Şimdi Ara

TURKNET PACKET LOSS SORUNU 3 AYDIR ÇÖZÜLEMİYOR. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.022
Cevap
12
Favori
68.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun çıktığı ilk 2 gün sorun yoktu. Daha sonra packetloss musallat oldu. Bir türlü kurtulamıyorum. Bütün tadımı kaçırıyor. Ping yok ama packet loss var.
  • Turknet ölü taklidi yapıyor arkadaşlar :) Belki kanar gideriz diye. Kanalım mı ne dersiniz? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu_

Turknet ölü taklidi yapıyor arkadaşlar :) Belki kanar gideriz diye. Kanalım mı ne dersiniz? :D
    valla bilimiyorum bende kararsısız kaspersky in vpn satın aldım oyun oynamak için ek ücret oduyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhfear

valla bilimiyorum bende kararsısız kaspersky in vpn satın aldım oyun oynamak için ek ücret oduyoruz.

Alıntıları Göster
    Bende nord vpn alacağım sanırım. 30 gün para iadesi garantisi de var. Kendi işimizi kendimiz göreceğiz gibi geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben baştan beri vpn kullanıyorum oyunlar için. Geçmişte update bile yaptırmıyordu vpnsiz... Şimdi yine vpnsiz update yaptırıyor ama pocket loss var. Vpnsiz olmuyor oyun Turknet'te yani arkadaşlar.
  • packet loss tamamen İSS kaynaklı umarım çözülür zamanında benimde başıma gelmişti. Acayip sinir bozucu bir durum.
  • asiruhfear kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu konuda alınan örnek ping tracert sonuçlarını network ekibimize ilettim. Gelişme olduğunda bilgi vereceğim.
  • MarlonDaniel kullanıcısına yanıt
    Ping Tracert sonuçlarınızı alarak network ekibimize ilettim. Kontrol sağlanıyor. Gelişme olduğunda bilgi vereceğim.
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Buradayım. Hatta PM üzerinde de size yanıt verdim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Verdiniz de her yere yapıştırdığınız kopyala yapıştır cevap. O da 1 gün sonra verildi... Ping problemim devam ediyor, arada yine ip alamıyor modem...
  • network ekibinden ömer bey aradı 1 saat telefon gorusmesı gercekleştirdik gerekli ping ve tracert testleri gercekleştirdi bir problem oldugunu soyledı gerekli birimleri bilgilendirecegini en kısa sürede sorunun düzelticeği ve takipçisi olacagını belirtti. inşallah sorunum düzenilir beklemedeyim.@TurkNetDestek
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhfear

network ekibinden ömer bey aradı 1 saat telefon gorusmesı gercekleştirdik gerekli ping ve tracert testleri gercekleştirdi bir problem oldugunu soyledı gerekli birimleri bilgilendirecegini en kısa sürede sorunun düzelticeği ve takipçisi olacagını belirtti. inşallah sorunum düzenilir beklemedeyim.@TurkNetDestek
    Bende dün bir telefon konuşması gerçekleştirdim fakat internetim kesildiği için yarıda kaldı kontroller yapılırken. Bir sorun var ve sorun genel bir sorun gibi duruyor. Arkadaşımda turknet kullanıyor benim yaşadığım sorunun tıpa tıp aynısı onda da var. Yaptığımız geri bildirimlerle bir sonuca ulaşacak inşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarlonDaniel

Bende dün bir telefon konuşması gerçekleştirdim fakat internetim kesildiği için yarıda kaldı kontroller yapılırken. Bir sorun var ve sorun genel bir sorun gibi duruyor. Arkadaşımda turknet kullanıyor benim yaşadığım sorunun tıpa tıp aynısı onda da var. Yaptığımız geri bildirimlerle bir sonuca ulaşacak inşallah.

Alıntıları Göster
    inşallah beklemedeyiz bakalım.
  • Sorun genel zaten warzone ilk 1 2 gün sıkıntısız oynanıyordu.
    Önemli olan türknetin bunu ne kadar hızlı çözeceği.
    Millet evinde ve internete oyunlara yükleniyor.
    Warzone de ortalama 100 ping ve %10 packet loss mevcut saat 01:00 civarında bakmıştım.
    Speedtest 70mbit down 3.5 up 7ms de ping.
    Diğer oyunlarda sıkıntı yok mesela apex legend.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: q9a2

Sorun genel zaten warzone ilk 1 2 gün sıkıntısız oynanıyordu.
    Önemli olan türknetin bunu ne kadar hızlı çözeceği.
    Millet evinde ve internete oyunlara yükleniyor.
    Warzone de ortalama 100 ping ve %10 packet loss mevcut saat 01:00 civarında bakmıştım.
    Speedtest 70mbit down 3.5 up 7ms de ping.
    Diğer oyunlarda sıkıntı yok mesela apex legend.
    benım sorunum bu hafta başlamadı 3 aydır bir sıkıntı yaşıyorum sadece cod oyununda degğil pubg dede paket lost %1 ıle %5 arası degısıyor.
  • Yorumsuz...

TURKNET PACKET LOSS SORUNU 3 AYDIR ÇÖZÜLEMİYOR.
  • BBlackman kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hız profilinizi kontrol edebilmemiz için aldığınız hız testi sonucu ile birliktehttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek dönüş sağlayalım.
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    Merhaba, performans sorunu için genel bir kontrol sağlıyoruz. Altyapı geliştirmelerimiz devam ediyor. Sadece geçtiğimiz hafta kapasitemizi 100 gigabit arttırdık.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.