Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.321
Cevap
307
Favori
875.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, arızanızı kontrol edebilmemiz içinhttps://turk.net/online-islemler/ web sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • comertcimen C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, modem kurulumu kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile farklı adreste giriş yapıldığını gösteriyor. Bu işlem yasak olduğundan dolayı hizmet kısıtlanmıştır. Giriş yapılan modemden kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin silinmesi gerekiyor. Ya da OİM üzerinden internete erişemiyorum kaydı açmanız durumunda kontrol ederek bilgi vereceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:38:45 >
  • Kerem Taha kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorun devan ediyorsahttps://turk.net/online-islemler/ web sayfamızdan destek kaydı oluşturmanız durumunda kontrol ederek bilgi vereceğiz.
  • 5 günde yapılmayan statik ip tanımlaması twitter'de cem çelebiler'i mention'layınca 20 saniye sonra twitter destek tarafından tarafıma mesaj atılarak yapıldı.
    Demek ki neymiş, istenince işler çabuk olabiliyormuş.
    Patronun oğlu ya da jahrein olmak varmış.
  • Merhaba TTNET ile sözleşmem bu ayın 28'inde bitiyor Sorum şu TurkNet e geçerken TTNET iptali yapmam mı gerekiyor yapmadan sizinle ilgili evraklarımı bitirmem mi gerekiyor
    şundan dolayı soruyorum bazen santralde yer yok problemi çıkıyor internetsiz lalan oluyor ttnetten hazır hattım varken nasıl davranmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

Kurumsal hizmetin başlatılması için hangi belgelere ihtiyaç duyuyorsunuz. TT FTTH üzerinden hizmet veriyormusunuz.
    Aylık ücretler ne kadar ?
    Sanırım görmediniz. @TurkNetDestek

• sitim S kullanıcısına yanıt
    türk telekomdan türknete geçer türktelekomla hiç birşey yapmadım türknet e başvurdum evraklar ve devir dilekcelerini mail ile gönderdiler doldurup kargoladıktan sonra gereken herşeyi türknet yaptı 4-5 günde geçiş tamamlandı. türknetin sayfasından sorgularken
    telefon numarası ile sorgulayın ben adres ile sorguladığımda fiber altyapıdan dolayı diyordu ama telefon numarası ile sorguladığımda
    alacağım hız çıkmıştı bu şekilde aboneliğimi gerçekletirdim.
  • Hocam gönderdik belgeleri her şeyi mesaj geldi altyapınız desteklemiyor türk telekomdan vereceğiz diye kaç gün oldu gelen giden yok hristiyan misyonerler bile geldi sizden ses soluk yok
  • Kemal-1907 K kullanıcısına yanıt
    TurkNet benim yerime yapacaksa çok daha iyi taahhütüm bitmeden evrakları vermem gerekiyor demek ki
    telefon numarasıyla sorguladığımda 75ye kadar alabiliyorum

• ben bugün iptal fax'ını gönderdim. uğraşmaya değmez.

dikkat etmen gereken tahhüt bitime doğru yapman cayma bedelini ödeme kampanyası devam ediyormu bilmiyorum ben o kampanyadan yararlanmıştım.
  • Kemal-1907 K kullanıcısına yanıt
    sitesine baktım Cayma bedelini 120 liraya kadar karşılıyor taahhütümün bitmesine yaklaşık 25 gün var. cayma bedeli çok fazla çıkar mı acaba

• Merhaba 3 gün önce yapa ya geçiceğim haakkında bir sms aldım şimdiye kadar hep 8 mb hız aldım bundan sonra ne değişir teşekkürler
    türk telekoma aradığınız zaman söylüyarlar
  • Bizim binamız yeni ve alt yapı yok. Hiç bir firmanın yok.
    Yan apartmanda Turksat kablonet fiber var 5 metre aramızda.
    Altyapı getirin, 12 daire geçelim sizin internetinize :D
  • türk telekomla olan birlikteliğim sona erdi taahhutum biter bitmez türknete geçiş yaptım internetimde bir aksama yaşanmadı var olan porttan hizmet almaya devam ettim sadece kullanıcı adı ve şifremi modem arayuzune girerken 2 dakikalık bir kesinti oldu onun haricinde burda yazılanlarla ilgili herhangi birşey başıma gelmedi gayet memnunum ev telefonuda dahil olmak üzere yurtiçi 1000 dakika ve 100 mbps internet 85 tl bence gayet güzel bir fiyat taahhut olmamasıda cabası teşekkürler türknet

• 2 haftayı geçti ev telefonu tanımlanmadığından hala paketimi yükseltemedim bunun türktelekomdan dolayı uzadığını biliyorum fakat şuanda yapa olmadığı için fakat bu işlemi hızlandırmanın bi yolu yok mudur türknet bu konuda bir şey yapamaz mı hızlanması için işlemlerin
  • Arkadaşlar 2 gün önce Türk Telekomdan Türknete geçtim ve modem bilgilerini girdim 2 gün sorunsuz Türknet kullandım. Ama dün Türk telekomdan biri aradı Türk nete geçiyormussunuz dedi geldi interneti kesti 2 güne onlar gelip kuracak dedi. Böyle birşey oluyor mu ? neden 2 gün sorunsuz kullandımda şimdi kestiler birden benim anlamadığım nokta bu. Zaten Türknette Türk telekom altyapısı kullanmıyorm u sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sorun devan ediyorsahttps://turk.net/online-islemler/ web sayfamızdan destek kaydı oluşturmanız durumunda kontrol ederek bilgi vereceğiz.
    PM bakarmısınız
  • 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.