Şimdi Ara

TurkNet Zorla Fatura Kesiyor, Hizmet Vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EyesOnYou-TR (4 mesaj) Sacred Spirit (3 mesaj) TurkNetDestek (2 mesaj) Androge0s (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (6 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TurkNet >> TurkNet Zorla Fatura Kesiyor, Hizmet Vermiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    562 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Herkese selam.

TurkNet kullanıcısıyım, birkaç haftadır internetim yok. Elektrikçi hattın etiketlenmesi gerektiğini söylüyor, turknet ekibi bisim şizofren olduğumuzu iddia ediyor ola ki hattın zaten etiketli olduğunu söylüyor. Artık bu boşlamaya ve alaya alınmaya dayanamadığım için Türk Telekom'a başvurdum.

Hattının iptali için TurkNet'e internette yazdıklarına birebir uyacak şekilde iptal dilekçesi ve kimlik fotokopisi yolladım. Fotokopi yollamadigimi iddia edip iptal etmediler. Ben de sistemde sorun vardır diyip önce dilekçeye fotokopiyi ekleyip doc formatında, sonra jpg formatında ayrı ayrı tekrar yolladım. Yetmedi tüm bunları dilekçe ve fotokopi ayrı dosyada olacak şekilde yolladım. Hala iptal etmemekte diretiyorlar. Arkadaşlar TurkNet zorla paranızı almaya çalışan bir zorba gibi davranıyor. Bilin diye paylaşıyorum. Bu kadar rezillikten sonra buralarda takılan turknetli arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyesOnYou-TR -- 1 Ekim 2020; 20:13:7 >

|
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

• Yüzbaşı
    615 Mesaj
    Niye iptal ediyorsun ki Türk telekoma geç üstelik ek 200 lira indirim veriyorlar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    562 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Başvuru yaptım türk telekoma, şuan vdsl bağlı onlar fiber getirecek. Bu durumda taşıma yapılabiliyor mu? 200tl indirim cayma bedeli olduğunda oluyormuş o yüzden faydalanamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Sacred Spirit
  • Yüzbaşı
    562 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Dün babama cayma bedelini ödüyoruz demişler sonra ben de teyit için aradım aynı şeyi söylediler. Yine de internette öyle bir şey yazmıyor diye bastırıp şansımı deneyeceğim elbet.
    Vdslden fibere geçerken de taşıma mı yapmam gerekiyor sorunsuz geçiş için? Bilgin var mı acaba?

• Yüzbaşı
    615 Mesaj

Pardon ben yanlış anlamışım özür

|
    |
    EyesOnYou-TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    747 Mesaj
    Aynı durumu bende yaşıyorum iptal için evrak gönderiyorum tiye almıyorlar, 2 haftadır internetim yok. Faturayı ödemeyecem keyifleri bilir. 20-30 fazla verip düzgün hizmet alabileceğim bir platforma geçeceksin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    18952 Mesaj
    Merhaba, iptal dilekçenizi ve kimlik fotokopinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    562 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

TurkNetDestek

Bilgileri pmden gönderdim.

Hala iptal işlemi başlamadı. Olduğunda konuya yazacağım. Ayrıca Twitterdan da ulaşmaya çalışıyorum aynı yalanı söylüyorlar.

• Firma Yetkilisi
    18952 Mesaj

Merhaba, iptal dilekçeniz sisteme yüklenmiştir. Sözlü onayınızın alınması için önceliğini ilettim. Arkadaşlarım kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek iptali gerçekleştirecektir.

|
    |
    EyesOnYou-TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.