Şimdi Ara

TürkNet, Teknik Bilgiler, Durum: OFFLINE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
21.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arıza kaydından tam 11 gün sonra sorun çözülüp yeni k.adı ve şifre gönderildi.Bu arada NetSpeed'e başvurumuzu yaptık geçiş işlemi tamamlandı.Bir müşteri kaybettiler.

Arkadaşlar bulunduğum bölgede gece 2 civarı TurkNet te genel kesinti oldu, modem ışıklarının hepsi yanıyor bağlantı veya hatta sorun yok ve modem şifrenizi yanlıştır uyarısı veriyor, tanıdığım 2 diğer kişinin interneti geldi bizimki 5 gündür gelmedi.

Ve online işlemlerde aşağıdaki resimdeki gibi TEKNİK BİLGİLER ekranında bağlantı durumu OFFLINE gözüküyor.

TürkNet, Teknik Bilgiler, Durum: OFFLINE

Yani şu OFFLINE durumunu ONLINE 'a çevirmek ne kadar zor olabilir. Hatta bir sıkıntı yok, tüm ışıklar yanıyor. TurkNet'in kendi modem şifre sayfası açılıyor.

NOT1: Modemi resetledim ve tekrar tekrar kurulum yaptım. Ayrıca bölgede tanıdığım diğer TurkNet kullananlarda da kesinti oldu. Yani sorun bizde değil ve Türk Telekom'da da değil bence, sorun TürkNet'te. Müşteri Hizmetleri de olmadığı için bu basit problemi çözemiyorlar.[code][/code]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saspegas -- 10 Ocak 2018; 3:56:55 >

• Anlaşılan bölgenizde kullanıcı doğrulamasını yapan sistem göçmüş.
  • hocam karabük mü ? 5000evler-114 karabük de bir arkadaşımın oim sine baktım adsl müşterisi ama online çalışıyor görüyorum şu an
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Gizli çözüm masası olarak mı çalışıyorsun? Referansla gelenler sorun olunca senden biliyor tabi
    Evet karabük, bakalım bizimkini ne zaman online yapacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Pişman oldum referans olacağıma artık oim den direk kendim bakıyorum. Beni biliyor tabi. Karabük de iki sınıf arkadaşım var biri adsl sıkıntı çeken biri VDSL TT den geçiş onda sıkıntı yok adsl müsterisi çok sıkıntı çekti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saspegas kullanıcısına yanıt
    O dediğim 11 saattir online. Hocam nerdesiniz sen ben nurmar dayım bir çay içelim ?

Stajyer falan ara tatilde Türknet beni alırsa forum ve fb de bir sayfa var önceliğim bu ikisi ama önce forum

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

O dediğim 11 saattir online. Hocam nerdesiniz sen ben nurmar dayım bir çay içelim ?

Eyvallah saol

İmza kampanyası yapalım mı?
  • Bundan sonra kimseye Türknet'i tavsiye etmeyeceğim. Müşteri Hizmeti yok ne demek ya.
    Ne hakkında ? İçerik ? Sonra Turknet ISS sektöründen cekilsine donmesin ? En son kaç imza vardı onda ?

• hızlıdeve kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmeye korkar artık. adsl lere kullanmıyorum ama netspeed hem ucuz VDSL lere ev telefonu lazım değil ise netspeed lazım ise Türknet

• saspegas kullanıcısına yanıt

Yahu senin turknet'e kapak atman için

• Aramızda geçen konuşmaya bakın. Tam bi saçmalık.

+Merhaba. Hafta sonu destek kaydı açmışsınız. Sorun nedir?
    -Evet. İnternetimiz 5 gündür yok.
    +Tamam. Hatta kalın sizi ilgili birime yönlendiriyorum.
    Telesekreter: Daha iyi hizmet vermek adına sesli yanıt sistemine geçtik. Mobil veya internet üzerinden destek kaydı açabilirsiniz. İyi günler dileriz.
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    ha bak o olur dur destek i de etiketleyelim

• hızlıdeve kullanıcısına yanıt
    hocam talep kapanmış mı ?
    Desteğin kendine hayrı yok. Üstteki komediye bak İmza kampanyasının ismini buldum:
    Turknet Hobim Bilgi İşlem İle Çalışmasın, Kendi Personelini İstihdam Etsin
    Hayır. Açık hala.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.