Şimdi Ara

Ana bilgisayar çözümleniyor (turknet anlık kopma)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir siteye girerken ana bilgisayar çözümleniyor yazıp 1-4 sn bekletip ondan sonra siteyi açıyor anlık kopmalar yaşıyorum. Destek talebi açtığımda ise bir problem yok diyorsunuz lütfen ilgilenir misiniz?

Hat değerlerim aşağıdaki gibidir.

destek no:35247662

Ana bilgisayar çözümleniyor (turknet anlık kopma)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByTMY -- 27 Temmuz 2020; 3:38:48 >

• Merhaba, yaşadığınız sorun kablosuz bağlantıdan kaynaklı olabilir. Kablolu bağlantı yaparak test edebilir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Kablolu baglanti kullaniyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByTMY kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arızanızı teknik uzmanlarımıza ilettim. Arkadaşlarım gerekli çalışmaları yaparak size bilgi verecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, arızanızı teknik uzmanlarımıza ilettim. Arkadaşlarım gerekli çalışmaları yaparak size bilgi verecektir.
    Beni sabah 11 de aramışlar denk gelemedim tekrar aramaya yaptrır mısınız gerkeli sorunumu anlatiyim?
  • Ya gerçekten bende çok sıkıldım bu durumdan abi iş yapıyorum toplantıdayım tak bağlantım kopuyor. Oyunda'yım tak bağlantı kopuyor. O değil sadece 3 4 ayda 4 kişi felan geçirttim. TurkNet'e adamlar bana lanet okuyor. Hızınız yüksekte erişimimiz yokki sürekli hat değerleri düşüyor. İç sistemi düzelttim. İyi bir modem kullanıyorum. 5GHz'den bağlanıyorum. Yok abi sürekli kopuyor. LAN Bağlantısıda cabası oda aynı oda kopuyor. Windows'un son updatelerine'de çıkmadım. Gerçekten bunaltıcı olmaya başladı. Fiyatınızda arttı zaten gidip Türk Telekom'da 120 Lira vericem geçiçem en sonunda Türk Telekom'a lütfen yapmayın artık.
  • Bende aynı sorunu yaşıyorum, gün içinde sürekli git geller mevcut.

Çekmeköy Aydınlar Mah. - İstanbul
  • Ben de aynı sorunu yaşıyorum yaklaşık 10 gündür. 1 hafta önce arıza kaydı bıraktım klasik turknet cevabı sorun gözükmüyor deyip kapattılar. Bunların kopmadan anladığı IP adresinin gidip gelmesi herhalde halbuki bizim problem anlık olarak yaşandığı için IP adresinin gidip gelmesine fırsat bile yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • Karalum kullanıcısına yanıt
    Merhaba,https://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Hattınızda yaşadığınız kopmaları kontrol ederek bilgi verelim.
  • quote:

Merhaba,https://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Hattınızda yaşadığınız kopmaları kontrol ederek bilgi verelim.
    Destek talebini kapatip duruyorsunuz ayni sorun devam ediyor ne destek oluyorsunuz ne bir sey arama yapar misiniz numarami dm atiyorum

Merhaba, kontrol ettiğimde hattınız 21 saat 20 dakika online olarak görünüyor. Eğer tekrar kopma sorunu yaşarsanızhttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden iletebilirsiniz.
    Benim problemim anlik kopmalar baglanirken cok uzun suruyor ana bilgisayar cozumleniyor diyip 1-3 sn bekletiyor benim problemim bu ayni oto mesaji yazip duruyorsunuz

Sistemde kopma görünmüyor. Modemin kablosuz ağ ayarlarını kontrol ettiniz mi? Kablosuz ağda kopma olabilir.
    59:20 dk. dinleyin. TurkNet'in yukarıda verdiği cevap ile video'daki muhabbet cuk diye oturmuş. lol.

Kablolu baglanti kullaniyorum pm den farkli konusuyorsunuz burdan farkli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

59:20 dk. dinleyin. TurkNet'in yukarıda verdiği cevap ile video'daki muhabbet cuk diye oturmuş. lol.

Aynen öyle hocam tam yerinde laflar:) siz de mi turk.netlisiniz :D 7 ay oldu geçeli sorun yoktu yeni başladı 00:00 00:15 arası fix kopuyor bağlamtı ona alıştık bir şey demiyoruz swichı mı birşeyi restetliyorlarmış :D

Hayir hocam. Yasadiginiz sorunu sadece gozumde canlandirabiliyorum. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, yaşadığınız kopmalar hat kaynaklı değildir. Teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • quote:

Merhaba, yaşadığınız kopmalar hat kaynaklı değildir. Teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
    35247662 destek kaydı var zaten hat kaynaklı gece bu durum az oluyor bu durum zaten kopma değil farklı bir durum bir siteye girerken ip'yi geç alıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.