Şimdi Ara

Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
23
Favori
103.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, bölgeniz 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor ama talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • Gayret Mahallesi/Yenimahalle/Ankara'yı da not alabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor ama talebinizi not aldım. Proje ekibi ile paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

@TurkNetDestek

Söyledikleriniz kesinlikle doğru. Bu bölgelerde bir binada 3 farklı fiber var. Özellikle Çankaya ve keçiörende bir binada Vodafone kendi fiberi süperonline kendi ve türk telekomun kendi fiberi hatta bazı binalarda kablo nette var. Eğer bu tablodaki nufus yoğunluğuna göre yatırım yapılırsa yenimahalle ve mamak 2. grupda ilk grup çankaya ve keçiören

Keçiören'de ana caddeler için söyledikleriniz doğru olabilir ama ara sokaklarda hala

Türk Telekom ADSL hizmeti verdiğinden Türknet,Kablonet,dsmart,milleni,netspeed en fazla 16 mbps veriyor 2-3 sene önce sadece Superonline Keçiören'in büyük kısmına ve benim sokağıma kadar (Keçiören/Çiçekli Mah/Yamaçlı Sokak'a) gelip fiber döşedi haliyle herkes ona hücum etti daha uygun fiyatlı hızlı "Türknet Giga" gelseydi ona geçerdik @TurkNetDestek

Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!]

Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weritaserumok -- 17 Mart 2021; 15:42:14 >

• weritaserumok kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Ankara Keçiören'de Etlik ve Aşağı Eğlence mahallelerinde gigafiber çalışmalarımız bulunuyor. 2021 yılı içerisinde gigafiber hizmeti vereceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, Ankara Keçiören'de Etlik ve Aşağı Eğlence mahallelerinde gigafiber çalışmalarımız bulunuyor. 2021 yılı içerisinde gigafiber hizmeti vereceğiz.

Ankara/Keçiören/Çiçekli Mahallesini de proje ekiplerinize iletirseniz sevinirim.Ayrıca Keçiören'in tüm mahallelerine gelmeniz büyük bir tüketici potansiyeli olduğundan karşılıklı bir fayda sağlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weritaserumok -- 17 Mart 2021; 15:49:21 >
  • weritaserumok kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz mahalleyi notlarıma ekledim. Proje ekiplerimiz ile paylaşacağım. İlginiz için teşekkür ederim.
  • ÇAnkayada yaşamkent mahallesine de umarım en kısa sürede gelir

• erdemr kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz mahalleyi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım. ilginiz için teşekkür ederim.
  • İlk başvuru esnasında Davet kodu kullanarak 1 ay ücretsiz kullanım hakkı edinin. 1 aylık ücretsiz kullanım kodu almak için bana DM den yazabilirsiniz.

• Çankaya/Yaşamkent gibi yeni gelişen ve altyapının döşenmesinin kolay olacağı buna bağlı olarak daha çok insana hizmet verebileceğiniz yerde çalışma yapmamanız ilginç.

• Jlozde kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım. Mahallelerden gelen talep adetleri proje önceliklendirmede etken oluyor.
  • İstanbul Küçükçekmece Sögütlüçeşme Mahallesinde hizmet vermeyi düşünüyor musunuz ?

• Arda Cindoruk A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BABA -- 3 Haziran 2021; 20:46:39 >
  • BABA kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. İstanbul başakşehir güvercintepe bölgesinde planlamanız var mı?

• HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.