Şimdi Ara

Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
23
Favori
103.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İstanbul Eyüp Akşemsettin mahallesi için çalışma var mı ?
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber hizmetimiz için planlı bölgeler paylaşılmamaktadır. https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama adresimizden talepte bulunabilirsiniz. Proje ekiplerimiz her talebi değerlendirmektedir. Bölgenin altyapı uygunluğu ve gelen talep yoğunluğuna göre, adresler projeye dahil edilmektedir.
  • emekten haber var mı ?

• musta2 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bilgi veremiyoruz. Adresinizde çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız.
  • Uzun süredir fiziksel çalışma yapılmıyor galiba.
  • Şöyle bir mail aldım ama binamda kutulama işlemi henüz yapılmadı altyapı sorguladığımda da vdsl olarak görüyorum altyapının kurulması için neler yapabilirim
    Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!]
  • Halorandal H kullanıcısına yanıt

Bugün bana da geldi bu mail burada da(keçiören yayla) herhangi bir çalışma yok sizin konum neresi?

• Halorandal H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konu linki ile birlikte aboneliğiniz varsa müşteri numaranızı yoksa açık adresinizi PM üzerinden gönderir misiniz?
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Merhaba, siz de konu linki ile birlikte bilgilerinizi PM üzerinden gönderir misiniz?
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Yanlışlıkla göndermişlerdir, türknet adımını atmaz artık bizim oralara Ovacık tarafına felan erken gitseler çok abone toplamışlardi, belki o sayede bizde kullanırdık ama geçti artık bence
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba, Ankara Pursaklar merkez mahallesi Mahmutbey sokağa gelecekmi uzun süredir bekliyoruz.

• utkutuna55 U kullanıcısına yanıt
    Pursaklar mi... Yok önce sincan,yenikent ve diğer aya?a bagli mahalleler sonra akyurt,çinçin yenidogan ve Altındağ sonra cubuk en son cankaya,mamak nata vega tarafları ve Yenimahalle diyollar
  • utkutuna55 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölge bilgisi veremiyorum amahttps://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt

Evet ovacıkta binalar daha inşaat halindeyken sol ve tt gitti topladı oraları türknet geç kaldı bizde mecburen sol kullanıyoruz bari tt fiber getirseydi oda yok Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] 

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Pardon kuzenim yazmış
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.