Şimdi Ara

Olaya bak ya,arkadaşım sevgilisinin numarasına benim adımı yazmış....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fena derecede şok durumdayım olayı anlatayım size,benim fırlama bir evli arkadaşım var adı ferhat adı batasıca bu pek rahat durmaz eşini aldatır başka kadınlarlada beraber olur. Bu dingil bir tane sevgilisinin numarasını telefonuna benim ismimle kayıt etmiş bu arada adım eren,sevgilisi buna sürekli meslar atmış gece eşide şüphelenince mesajlara bakmış ve oda ne aynen şu şekilde ''aşkım seni çok özledim hala teninin kokusu üstümden lütfen yarında gel seni özledim yasak sevdam'' gönderen:eren

arkadaşımın eşi benden şüpheşlenmeye başladı nasılmı? Bana sürekli eşicinseller ile ilgili sorular soruyordu neden insan kendi cinsine ilgi duyar filan birde gece olmadık yerde beni arıyordu.. Bunuda ta bugün öğrendim,arkadaşım yanıma gelmişti telefonu bendeyken msj geldi ve okudum alllahım olamaz ya Şimdi eşi sanıyorki benim kocasıyla ilişkim var arkadaşa fena kızdım ama ya bu durumu düzelt yada ben eşine yediğim bütün naneleri anlatırım diye..

offfff nedir bu çilem benim yaa

• Dogruyu söyle o eren senmisin
  • Senin zararına bişey yokki ne hayıflanıyorsun? Nedir yani? Kadın eşcinsel gözüyle bakıyor diye eşcinsel mi oldun. Of nedir bu çilem yazmışsın bi de ya. Çile görmemişsin sen.
  • Kafaya taktığın şeye bak ya

1 kişinin öyle düşünmesiyle öyle olacaksan zaten yaşama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Senin zararına bişey yokki ne hayıflanıyorsun? Nedir yani? Kadın eşcinsel gözüyle bakıyor diye eşcinsel mi oldun. Of nedir bu çilem yazmışsın bi de ya. Çile görmemişsin sen.

abi nedir bu çilem dememdeki kastım şu nerede böyle bişey varsa beni bulur,yani bu anlattıklarımdan daha beteri var zaten nerede bir dingil gubidik insan varsa gidip onunla kanka oluyor ben yaaa
  • Eren isimli kızlarda var, içi fesatmış karısının da.
  • quote:

Senin zararına bişey yokki ne hayıflanıyorsun? Nedir yani? Kadın eşcinsel gözüyle bakıyor diye eşcinsel mi oldun. Of nedir bu çilem yazmışsın bi de ya. Çile görmemişsin sen.
  • ss isterük
  • quote:

Arkadaşın tarafından o biçim bilinmek pek güzel bir şey olmasa gerek. Hem o insan nasıl devam ettirsin böyle düşündüğü halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antibakteriyel sazan

quote:

abi nedir bu çilem dememdeki kastım şu nerede böyle bişey varsa beni bulur,yani bu anlattıklarımdan daha beteri var zaten nerede bir dingil gubidik insan varsa gidip onunla kanka oluyor ben yaaa

abi mesele o değil ya,kadın zannediyorki eşi ile aramızda bişeyler var bir eşcinsel olmadığım kalmıştı anasını satimm o da olduk
  • quote:

quote:

Arkadaşlarını daha iyi seçmelisin o zaman.
  • quote:

quote:

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye bir söz var bilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bach

quote:

quote:

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye bir söz var bilir misin?

"Düşman kelimesinin anlamını dost sıfatını taşıyanlardan öğrendim."
    Sagopa Kajmer.

• ya arkadaşımla bir sorunum yok az önce aradı beni baya bir özür diledi benden aslında yani kötü biri değil.. Hiç arkadşımda kötü değil ama yaptıkları salaklıkar benim başıma patlıyor hep
  • Ya abi yanlış anlama büyüğümsünde çok güldüm vallahi.Sen beni güldürdün Allahta seni güldürür inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: DayWalker7

Ya abi yanlış anlama büyüğümsünde çok güldüm vallahi.Sen beni güldürdün Allahta seni güldürür inşallah

Bu bişey değilki daha neler anlatsam forum yıkılır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrenadeLauncher

"Düşman kelimesinin anlamını dost sıfatını taşıyanlardan öğrendim."
    Sagopa Kajmer.

• Güzel hikaye
  • No ss no güven
  • ulen 3 dk farkla cool story bro yu demeyi kaçırdım

Olaya bak ya,arkadaşım sevgilisinin numarasına benim adımı yazmış....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.