Şimdi Ara

TURKNET PACKET LOSS SORUNU 3 AYDIR ÇÖZÜLEMİYOR. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.022
Cevap
12
Favori
68.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bu dediginiz belki sorunu çözebilir. Bunun için ücret alıyorlar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarlonDaniel

Evet bu dediginiz belki sorunu çözebilir. Bunun için ücret alıyorlar mi?
    Hayır ama port değişimi yapılmıyor zaten sıfırdan başvurun.
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    İptal edip yeniden başvursam bile aynı port üzerinden aboneliğim başlamaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MarlonDaniel kullanıcısına yanıt
    Mevcut port sayısı önemli ama genellikle başlamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Mevcut port sayısı önemli ama genellikle başlamaz.
    farklı bir iss gecsek sorun cozulurmu sızce yanı port degısırmı ? internte hemn baglanırmı bu kesılıp dıger internet hemen aktıf olurmu ?
  • asiruhfear kullanıcısına yanıt
    Eğer hattınızı taşırsanız garantisi yok port zaten taşımada değişmezde belki mevcut iss'nin çıkısında bir sorun vardır bundandır ve bu yüzden çözülebilir ki düşük ihtimal.

Boş port mevcutsa netspeed,netgalaksi,turk.net hepsi 3 iş gününde hallediyorlar artık eskisi gibi uzun sürmüyor boş port olması yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Eğer hattınızı taşırsanız garantisi yok port zaten taşımada değişmezde belki mevcut iss'nin çıkısında bir sorun vardır bundandır ve bu yüzden çözülebilir ki düşük ihtimal.

Boş port mevcutsa netspeed,netgalaksi,turk.net hepsi 3 iş gününde hallediyorlar artık eskisi gibi uzun sürmüyor boş port olması yeterli.
    port değişim diye 500 kere yazdım ama sonuç sıfır ne yapabılırım?
  • TURKNET PACKET LOSS SORUNU 3 AYDIR ÇÖZÜLEMİYOR.

Böyle bir cevap geldi ama sorunum halen düzelmedi sadece eskisinden biraz daha az packet loss yaşıyorum sonuç olarak halen takılmalar,donmalar yaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasitgunden

Böyle bir cevap geldi ama sorunum halen düzelmedi sadece eskisinden biraz daha az packet loss yaşıyorum sonuç olarak halen takılmalar,donmalar yaşıyorum.
    kac gun surdu sızın sorununuz bende hala bır gelısme yok.@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhfear -- 19 Mart 2020; 2:45:43 >

Sorun halen devam ediyor bi düzelme yok.
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    Hiç portla mortla alakası yok direk bence iss le alakalı. Türk Telekom saha ekipleri ile kanka olduk gide gele gide gele ben arayınca yine noldu la başımın belası yine ne istiyon diye açıyo telefonu Oris Telekomdaydım dün itibariyle tt ye geçtim sıkıntısız cod oynuyorum. Gerçi sıkıntısız demiyelim 70 ping çok aslında da ona yapacak bir şey yok maalesef Türkiye Serverı açılmadığı sürece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 70 ping normal ben bazen 100 üstü görüyorum, packet loss %5~15 arası gidip geliyor.
    Fakat sıkıntı packet loss da.
    Dün apex girerken frankfurt 1 ve 2 sunucuları 60 ping %5 packet loss vardı, amaterdam 70 ping ve 0 packet loss.
    Saat 23:30 civarı.
    Vodafonda da aynı sıkıntıyı gördüm diğer iss leri bilmiyorum.
    Sorun genel gibi duruyor bakalım belki çözerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: q9a2

70 ping normal ben bazen 100 üstü görüyorum, packet loss %5~15 arası gidip geliyor.
    Fakat sıkıntı packet loss da.
    Dün apex girerken frankfurt 1 ve 2 sunucuları 60 ping %5 packet loss vardı, amaterdam 70 ping ve 0 packet loss.
    Saat 23:30 civarı.
    Vodafonda da aynı sıkıntıyı gördüm diğer iss leri bilmiyorum.
    Sorun genel gibi duruyor bakalım belki çözerler.
    Yoğun olan saatlerde böyle bir durum olsa anlarim fakat sabahın köründe bile ayni sorun oluyorsa kesinlikle bir sıkıntı olmalı. Bekleyip göreceğiz. Apex server olarak ilk çıktığından beri sorunluydu zaten ama bu sorun bütün herkeste vardı. Biz biraz daha spesifik bir durum yaşıyoruz bence.

• 1 haftada sadece 2 kere girebildim oyuna sürekli connection failed hatası alıyorum servera bile bağlanamıyor.Warzone da problem var diye gittim modern warfare aldım onada girilmiyor kafayı yiyicem
  • Arkadaşlar sorunun kaynağını buldum.Verdiğim linke tıklayın ping ve traceroute yapın. Ardından vpn ile aynı testi yapınsonuçları karşılaştırın. Bende %100 packet loss çıkıyor. Vpn ile hiç packet loss almıyorum. Sorun benim için tamamen iss'de. Yaptığınız testleri müşteri hizmetlerine de atın ulaştırın. Hepiniz için aynı olmayabiilir fakat benim için sorunun kaynağı tamamen açıkhttps://eu-looking-glass.battle.net/
  • quote:

Arkadaşlar sorunun kaynağını buldum.Verdiğim linke tıklayın ping ve traceroute yapın. Ardından vpn ile aynı testi yapınsonuçları karşılaştırın. Bende %100 packet loss çıkıyor. Vpn ile hiç packet loss almıyorum. Sorun benim için tamamen iss'de. Yaptığınız testleri müşteri hizmetlerine de atın ulaştırın. Hepiniz için aynı olmayabiilir fakat benim için sorunun kaynağı tamamen açıkhttps://eu-looking-glass.battle.net/
    benım exitlag ucretsız denemem bitti sende ucretsiz kullandıgın vpn nedir ??

Kaspersky kullanıyorum. 30 gün ücretsiz o da. Benim dediğim testi yapar mısın? Kesinlikle iss de yönlendirme hatası var

• quote:

Kaspersky kullanıyorum. 30 gün ücretsiz o da. Benim dediğim testi yapar mısın? Kesinlikle iss de yönlendirme hatası var
    zaten exitlag kullandım onda sorun yoktu yazmıstım turknet ede soyledım hala beklemdeyız
  • Benim dediğim üzerinden test ettiniz mi? https://eu-looking-glass.battle.net/

• quote:

Benim dediğim üzerinden test ettiniz mi? https://eu-looking-glass.battle.net/
    yok direk oyuna girdım sorun yok paket loss 0 exitlag dan girdim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.