Şimdi Ara

TÜRKNET e yeni isim önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese selam 17 gündür internetimi bağlayamayan Türknet in beceriksizliğine isim bulalım ne dersiniz nicname olarak Türknet e hangi ismi uygun görürdünüz.

• Başka işin gücün yokmu?
  • Merhaba, konuyu teknik birimimizden üst yetkiliye aktardım. Aldığım bilgiyi sizinle paylaşacağım.
  • lasiela L kullanıcısına yanıt
    başka işim kalmadı 18 gündür bir kabloyu bağlayamayan firmaya ne denir başka bunu soruyoruz önerin varsa alayım.
  • TürkNet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cumartesi 12 gibi abonelik başvurusu yaptım pazarı sayma 1 günde açıldı bugün 2 de Türktelekom hattı açtı 1 saat sonra internet açıldı olsa olsa TÜRKNETSÜPERNET olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahimEsad -- 31 Ağustos 2020; 22:2:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    TürkNet Superoffline
  • Ben superbox tan türknet e geçtim superbox ta aldığım hızlar müşteri hizmetleri ni aradıktan ve güncelleme yapıp kapatıp açtıktan sonra 4.98 mbps hız alıyordum zar zor oda türknet bu gün bağlandı hızım 36.33mbps ping 27 10tl daha verip 50mbps ye çıkaracağım Superonline ya geçeyim dedim alabileceğim hızı 8mbps dedi Türktelekom dan baktığım da 56mbps hız alabileceğimi söylediler dediğimde dansöz gibi kıvırıyor lar netflix te superbox ta 4k diziyi 480p de 520p de zar zor izliyordum 172.20 gayma sokuyorlardı her ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahimEsad -- 31 Ağustos 2020; 22:33:8 >

• Firmanın ismi Türknet değil zaten. Turknet

• NT2L kullanıcısına yanıt
    bu güzel olmuş
    18. gündeyim halen kablomu bağlatamayan firma iptal istedik bakalım kaç günde iptal ederler.
  • satelist S kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum yer köydü mahalle oldu Turknet'e başvurdum hafta sonu olduğu için pazartesi günü öğleden sonra türktelekom gelip hattı açtı 1saat sonra mesaj geldi internetiniz açıldı diye

İstanbul da sorunları var demek ki iptal edip kurtulmaya çalışıyorum.
  • satelist S kullanıcısına yanıt
    Olabilir doğrudur

• KötününİyisiNet
  • Çöpnet. 2 yıl önce çalışma diye 1,5 ay internet kesip 2 fatura aldılar. Yakamı zor kurtardım bu leş firmadan. İptal etmek bile eziyet. İstanbul anadolu yakası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 1 Eylül 2020; 10:40:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

TürkNet Superoffline
    güzel olmuş
  • DolandırıcıNet. Çok net.

2 yıl önce işyerim için başvurdum. 0,1 mbit uploadı geçemediler en iyi durumda. sürekli zaman istediler. sürekli bu hafta dediler. her aramamda bu durumu sordum, internetim yok süre uzuyor dedim her aramamda garanti verdiler. kandırdlar. işin sonunda 1,5 ay sürdü 2 fatura kitlediler. bağlantı ücretini de kitlediler.

itiraz etmek istediğinizde telefon ile iletişim yolunu kapattılar. kendilerine ulaşmak için farklı numarayla yeni aboneymiş gibi ulaşmak gerekti lakin durumu izah edince iletişimi kestiler. online iletişim yolunu ise komple kapattılar. kontrol panellerine girişi engellediler. yazamadık bile.
  • Türknet yeterince yeterli bir isim değil mi?

Yalaka

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.