Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
39.323
Cevap
308
Favori
876.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: goksel19

valla onu hiç bilmiyorum hocam. ben eğer kapatırsam fatura felan asla ödemem. hizmet almadığım firmaya fatura ödemek zorunda değiliz.

Hocam ben finalleri bitiep eve geldim bir ay falan ne yapicam diyip odedim keske odemez olaydim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla btk yı takmazlarsa bimere kadar yolu var oda olmadı hukuki yollar var hiç üşenmem tek tek bütün adımları denerim.
  • Mart Kedisi kullanıcısına yanıt
    icraya veriyorlar.sende düzgün hizmet almadığını kanıtlıyorsun 1 kuruş para ödemiyorsun. bizzat bu konuyla ilgili 5 6 tane haber mevcut.
  • quote:

icraya veriyorlar.sende düzgün hizmet almadığını kanıtlıyorsun 1 kuruş para ödemiyorsun. bizzat bu konuyla ilgili 5 6 tane haber mevcut.

Hocam nasil yapiyoruz. Hatti tasisam ondan sonra yine yapabiliyor muyum?

Hattı taşımak demek eski aboneliğin feshedilmesi demek zaten. Önce https://sikayet.btk.gov.tr sonra da tüketici hakem heyetine başvurun bence. Verilmeyen hizmetin ücretini iade etmek zorundalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 8 Ocak 2018; 17:2:26 >
    hiç farketmez. sana düzgün hizmet vermiyorsa para da talep edemez. önce hizmet sonra para. bunu herkes bilmediği için çok kazık yiyenler var. dikkat etmek gerek. böyleleri hizmet vermediği halde para talep eder. ama sen biraz dişini gösterirsen kedi gibi olurlar hiç merak etme.
  • Tesekkurler arkadaslar yarin aksama kadar daha bir donus olmazsa carsamba ilk isim btkya yazmak ardinda thh ye gidip dilekce vermek ardindan netspeede gecis yapmak olacak. Bu vurdumduymazlara parami kaptirmak bile istemiyorum daha stabil internet bile vermekten acizler.

bende bekliyorum eğer çözmezlerse kapatıcam ama hangi firmaya geçeceğime daha karar veremedim.
  • beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Tarihte sıkıntı çıkmıştır, bir rakamı eksik veya yanlış yazdıysanız direk reddediyorlar.
  • beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    O zaman sıkıntı odur bence. Kargoya verdiğiniz tarihi atın diyor. Evraklar taranıp sizden sesli onay alınmadan ücretlendirme başlamaz. MNG ile anlaşma yaptılar artık kargolar ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 8 Ocak 2018; 17:17:48 >
  • ben sesli onay verdim telefonda ama evraklari göndermedim. simdilik vazgectim. taşıma işlemi olmaz degil mi? yani fatura cıkarırlar mı?

• Weezer kullanıcısına yanıt
    Onun haricinde evraklar ulaşıp işlendikten sonra "imza size mi ait, paket özellikleri şu kabul ediyor musunuz?" şeklinde teyit araması yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 8 Ocak 2018; 17:44:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Tarihte sıkıntı çıkmıştır, bir rakamı eksik veya yanlış yazdıysanız direk reddediyorlar.

Adamların günahını aldım. ben tarihi el alışkanlığı 2017 yazmışım :) şimdi aradılar. yardımınız için teşekkürler

• quote:

bende bekliyorum eğer çözmezlerse kapatıcam ama hangi firmaya geçeceğime daha karar veremedim.

Online islemlere girsem destek kaydi olusturucam orayada giremiyorum nasil sistemdir bu

• Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Modem değerleri normal. Kendileri de aynı değerleri görüyor. İç tesisattan veya modemden kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Fakat CRC değeri çok çabuk yükseliyor. Türk Telekom çalışanları işlerini pek önemsemiyorlar. Öğleden sonra saat 16:00'da arıza için gelen ekipten ne fayda beklenir ki? Bu hız gece saat 3 gibi iki katına çıkıyor.
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada

• Bir hafta öncesinden Turknet'e basvuru yaptım. Cumartesi günü belgeleri kargoladım. Cumartesi ellerine geçti fakat hala "Belgeleriniz bize ulaşmadı." yazmakta.

• Günlerdir arıza kaydına dönüş yok 1.6mbit internet kullanıyorum hiçbir iletişim kanalı yok nasıl firma bu ya.
  • Ne rezil bir firmasınız ya iptal için 216 lı bir numaraya fax çekerseniz işlemleriniz başlıyor diyorsunuz fax numaranızı sürekli meşgul bırakıyorsunuz bugün 20 kere denedim. Koca ankara da bir tek müşt temsilciliğiniz yok iptal başvurusu alacak. Arkadaşlar siz siz olun bulaşmayın...

• Merhaba,

Biraz önce bina girişindeki ankastre kutusundan eve gelen kabloyu iptal edip Türk Telekom'dan gelen kabloyu test telefonu ile kontrol ettim. Çevir sesi hışırtılı geliyor. Sağlam bir hattan hışırtı sesi gelir mi? Altyapıyla ilgilenen vatandaşlar bina içindeki tesisatta sorun olduğunu söylüyorlar. Bundan dolayı gelen hattı direkt test telefonuna bağlayıp denedim. İsterseniz yarın sesini kaydedip size dinletebilirim. Bunun için uzman olmaya gerek var mı? Bina içi tesisatta sorun olsaydı internet hızı sabit kalırdı veya yükselmezdi. Kabloda ek olursa internet hızı yavaşlayabilir. Bunun farkındayım, fakat bu kadar hız düşüklüğü olmaz.
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada

Bu hız ileri ki saatlerde kademeli olarak artacak. Gece saat 3 civarında hız iki katına çıkıyor. Saat kaça kadar bu hızda kalıyor Allah bilir. İnternet başında her gün sabahlamak gibi bir niyetim yok.

İyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaihuClaw -- 8 Ocak 2018; 19:57:52 >

• Modem ile hız testinin farklı olmasının iki ihtimalli nedeni var. Port tanımınız doğru, yani bakır hatta ve saha dolabında bir sorun gözükmüyor. Birinci ihtimal, saha dolabından turknet'in trafik teslim noktasına kadar olan tt fiber hatlarında kapasite yetersizliği, ikinci ihtimal de trafik teslim noktası sonrasında turknet omurgasındaki kapasite yetersizliği. İkinci ihtimal olması çok yüksek.https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/130733503

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 8 Ocak 2018; 20:4:29 >
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.