Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.322
Cevap
307
Favori
875.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Z3U5

Tamamını derken? Bende en son 8.ayda kaldı ve şu şekilde gösteriyor.

Alıntıları Göster
    Ben neden kota takibi yapamıyorum turknet bey...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnternetim 2 günde bir kopuyor. 100 defa arıza kaydı açmama rağmen her seferinde sorun düzeltildi denip kapatılıyor. Bu kopma 10 dakika falan da sürmüyor yeri geliyor 15 saat 20 saat kopuyor ve hiç bir şekilde bağlanmıyor. @TurkNetDestek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 haftadır opera vpn çalışmıyordu tarayıcıda sıkıntı vardır dedim. Bugün başka vpn denedim oda çalışmadı. Telefona vpn kurdum oda çalışmadı. İnternetten araştırdım biraz türknet vpn erişimi engelliyormuş bu doğru mu? Neden böyle birşey yapıyorsunuz ve neden sözleşmede yazmıyor ?? İlk ay böyle bir sıkıntım yoktu neden 2. Ay engellendi?

• WightPro W kullanıcısına yanıt
    Hocam emin misiniz? Bende Nordvpn ve adını burada vermeyeceğim başka bir vpn sağlıklı şekilde çalışıyor. Serverlarda sorun olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu_

Hocam emin misiniz? Bende Nordvpn ve adını burada vermeyeceğim başka bir vpn sağlıklı şekilde çalışıyor. Serverlarda sorun olmasın?
    Eskiden 60mbqs alıyordum vpn ile ama şimdi 2-3 mbqs zor alıyorum. Serverde sıkıntı olsa bile 1 haftada çözülürdü. Bugün modemi fabrika ayarlarına döndürüp başka vpnlerde deniyeceğim.

• beyler csgo pubg fortnite gibi oyunlarda turknet ping değerleriniz nedir ? packet loss vs. karşılaşıyormusunuz ?
  • Saha ekipleri dün bağlantıyı kurdu. İnternet Yoktu dün. Modeme Reset attım tekrar kurulum yaptım ama çözüm olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

merhaba,

türknete abone oluyorum. vdsl2 modem alacağım. asus ac51 modem iyi midir? başka modem önerisi olan var mı?
    ben de asus dsl-n16 modeli kullanıyorum ve çok memnunum. türknete geçtiğimde almıştım. bugüne kadar sorunla karşılaşmadım.

TurkNet Destek Burada

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Fortnite'da güncellemeleri indirememe problemi yaşadım. Bazı zamanlar login ekranına bile giriş sağlamıyordu. Pingler akşam yoğun saatlerde yerlerde... Öyle ki paraşütle düştüğümü göremiyorum ya da sesini duyduğum kişiye imleci çeviremiyorum bazen. Droplar da her gün 1-2 tane oluyor. Arada beklediğin "çok iyi" tepkileri gelecek baştan uyarayım onlar İstanbul kullanıcıları ve genelde pingleri az oluyor.

Problemle ilgili gönderimi aşağıda bulabilirsin hocam.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140526043
  • Dün 35 mbps olan hızımı 100 mbps pakete geçirdim ben bekliyorumki en kötü 70 felan alırım. 27-28 civarında olan hızım 33 civarında geziniyor. Hız problemi için destek kaydı açtım dönüş yapan yok. Gerekli kontrolleri yapar mısınız
    Müşteri no 1490012

• turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Sizin yaşamış olduğunuz sorunlarınızı yakından takip eden teknik destek ekibi arkadaşım istediğiniz saat aralığında sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacak. Bu durumu ona da ilettim. Kontrol etti. Sözlü olarak iletişime geçtiğimiz zaman sorularınıza cevap vereceğiz.
  • Gatetrans kullanıcısına yanıt
    Asıl ben size anlayışınız için teşekkür ederim. Tüm kullanıcılarımıza buradan elimden geldiği kadarıyla yardımcı olup sorunları çözüme ulaştırmaya çalışıyorum. Farklı bir sorun yaşamanız durumunda bana istediğiniz zaman PM üzerinden ulaşabilirsiniz. Şimdiden iyi kullanımlar dilerim
  • RandomT R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizin iç tesisatınızda bir sorun olabilme ihtimali var mı? Splitter kullanıyor musunuz?
  • WightPro W kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hayır bizim bir kısıtlamamız veya engellememiz yok. Bizden hizmet alan kullanıcılarımızın hepsi VPN ile istedikleri zaman bağlantı gerçekleştirebiliyorlar.
  • ista1907 kullanıcısına yanıt
    Maşallah diyelim
  • ista1907 kullanıcısına yanıt
    s.a

arkadaşım . vdsl ye geçmeyi planlıyorum.

modeminizi ne kadar süredir kullanıyorsunuz ?

sıkıntı var mı. tavsiye eder misiniz ?
  • aliyoruk38 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arkadaşlarım hizmetinizi ve hat değerlerinizi kontrol etmeye başlamışlar. Bir sonuca ulaştıkları zaman sizinle iletişime geçeceklerdir. Süreç içerisinde size her gün detaylı bilgi vereceklerdir. Bende buradan takip edip size bu süreçte yardımcı olmaya çalışacağım.
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    CS go da sıkıntı yaşamadım (çok canım sıkılınca girerim. Ping sunucuya göre 50-70 bandında geziyor ortalama 60 MS (bu değerler İstanbul Anadolu yakası için - İstanbul dan uzaklaştıkça ping artar)

Diğer oyunları bilmiyorum varsa ip adresi test ederiz

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

s.a

arkadaşım . vdsl ye geçmeyi planlıyorum.

modeminizi ne kadar süredir kullanıyorsunuz ?

sıkıntı var mı. tavsiye eder misiniz ?
    türknete 3 ay önce geçtim. modemi de 3 aydır kullanıyorum. ben sıkıntı yaşamadım ama biraz da şans işi herhalde.
    bunu söylemeye nazar değecek diye korkuyorum ama daha türknetle ilgili de hiç sıkıntı yaşamadım. ne hızım kesildi, ne hatta kopma oldu. sanırım türk telekom altyapısı ile alakalı.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Hayır kullanmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.