Şimdi Ara

Türknet sürekli kopma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tam 2 gündür internetimde 1 dakika kullanmadan sürekli 100 lerce kez kopma oluyor arıza kaydı açtım beklemedeyim, 2 aydır taahhütsüz olduğu için türkneti tercih etmiştim umarım pişman olmam.

Ekleme:

Konuya girecek arkadaşlar için fikir olacağını düşündüğüm için ekleme yapmak istedim sorunum arıza kaydı açtıktan sonra 30 dakika içerisinde çözüldü ve bana dönüş yapıldı bu kadar hızlı beklemiyordum ama şuan gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheIOzI -- 20 Ocak 2021; 8:45:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türknet ve pişman olmamak:)) komşum turknet kullanicisi 1 haftadir sorun yaşiyodu ekip gelip telefon kutusunda sorun var ditip halletiler hat degeri 115mbps crc hatasi 0 hat degerleri maşallah taş gibi ama günde 5 defa kopma oluyo ve 35 lik tarifede.. daha ne diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, oluşturduğunuz destek kaydına istinaden teknik uzmanlarımız ve saha ekipleri gerekli çalışmaları yaparak 3 iş günü içerisinde sorunu çözümleyecektir. Sürecin uzaması durumunda PM üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorun yaşayan abonemizin benimle iletişime geçmesi durumunda yardımcı olacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.