Teğmen
14 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, şu iki modelden hangisini önerirsiniz?

Sony vpc-cw1s1t(nakite 1850 tl ye alabiliyorum bu modeli)

http://www.hizlial.com/notebook/notebooklar/sony-vaio-vpc-cw1s1t-b-intel-core-2-duo-p7450-2-13ghz-4gb-320gb-14-dizustu-bilgisayar_30.001.4140.0205.htm

Dell inspiron 1564

http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/dell-inspiron-1564-intel-core-i5-430m-2-26ghz-4gb-500gb-15-6-notebook-gi43p45_30.001.1296.0268.htm

konf. ve fiyat olarak her şey dell i işaret ediyor gibi ama çok da bilgili diilm sony i tercih etmeyi gerektirecek bir neden var mı?

bi de bunları bırakıp asus lenovo filan mı alsam diyorum bir türlü netleşemiyorum
arkadaşlar selam,
Ne zaman oldu nasıl oldu bilmiyorum ama şöyle bişey oldu ve bilemiyorum napıcam,
klavye seçeneklerinde el yazısı ya da mini klavye seçtiğimde kabul etmiyor sadece full qwerty ve alphanumeric kullanabiliyorum,yani mesela full qwertyde klavye seçeneklerinde mini qwerty seçiyorum değişmiyo full olarak kalıyor.yardım edebilecek var mı virus filan mı yedim acaba napabilirim?
Merhabalar,

Evimde 2. bir desktop bilgisayarı internete bağlamak istiyorum şu an kullandığım bilgisayarda speedstream 6520 wireless modem var ve diğer bilgisayara da CNET CN-CWD-854 USB adapter kurdum ancak bir türlü internete bağlanamadım wireless network alanından SPEEDSTREAM görüyorum ve connect diyorum benden bir network key istiyor modemin ayarlarında wpe 64 bit ile oluşturduğum şifreyi giriyor ancak bir türlü bağlanmıyor bana en baştan neler yapmam gerektiği anlatan biri olursa çok mutlu olucam:))
Merhaba arkadaşlar, evde ikinci bir bilgisayara internet erişimi sağlamak istiyorum. Siemens SpeedStream 6520 wireless modem aldım ve CNET CN-CWD-854 54MBPS USB wireless adaptör aldım. Modem benim kullandığım bilgisayara bağlı ve benim odamda ben salonda bulunan diğer bir bilgisayara internet bağlamak istiyorum neler yapmam gerekir adım adım anlatabilirseniz çok iyi olur şimdiden teşekkürler..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 262
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 4.253 (Bu ay: 39)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.