Şimdi Ara

TürkNet iptal ( Yeni fiyat )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zaten memnun değildim iptal etmeyi düşünüyorum prosedürü bilen arkadaşlar bilgilendirebilir mi . Bilmeyen varsa mail geldi az önce eğer ev telefonu kullanıyorsanız 88Tl kullanmıyorsanız 85Tl . Birde Vodafone 99mbps geçmeyi düşünmüyorum kullanan kişiler memnuniyetinizi veya memnun olmadığınız şeyleri belirtirseniz iyi hoş güzel olur .

• Superonline altyapısından Vodafone 99MBPS kullanıyorum. Taahhüt olayı sıkıntı olmayacaksa kullanabilirsiniz. Ben gayet memnunum.
  • Türk Telekom'a geçicem ben de türk nette hem bu fiyatı ödeyeceğiz hem de karşımızda muhatap bulamayacağız. 88 tl etmez
  • mesut0899 M kullanıcısına yanıt
    Nasıl olduğunu biliyor musunuz ?
  • Neogenesis35 N kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım yeni geçti. Türk telekomu arayin telefon ile başvurun. 1-2 güne gelip bağlıyorlar. Daha sonra Turknete iptal dilekcesi yazin faxlayin.

Once turk telekomu arayin turknetten gecis yapacam deyin mutlaka.
  • Başka operatör arıyorum artık yeter çok pahalı
  • mesut0899 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben başkasının önerdiği interneti doğru bulmuyorum . Bence komşularının kullandığı internete bakıp memnun olup olmadığını sorup karar verilmesi lazım çünkü size internet öneren adamla aynı yerde oturmuyorsunuz .
  • Evrifaessa_TR E kullanıcısına yanıt
    Kopma , yavaşlama , ping sorunu oluyoru mu ?
  • Ben türknetten memnunum ama bu fiyat fazla eskiden beş beş zam yaparlardı şimdi 13 TL birde müşteri hizmetleri yok ama internet gayet hızlı
  • Türk telekom fiyatına baktım 35 Mbps fiber 94.90 TL ye veriyor. Turk.net ile 100 Mbps zamlı fiyat 95 TL falan olacak hadi benim hattımı 88 Mbps'e sabitlemişler her türlü en düşük hızlarda bile 50 Mbps alıyorum. 85 TL'ye 100 Mbps veren olsa hemen geçeyim. Kablo.net bölgemde zaten yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neogenesis35

Kopma , yavaşlama , ping sorunu oluyoru mu ?
    Bir ara genel bir loss sorunu vardı ama düzelttiler.
    Onun dışında bir sıkıntım yok.
    FTTB altyapıdayım, 1.1.1.1'e pingim 6ms, vie.valve.net'e de yanlış hatırlamıyorsam ya 35 ya da 45ms'ydi
  • Merhaba, sizi aramızda göremeyeceğimiz için üzgünüm. İptal dilekçeniz ile birlikte kimlik fotokopinizi 02122165560 numaralı faks hattımıza göndermeniz durumunda sözlü onayınızı alarak iptal edeceğiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.