Şimdi Ara

Daha önce ismek kurslarına giden oldu mu ? Mülakatlar nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.İsmek'in piyano kursuna gitmek istiyorum.Evde kendim 7-8 aydır org çalıyorum.

Daha önce ismek kurslarına gitmiş olanlar tecrübelerini paylaşabilir mi ? Ortam iyi mi , yararlı mı ?

Mülakatlar nasıl geçiyor nelere dikkat ediyorlar ?

• up
  • Şu an 3 boyutlu yazıcı eğitimi alıyorum beklediğimden daha iyi açıkçası sınıf 16 kişi ama gelen 8 10 hoca Bilgi sahibi sistemler iyi mülakata gelirsek bana bir yazılı sınav yapmışlardı baya kolaydı sözlü mülakat da 30 saniye sürdü zamanların uyuyor mu diye sordu
  • geleceginmühendisi kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler.Zaten bana da pek seçici değiller gibi geliyor.Zaten benim gireceğim branş piyano eğitimi 1. seviye.7-8 aydır kendim öğreniyorum.Piyano çalma konusunda sıkıntım olmaz mülakatta.

Ayrıca birkaç ilçe seçeneğim var.Biri olmazsa diğeri olur umarım.
  • 37debdeb37 kullanıcısına yanıt
    Ya galiba şu giriş seviye derslerinde pek seçicilik aramıyorlar ama bazı branşlar bir kaç seviye onlarda bir yetkinlik ararlar muhtemelen
  • Birkaç yıl önce fotoğrafçılık kursuna müracaat etmiştim, yazılı bir sınav yapmışlardı o kadar
  • Başka bilgisi olanlar konuya yazarsa sevinirim.Acaba piyano için sadece uygulamalı mülakat mı olur ? Yazılı olursa bilgim pek fazla değil çünkü.
  • Fransızcaya gittim mülakat sınav falan yoktu. Kayıt oldum gittim. Hocam ile hala konuşurum çok şahane bir insan ile tanıştım. Ortamı da güzeldi. Derslerimin ağırlığından dolayı fazla önemsemedim kursu ama istesem 2-3 haftalık bir çalışma ile kendi kendime fransızcamı ilerleyebilirim. Hoca çok iyi bir temel kazandırdı
  • Ben de gitmeyi düşünüyorum, kendim gitmedim ama bir yakınım kuaförlük için gitmişti ve memnun kaldığını söylemişti, fakat mülakat olayını vs. bilmiyorum maalesef.
  • İsmek kayıtları başladı mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.