Şimdi Ara

Türknetin ilgisizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Size özelden mesaj attım kontrol edermisnşz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Merhaba, kontrol ederek yardımcı olacağım. 👍
  • Dönüş yapmanızı bekliyorum bu internet işi beni inanın mağdur bıraktı 2 haftaya yakındır internetsiİm

• Normalde çok daha hızlı aksiyon alırlar diye bilinen TurkNet için 2 hafta çok uzun bir süre. Umarım en kısa sürede sorununuz çözülür, neticede internet bağlatmak isteyen yeni kullanıcılar için de uzun sürede çözülemeyen şikayetler olumsuz referans oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim oturdupum yerde 1000 mb destekleniyor ama malesef boş port yok yeni port eklemeleri bu kadar süremesi garip geldi banada

• utkuatesli U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorunu ilgili ekiplerimizle paylaştım. Tekrar kendileri ile iletişime geçerek aciliyetinizi talep edeceğim.
  • Sizin Gigafiber başvurusu ise sorun çok daha hızlı çözülmeli çünkü normalde Telekom altyapısı olsa Telekom ekipleri ilgileniyor ve süreç uzayabiliyor ancak direkt TurkNet altyapısı olduğuna göre direkt kendi ekipleri müdahale ediyor, -bu kadar çok da altyapı yatırımı ve reklamları var- ben sorunun kısa sürede çözüleceğini düşünüyorum.

Lütfen siz konuyu güncelleyin, şahsen benim internet altyapım müsait olsa hemen geçerim dediğim bir sistem olduğu için kurulum aşamasındaki olumlu ve olumsuz durumları merak içerisindeyim.

• Umarım, sizde değişim yaparsanız eğer benim gibi 2 hafta internetsiz kalmazsınız, en kısasından bu sürecin çözülmesi salı çarşambayı bulucağınu düşünüyorum hiç bir zaman tam bir zaman söylenmiyor bana , 2024 yılında 3 hafta internetsiz kalıp anca erişicem galiba intenrete

Aktivasyon süreciniz tamamlanmıştır. Randevu günü ve saati için ekiplerimiz sizinle iletişime geçecekler.
  • Yarına randevu oluşturduk umarım 3. Sefer gelicrk olan kurulum ekibi boşta port yok diyerek ertelemezler

Merak etmeyin, yarın sorun çözümlenecektir. Gerekli altyapı işlemleri sonuçlandı. 👍
  • Ve yine aynı şey oldu

• Siz bizimle dalga geçiyorsunuz galiba arandım evime bağlamaya geldiler ve yine boş port olmadığı söylendi

• 3 seferdir evime aynı kişi internet bağlamaya geliyor 3 seferdir geldiğinde işlem yapılmamış port yok deniyor

• Türknete yeni geçicek olan müsteriler kesinlikle bu formu okuyun kendileri evime bugun dahil olarak 3 kere internet bağlamaya geldiler her seferinde dalga geçer gbii port yok deniyor üstteki mesajlardan sonra bunu yemiden yaşadık galiba bu firma insanlaeı kendinlerinden vazgeçmemesi için hergğn bi işlem yapıldığını söyleyip yapmamaktadır ben galiba dolandırlığdımı hissediyorum aylık ödiyiceğim 500 tl unrumda değilde siz bana rsndevu oluştuarak benim sosyal hayatımdan olsn haklsrımı engelliyorsunuz beni boş yere mesgul tutup işlerimi yaptırmıyorsunuz her görüşmemde aciliyetini belirticem diyip sonrakine yine aynı şeyi yapmaktasınız

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bu port fotografı evime sizinle görüştükten sonra gelen kurulum ekibinin çektiği bi fotoğraf

Türknetin ilgisizliği

Öncelikli olarak kontrol sağlanacaktır. İlgili birim yöneticisi ile iletişime geçtim, ekiplerle görüşüp öncelikli süreci takip edeceğiz.
  • Size karşı pek inancım kalmadı ben işim halloldmayan her gün burada gelecekteki müşteri potansiyellerinizi bilgilendirip yaptığınız işi anlatıcam

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi ile dalga geçmiyorsunuz herhalde?

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Galiba geçiyorlar :(

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.