Şimdi Ara

Turknet kasıtlı olarak interneti kesiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kaç yıldır internette her gün geceleri kopma yaşıyordum. Turknet sürekli bakım çalışması olduğunu söylüyordu yada arızaya yönlendiriyordu. Bu durumdan artık o kadar sıkıldım ki sürekli altyapımda sorun olduğunu düşüyordum yapacak bir şey yok diyordum kendimce. Daha sonraları aynı sorunun başka bir arkadaşımda olduğunu farkettim . Özellikle her ikimizde de geceleri 03:00 den sonra sabah kadar olan rastgele zamanlarda bu olay gerçekleşiyordu. Bu durumu turknetle telefonda konuştuğumda günde 2-3 defa geceleri herkesin interneti resetlediklerini söylediler. Daha sonra da bununla ilgili mesaj gönderdiler. Böyle bir şey nasıl mümkün olabilir şaka gibi. interneti hergün resetlemek nedir. 2024 yılında yaşıyoruz. internetin kesilmesi insanları ne kadar zarara uğratıyor bir fikirleri yok galiba. Sürekli işlem yapıyorum benim zararımı kim karşılıyacak.

Turknet kasıtlı olarak interneti kesiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathology_ -- 14 Mart 2024; 18:55:47 >

• Merhaba, müşteri numaranızı konu linki ile birlikte PM üzerinden yazabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.