Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR 12 gündür internetim açılmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 22 haziranda bağlantım yapıldı hala internete giremedim. TELEFONUM ÇALIŞIYOR ARAMA YAPABİLİYORUM AMA DSL IŞIĞI YANMIYOR. arayınca arıza kaydı oluşturduk 2 iş günü bilmem ne diyorlar ama 2 iş günü doldu hala cevap yok. robot gibi sabit cevaplar veriyorlar zaten. her aradığımda hızlandırıyoruz süreci diyorlar hala değişen bir şey yok.
    Bu sinyal sorunu için ekip gönderilmesine gerek var mı? merkezden halledilmiyor mu? diğer evimde kablonet var bir problem olunca arıyorum merkezden hallediyorlar. türknet neden yapamıyor?
    Sizce beni oyalıyorlar mı? iptal edip başka internet bağlatmalı mıyım?
    benim yaşadığım sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 11 gündür saha ekiplerini bekliyorum, siz benden daha iyi durumdaymıssınız yine, daha saha ekipleri gelecek sonra aktivasyon bekleyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim de bugün ADSL bağlantım yapıldı güya, her şey hazır diyorlar ama bie türlü bağlanmadım. Sorunun kesinlikle benim tarafımda olmadığını düşünüyorum, böyle çakallıklar yapması firmanın hoş değil. Arkadaşımın modemiyle de deneyeceğim bir umut, olmazsa iptal ettireceğim çünkü bu süreç biliyorum ki sizinki gibi olursa beklerim de beklerim.

Fiyatı avantajlı ve taahhütü yok değil diye her şeyi sineye çekmek olmaz. Oldukça hızlı başladı ama bu gidişle oldukça da hızlk bitecek üyelik sürecim.

(Evet, 2 gün daha fazla bekleyemem, sabırsızım ve bunun yerine bağlatacağım firmada da bekleyeceğimin farkındayım.)

Ekleme: Son bir şans olarak bugün VDSL modem aldım ve onunla bağlanabildim, altyapı sorgulamada 35 mbps görünmesi ve daha önceden aboneliğimde sadece ADSL olması yüzünden VDSL'in verileceğine en düşük ihtimali tanımıştım ama bağlamışlar. Üstelik tam 50 mbps vermişler, biraz ping sorunu var gibi ama daha kurcalamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehankalkan -- 5 Temmuz 2017; 18:38:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba ayni sorun bende de var yaklasik 1 hafta oldu ve DSL Işığım yanmiyor. Siz internetinize kavustunuzmu!

• Saha dolabından telefon ve internet devrelerinin birleştirilmesi gerekli gibi gözüküyor.
  • Merhaba, yaşamış olduğunuz sorunun detaylarını ve bununla beraber hizmetinize ulaşacağım GSM numaranızı PM üzerinden iletir misiniz?
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Bugün saat 10 gibi turknetten ekip gelecekler bakalım n'olcak

• cemkarahan kullanıcısına yanıt
    Türk telekomdan gelen ekip ilk önce binadaki ankastre yi kontrol etti sorun bulamayınca saha dolabına gittiler ve sorununu çözdüler. Kısaca 1 hafta internetsiz kalmama neden oldu TT ekibinin işini yarim veya özensiz yapması...

• cemkarahan kullanıcısına yanıt
    Ayrı bir destek kaydı açıp fatura indirimi istemeyi unutmayın
  • 35.99 fatura kestiler dün anlamadım bu işi

• Simdi telefonuma mesaj geldi aralık ayı faturasını yanlışlıkla bu aya yansıtmışlar özür dilediler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.