Şimdi Ara

Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
23
Favori
103.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Nurtaş Sokak tarafindayim ve en fazla 35mbps gösteriyor burada.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CaptainErturan kullanıcısına yanıt

Utanıpda değiştirdiler sanırım bi ara 35 mbps sonra yine 16 mbps e düşüyor sorgulama yaptığımda;

bana sorarsan hipernet ile adsl arasında çok büyük bir fark yok bakır kablodan alıyorsun interneti sonuçta o yüzden eve kadar gelen fiber candır benim sokağımda yaşayan insanların büyük bölümü fiberden dolayı Superonline'a geçti

• @TurkNetDestek Merhaba. Hocam Keçiören / Kalaba mahallesi'ni de ekler misin?

• Dr.Faustus kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • Emek Mahallesinde herhangi bir calisma goremedim. Diger bolgelerede calismalar basladi mi acaba?

• @TurkNetDestek Çankaya/Yıldızevler bölgesine de gelmeyi planlıyor musunuz?

• ktb06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Emek mahallesi proje aşamasındadır. 2021 yılı içerisinde gigafiber hizmeti vereceğiz.
  • mumtazcan M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • Merhaba.Ankara Keçiören Emrah mahallesi için durum hala aynı mıdır hocam acaba? Arada sırada hatırlatmak için yazıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ben adresi notlarıma ekleyerek proje ekibimiz ile paylaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ben adresi notlarıma ekleyerek proje ekibimiz ile paylaştım.

size pm üzerinden bir adres verdim ve vdsl port uygun olduğunu söylediniz, abonelik sözleşmesindede böyle yazıyor, adsl port üzerinden hizmet alıyorum ve oimden defalarca destek kaydı açtım saçma sapan cevaplar verilmekte. özel mesaj üzerinden durumu ilettim lütfen ilgilenir misiniz ?

• @ayhann06 seni etkiliyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky_balbao -- 31 Mart 2021; 3:4:25 >
  • Etkilemiyor malesef .. biz afrika kıtasındayız sanki telekom turkcell vodafone turknet hiç birisi bize hizmet vermek istemiyor.. Suriyeliler kadar değerimiz yok !

• Mert KÜÇÜKUNCU kullanıcısına yanıt
    Merhaba, türk telekom servis verilebilirlik kontrolü yaptığımda altyapınız 67515 kbps'e kadar destekliyor. Ancak boş port bulunmadığı bilgisi yer alıyor. İlerleyen günlerde benimle iletişime geçebilirseniz tekrar kontrol ederek bilgi verebilirim.
  • ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Şu an için İstanbul, Ankara ve İzmir'in bazı ilçe ve mahallelerinde çalışmalarımız bulunuyor. Ancak yatırımlarımız devam ediyor. İl, ilçe ve mahalle bilgisini iletmeniz durumunda notlarıma ekleyerek proje ekibimiz ile paylaşabilirim. Mahallelerden gelen talep adetleri proje önceliklendirmede etken oluyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Ankara keçiören kanuni mahallesi 875 sokak

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • İstanbul Küçükçekmece Söğütlüçeşme de hizmet vermeyi düşünüyor musunuz?

• Arda Cindoruk A kullanıcısına yanıt
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba. Ankara'da altyapı çalışmaları başladı mı? Başlamadıysa da ne zaman başlayacağına dair bir bilgi var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.