Şimdi Ara

Türknet fiber bağlandı, ne zaman aktif olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün kablo çekildi, modemi taktılar ekipler. Bugün veya yarın aktif olmaz mı acaba? Çok merak ediyorum ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 7 Kasım 2020; 19:40:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi il ilçe ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vae mi?

• Fiber, gerçek fiber kablo.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

hayır onu anladım telekom altyapısı üzerinden mi yoksa kendi gigafiber altyapısı mı?

• Telekomla. 100 mbit fiber diyordu işte altyapı sorguda. Gigafiber olsa gigafiber diye yazıyor değil mi, tam bilmiyorum onu.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

ont üzerinde hangi ışıklar hangi renkte yanıyor modem üzerinde wan portu yanında internet ışığı hangi renk yanıyor?

• Şu anda kırmızı internet. Akşam aktif edecek kimse yoktur da yarın var mıdır acaba?

• normal süreçte en geç 2 saat sürüyor ben kuruluma gelen ekip gittikten sonra hemen turkneti arayıp aktif ettirdim

• xhallens kullanıcısına yanıt
    Arıyorum hiçbir şey çıkmıyor bir menü yok. İngilizce için 9 diyor sonra aradığınız için teşşekkür ederiz diyor, aynen dediğim gibi oluyor menü yok.

• Merhaba, aktivasyon işlemleri 3 ila 6 iş günü sürmektedir. Bağlantı yapıldıktan kısa süre içerisinde hizmet aktif olmaktadır. Aktivasyon tamamlandığında arkadaşlarım size bilgi verecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.