Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.214
Cevap
305
Favori
873.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ev telefonu çalışmayan var mı acaba? Yer kocaeli merkez.arıza kaydı oluşturdum,giderildi denmiş ama telefonda hala çevir sesi yok,kullanılmıyor.
    İnternet sıkıntı yok.
    destek kısmında şöyle yazıyor.

xxxxxx numaradan arandı ulaşılamadı. Değerli Müşterimiz, bulunduğunuz bölgede yapılan teknik çalışma nedeniyle geçici bir süre hizmet verememekteyiz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Arıza kayıtlarınızıhttp://****/TURKNETarizatakip Online İşlem Merkezimiz üzerinden de takip edebilirsiniz.

Bölgesel bir sıkıntı mı acaba?
  • Hattımı vodafone dan Türk.net e aktarmak istiyorum vdsl olarak taahhütüm bu ayın 30 unda bitecek fakat türknete ulaşamıyorum müşteri temsilcisi kapalı ulaşabileceğim başka bir yer varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuarek7

27 Ocak itibariyle mevcut operatörde ki taahhüdüm sona eriyor. Taahhüt bitiminde fazladan ücret ödemeden turknet'e geçmek için taahhüt bitiminden kaç gün önce başvurmam lazım.
    Daireye gelen kablo tesisatını yenileticem başvurmadan önce dikkat etmem gereken bir nokta var mı?
    Bir de VDSL modem önerisinde bulunabilecek var mıdır acaba ?

Benim 1 ocakta taahhütüm bitti.(Birkaç mesaj yukarıda bahsetmiştim) İnternetten arkadaş koduyla başvuru yaptım, 2 ocak günü kargoya verdim evrakları. 4 ocakta işlemlere başlamışlar. 5 ocak saat 17 de "0 850 2888080 den aranacaksınız, eski servis sağlayıcıdan vazgeçme onayınız sesli alınacak" şeklinde mesaj geldi, 6 ocak saat 17 de aradılar, sesli onayı verdim. 7 ocakta saat 15 de turknetten kullanıcı adı ve şifre gelip aktivasyon sağlandı mesajı geldi. Saat 15.45 de de eski servis sağlayıcımdan mesaj geldi, talebiniz üzerine aboneliğiniz iptal oldu dedi. Ben yeni şifreyi girmeyi planlarken baktım saat 16.30da internet gitmiş. Modemi resetledim. Yeni şifreyi girdim. Wi-fi ayarlarını yeniden düzenledim, internetim sorunsuz bağlandı. Benim modemim ASUS DSL-AC68U, VDSL modem, ama şuanda aldığım hız max. 16 MB. Yani kısa sürede bağlantım aktarıldı yeni servis sağlayıcıma. O nedenle siz de 24 ocak gibi başvurursanız işlemler 27 sine ancak yetişir, araya haftasonu girecek, 29-30-31 gibi biter işlemler ve hattınız açılır. Siz de arkadaş koduyla katılım yapın, hem siz hem arkadaşınız 1 ay bedava kullanım kazanın. Kampanya ocak sonuna kadar devam ediyormuş.

Josephacar@yazdıklarım size de uyuyor. Ayrıca taahhüt sayar yerinden girip mesaj bırakın, size dönerler. Yada 26-27 ocakta başvuru yapın arkadaşa bahsettiğim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jass -- 7 Ocak 2018; 23:59:35 >
  • Sayın türknet destek yetkilisi destek talebim vardı lütfen pm mi yanıtlarmısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok. Hem internet hem telefon çalışıyor. Sizin sorun telekom kaynaklı bölgesel çalışma olabilir.
  • TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

Her gün hız testi yapıyorum. Nakil yapıldığı günden beri 35 Mbit'i hiç göremedim. Bina içi tesisatta sorun olsa modem arayüzünde bu değerleri göremem.
  • Kardeş nasıl sorun yaşıyorsunuz ben anlamadim ya. Ulan 7aydir kullaniyorum hic sorun yasamadim. 92megabit max hiz goruyorum. Ortalama stabil olarakta 65-75 diyebilirim hızım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu offline sorunu neden arttı bu aralar ve 10 gün oldu duzelmedi sebebi nedir bilen var mı TurkNet de açıklama yapmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KenNoKage

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

Her gün hız testi yapıyorum. Nakil yapıldığı günden beri 35 Mbit'i hiç göremedim. Bina içi tesisatta sorun olsa modem arayüzünde bu değerleri göremem.

