benim eve benimki işe gidecek,tabi ben yermiyim akılları sıra beni gasp edecekler
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      25 Ocak 2010 01:19:35
      güzel muhabett oluyor mu amaçları ne acep :D
      |
      |

25 Ocak 2010 11:47:15 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: alprcnkt

güzel muhabett oluyor mu amaçları ne acep :D

Muhabbetleri oluyor ama,evli bayan sürekli kocasını şikayet eder durur.. Bazende dalga geçmeye çalışırlar sizinle kimi arar sana seni çok hoş tatlı gelir kimiside sana alo der tlf kapatırsın. en ilgincide sen ist dışı arama dersin kalkıp doğunun en ucra yerinden arayan çıkıyor
      |
      |

28 Şubat 2010 22:03:11
      konu sahibi gazozcu arkadaşındaha önceki üyelikleri aşağıdaki gibi sırf yakalanmasın diye adını soyadını başka yapıyor asıl adı eren karabelli eski üyelikleri

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=125299

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=200123

siz şimdi adının eren olduğu ne belli dersiniz?işte onunda kanıtı aşağıdaki konuya bakın

http://forum.donanimhaber.com/m_37447065/mpage_1/f_/key_//tm.htm#37447065

onu bırakın doğum tarihine bakın ve imzasına bakın...

her üyeliğinde birine hakaret sonra ban... sonra yeni üyelik sonra yine küfür hakaret sonra yine ban

bıkmadı eleman
      |
      |

• Yarbay
      2067 Mesaj
      28 Şubat 2010 22:17:34
      HQ olan ne?
      |
      |

• Yarbay
      3983 Mesaj
      28 Şubat 2010 23:10:12
      quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

HQ olan ne?

High Quality baba
      |
      |

Gül ve dünya seninle gülsün. Ağla ama yalnız ağla..
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,184
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.