Şimdi Ara

Türknet Vaat Edilen Hızın Altında Olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar. Başvuruda hızı yüksek çıkıp bağlantı sonrası düşük olan ve daha sonradan söylenen hıza geri çıkarılan var mı? Varsa ne kadar süre aldı daha yüksek hıza geçmek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• başvuruda 100 dediler, 76 sinyali geldi, ulaşılabilir 60 yazdılar bu forumda, ulaşılan: 8-24 arası.
  • ahmetay74 A kullanıcısına yanıt
    Peki hocam artış için kayıt oluşturduğunuz mu? Oluşturduysanız kayıt sonuçlandı mı?

• saçmasapansözler kullanıcısına yanıt
    defalarca. altyapıda sorun yok, eve gelen kablolama gibi zırvalayıp durdular. hat zayıflaması yok gibi resmen.
  • Ben öğrenci evinde bağlattım eğitimim bitçeği için taahhüt olayı cezbetti 24 verilebilir dendi 24 verildi daha fazla verilebilceğini modem arayüzünden anlaşılıyordu bu konudan anlıyan bir arkadaş forumda yorumladı değerleri 35 mbps alabilirdim telefon canlı destek online işlem üzerinden işlem yaptım sonuç yapılmadı telefonla konuşmalarım tartışmalarımı saymıyorum asalak topluluğu resmen tek amaçları ezberletilen kelimeleri kullanmak olan ilkokul mezunu cahil insanların bir arada olması ile gerçekleştirmedi ben değerler den bahsediyorum snr vs bahsediyorum karşımdaki resmen one diyebilcek kapasitede kişilerdi btk ya şikayet sonucu sabahın 9 unda arandım ve saha dolabını hattı incelediklerini belirttiler ve 32 mbps maximum veribilir yükseltelim hemen dediler sonuç yükselttiler zaten eğitimim bitince iptal ettim sorun yaşamadığınız sürece iyi firma ama sorun yaşamayan sayısı yaşıyanlarla eşit değil o yüzden bana göre sorunlu firma adsl eski teknoloji vs o yüzden sorun oluyor dense eyvallah deriz ama vdsl de bile sorun yaşayan bir sürü kişi var

• Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Mart ayında bağlattım bağlatmadan önce 50 mbit VDSL var altyapınızda dediler onun üzerine anlaştık. Bağlantı sağlanınca 12 mbit adsl geldi arıza kayıtlarıma çabalarıma rağmen bölgenizde VDSL yok gibi bir cevap aldım , nisan 17 de YAPA ya geçirildim şuan 14-15 mbit akn siz kullanıyorum memnun muyum evet fakat sözlerini tutma yönünde hiç başarılı değiller üst sokağımızda uydunet altyapısı var buraya gelsin düşünmeden 24 mbit 150 gb lı tarifesine geçicem her ne kadar 8 mbite düşse bile kota dolunca en azından vaat ettiklerini veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jrsmurfs

Mart ayında bağlattım bağlatmadan önce 50 mbit VDSL var altyapınızda dediler onun üzerine anlaştık. Bağlantı sağlanınca 12 mbit adsl geldi arıza kayıtlarıma çabalarıma rağmen bölgenizde VDSL yok gibi bir cevap aldım , nisan 17 de YAPA ya geçirildim şuan 14-15 mbit akn siz kullanıyorum memnun muyum evet fakat sözlerini tutma yönünde hiç başarılı değiller üst sokağımızda uydunet altyapısı var buraya gelsin düşünmeden 24 mbit 150 gb lı tarifesine geçicem her ne kadar 8 mbite düşse bile kota dolunca en azından vaat ettiklerini veriyorlar.

sizin sorununuz vdsl olduğu halde tt nin port vermeyip adsl bağlatması gibi geldi bana.
  • ahmetay74 A kullanıcısına yanıt
    Hocam benim sorun aslında çok daha tuhaf , ben vodafone fiber sorgulamasından bakıyordum 72 mbite kadar VDSL felan çıkıyordu tam türknete başvurdum 50 mbit için bir daha sorgulama yaptığımda kayboldu o 72 mbit VDSL hep 16-17 mbit ADSL çıktı bir daha da göremedim zaten VDSL altyapıyı . Benim bağlı olduğum kutu zaten eski ADSL2+ DSLAM dolabı yani olmaması bana normal gibi geldi zaten.
  • Müşteri hizmetlerinden arandım. Modemi VDSL ile değiştirin hızınız normale dönecektir dediler ama bildiğim kadarıyla ADSL modemden de ulaşılacak maksimum hız görünüyor? Yanlış mı biliyorum.

Eğer hattınız VDSL destekliyor ancak siz ADSL modem kullanıyorsanız VDSL hızına ulaşamazsınız. Yaşadığınız hız kaybı bundan kaynaklanıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 14 Temmuz 2017; 11:21:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.