TurkNet Destek Burada

Bu hız testini şimdi yaptım. Gece saat 4 civarlarında 20 Mbit'in üzerine çıkıyor.
  • quote:

quote:

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

Bu hız testini şimdi yaptım. Gece saat 4 civarlarında 20 Mbit'in üzerine çıkıyor.

TurkNet Destek Burada
    gece saat 03:12 de tekrar hız testi yaptım. İnternet'i gece mi kullanacağız anlamadım ki.
  • merhaba

bugun n17u aldım fakat turknet baglantısını bır turlu gerceklestıremdım.

wan ip alıyor fakat nete baglantı yok ...

işin tuhaf yanı

https://turk.net/online-islemler

sitesine giriyor...

diger siteler ya kullanici ad şifre hatasi yada 404 veriyor.

zyxell baglanıyordu ama asus malesef...

zyxell de ıken annex b olarak gorunuyor ama asus ısrarla annex a dıyor ...

ne yapmalıyım ?

TurkNet Destek BuradaTurkNet Destek Burada

• escape__06 kullanıcısına yanıt
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    29 Aralık tan beri bende de offline herkes bu konuda şikayet yazıyor Twitter dan bunların sistemde sıkıntı mı var acaba ne geri arayan var ne soran çözüldü deyip kayıt kapatılıyor geçiliyor hala hizmet yok bir fikir sahibi olan var mı acaba bu konuda aydinlatsa sevinirim

• Oim sifrem var ama giremiyorum, fatura odedim internet yok, mhde sadece robotla konusuyorsun adamlar siz bize degil biz size ulasiriz mantigiyla calisiyor tesekkurler turknet!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mart Kedisi -- 8 Ocak 2018; 11:24:26 >
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Kurulum sihirbazı ile ayarlanabiliyor. Forumun sayfasında da tarif edilmiş; ama ekran görüntüsünü göndereyim. Şifre ve kullanıcı adı kısmını silip tekrar ayarlarsanız iyi olur. Şifre kısmına aynı şeyleri iki kez yazmış olabilirsiniz. Ben şifreyi yazdığım halde şifre kısmı boş görünüyordu. O yüzden iki kez aynı şifreyi yazdığım için sorun yaşamıştım.

TurkNet Destek BuradaTurkNet Destek Burada
  • Upload hızları hakkında bilginiz var mı arkadaşlar? 5118kb tanımlı hatdan 5mb almam mı gerekiyor yoksa o sadece bir tanım mı ? 5MB alan var mı ?
  • Merhaba. İnternet bağlantım cumartesi günü öğleden sonra kesildi. Hiçbir web sitesine giremiyorum. oim den baktığımda teknik bilgiler kısmına girdiğim zaman durum offline yazıyor. Sorunumu Gün içerisinde çözerseniz çok iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goksel19 -- 8 Ocak 2018; 12:39:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goksel19

Merhaba. İnternet bağlantım cumartesi günü öğleden sonra kesildi. Hiçbir web sitesine giremiyorum. oim den baktığımda teknik bilgiler kısmına girdiğim zaman durum offline yazıyor. Sorunumu Gün içerisinde çözerseniz çok iyi olacak.

Online işlem merkezine girip destek bölümünden destek kaydı bırakın. Buraya yazmakla sorununuz hemen çözülmez. Destek kaydı bölümünde sorunu seçin, daha hızlı dönüş oluyor.
  • TurkNet Destek Burada

8 gundur boyle

• jass kullanıcısına yanıt
    kardeş orayada bıraktım. 1 hafta içinde 9 tane arıza kaydı oluşturdum artık gına geldi.
  • Arkadaşlar bu Türk netteki müşteri hizmetlerine ulaşamama sorunu ve kurulumda yaşanan sorunlar devam ediyor mu? Ona göre bağlatacağım veya bağlatmayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.