Şimdi Ara

Türknet, TT altyapısına +200 paketleri istiyoruz. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
1
Favori
15.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Tek fiyat, tek paket, tarifemizin desteklediği 1000Mbpsye kadardı ya ne oldu ki şimdi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BerkantEser kullanıcısına yanıt
    O fiyata o hizi hayatta vermezler. En azindan 100 mbps uzeri icin farkli fiyat politikası yapabilirler.

• Bir şey yazmıyorum diyorum ama adamlar resmen zorla yazdırtıyorlar ya. Biz burada kendimizi paralarken adamlar sponsoru para yağmuruna tutuyorlar.

Arkadaşlar o kadar düşük hız mağduru var burada fakat adamlar gitmiş 1gbps'yi sadece sponsora vererek bize sadece göstererek bizi Türknet'e çekmeye çalışıyorlar.

Ya kardeşim altyapı desteklemesine rağmen bize 1000 simetri yerine 100/8 veriyorsun sonra gidip adamlara 1000 verip reklam çektiriyorsun sonra neden Türknetten çıkıyorsun diyorlar.

Resmen aklımızla dalga geçiyorlar.

Şu Türknet te kalanlara acıyorum.

Türknet, TT altyapısına +200 paketleri istiyoruz.

• BerkantEser kullanıcısına yanıt

hocam altyapının sahibi o hızı 380 e satarken firma onu kiralayıp sana nasıl 140 a satsın büyük ihtimalle yüksek hızlı paketler çıkarmazlar ya da fiyat politikaları değişir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EREN.SİMSEK kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, aynı durumu bende yaşıyorum altyapım 1000 mbit destekliyor fakat Türknet bana 100/8 veriyor. Türknetten memnundum fakat Telekoma geçeceğim durum onu gösteriyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bayram tatili bitti Türknet geri dön ve paketlere odaklan haydi. Bizi abonelik kapattır yenisini yaptır işleri ile uğraştırma Türknet, TT altyapısına +200 paketleri istiyoruz. 

• EREN.SİMSEK kullanıcısına yanıt
    1. Video'yu tamamen izlediyseniz kurumsal hat olduğu ve ücretinin ödetildiğini açıklıyorlar.
    2. Türk Telekom' tarafından 100+ üstü port ücretleri açıklandı. Aradaki farkı kullanıcıya yansıtmak yerine cebinden mi ödesinler? Talep ettiğiniz nokta matematik olarak mümkün değil hiç bir işletme yapamaz.
    3. TT üzerinden alt yapınız destekliyorsa 1Gbps veririm demedi hiçbir zaman Xdsl ve 100Mbps Fiber in satışta olduğu süreç içerisinde sloganlarıydı. Hala öyle çünkü kendi alt yapısından 1Gbps için aynı fiyattan hizmet sunuyor.

Kullanıcı olarak istemenizi anlıyorum fakat işletme ücretlerinin belirlenmesinde TT nin port fiyatları ana etken. 1 Gbps hızı 140₺ den sunan başka sağlayıcı var mı yok. TT alt yapısından 'da 140₺ den kimse sunamaz. Konu TürkNet özeline dönmüş durumda ama aynı satış stratejisini süperonline, vodafone gibi kendi alt yapısı olan sağlayıcılarda yapıyor.

• Benimde 10 gün içince TT fiber alt yapısından sinyal gelecek. 200+ paketler gelmez ise malesef 6 yıllık Türknet hizmetini değiştirmek zorunda kalacağım. Tek fiyat takıntım yok kiraları hepimiz biliyoruz diğer firmalarla rekabet halinde olsun bize yeter. Bir çok kişi de bu şekilde düşünüyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrenchKiss35 -- 18 Temmuz 2022; 19:36:28 >
  • tt nin 304 tl ye verdiği pelicell de 265 ise turknet pekala daha avantajlı bir fiyattan sunabilir. 140 tl takıntımız da yok. Yeterki rekabetçi bir fiyatla kendisini göstersin...

• quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

1. Video'yu tamamen izlediyseniz kurumsal hat olduğu ve ücretinin ödetildiğini açıklıyorlar.
    2. Türk Telekom' tarafından 100+ üstü port ücretleri açıklandı. Aradaki farkı kullanıcıya yansıtmak yerine cebinden mi ödesinler? Talep ettiğiniz nokta matematik olarak mümkün değil hiç bir işletme yapamaz.
    3. TT üzerinden alt yapınız destekliyorsa 1Gbps veririm demedi hiçbir zaman Xdsl ve 100Mbps Fiber in satışta olduğu süreç içerisinde sloganlarıydı. Hala öyle çünkü kendi alt yapısından 1Gbps için aynı fiyattan hizmet sunuyor.

Kullanıcı olarak istemenizi anlıyorum fakat işletme ücretlerinin belirlenmesinde TT nin port fiyatları ana etken. 1 Gbps hızı 140₺ den sunan başka sağlayıcı var mı yok. TT alt yapısından 'da 140₺ den kimse sunamaz. Konu TürkNet özeline dönmüş durumda ama aynı satış stratejisini süperonline, vodafone gibi kendi alt yapısı olan sağlayıcılarda yapıyor.

Türknetin artık Türk Telekom fiber altyapısı olan kullanıcılarına bir avantajı kalmadı açıkçası 140 TL ye 1000 mgbit beklenmiyor ama reklamlarında o zaman altyapının desteklediği maksimum en yüksek hız tek fiyata demeyi bırakacaklar yoksa bu müşteriyi kandırıp algı kasmaktır ayrıca pellicellde 250 mgbit 165 TL 12 ay taahhütlü ilken neden taahhütsüz her an fiyatı artma ihtimali olan Tt fiber altyapısını kullanan kullanıcı neden türknete kalsın ayrıca sitelerinde 1 yıl sabit fiyat garantisi verip sonra çaktırmadan sitelerinden kaldıran bir firmadır türknet açıkçası bu yaptıkları müşteriye her an zam gelebilir uyarısı olmuştur ve hiç bir şeyide ön göremiyorlar anlaşılan bu konuda yaptıkları gibi ve net cevap veremeyişleri gibi öngörü konusunda sınıfta kalan bir firmadır türknet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 18 Temmuz 2022; 15:33:36 >

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Gpon için sadece aktif olması kaldı. Yöneticilerinize durumu iletin, istemeye istemeye hatlarımdan bir tanesini taşımak zorunda kalacağım.500mbit paket bekliyoruz

• harce74 kullanıcısına yanıt

Bende bu pakete geçmeyi düşünüyorum hocam fakat sitelerinde şöyle bir ibare yer alıyor o yüzden biraz tereddütte kaldım.

Alıntı

metni:
    Alt Yapımızda Türkiye Genelinde kilometrelerce fiber alt yapı hattına sahip olup bu Fiber Hatlarından anlık 10 Gbps veri transferi yapmaktadır.

Yani ileride darboğaz sorunu çıkabilir.

• Türknet, TT altyapısına +200 paketleri istiyoruz. 

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, hangi iss ye gecis yaptiniz?

Bu hangi firma acaba?

• comnet.com.tr @ykk07 @naz_eg

• Seto-Kaiba kullanıcısına yanıt
    Ben yazlığıma 35 mgbitlik paketini bağlattım 80 TL 12 ay taahhütlü hız testinde 40 mgbit alıyorum sadece Ping ise 25 ila 35 arası çıkıyor tabi ben hız testlerini Wi-Fi üzerinden yaptım hiç kablolu hız testi yapmadım bu arada daha yeni geçtiğim için hız düşmesi kopma gibi bir sorun ile karşılaşmadım henüz 2 aboneliğim vardı 2 Side türknetti birini mecbur pellicelle taşımak zorunda kaldım diğerikinin kaderide bu 200 mgbit üstü paketlerin türknette çıkıp çıkmayacağına bağlı

12 ay peşin mi vereceksiniz? Pelicell biraz daha uygun gibi geldi bana. Hangisini seçeceğimi şaşırdım.

• naz_eg kullanıcısına yanıt

12 ay peşin değil, normal aylık ödeyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.