Şimdi Ara

Türknet BEYLİKDÜZÜ'ne Geliyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili Bulgaristana giderken solda kalan Beylikdüzülülü arkadaşlarım, kardeşlerim. Beklenen gün geldi. Bugün siteme Türknet Protokolcüsü geldi altyapı protokolünü aldılar. Şuan için sadece Adnan Kahveci Mahallesine geliyorlarmış, abanın baba taleplere. Gelişmeleri güncel şekilde iletirim tekrardan hayırlı olsun ahaliiii 

• Bize ne zaman gelir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bütün Beylikdüzüne çekeceklermiş protokolcünün dediğine göre, şu lanet superonline tekelinden kurtuluyoruz ya ohhhh be ohhh

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Biz VDSL hızında fiber altyapısını fonluyoruz, keyfini İstanbul sürüyor. Güle güle kullanın.

• Adamlarda 3 tane 4 tane farklı altyapı var. Biz de adsl vdsl ikileminde gidip geliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır çabalıyoruz ha gayret. Umarım hızlı bir şekilde tamamlanır. Açıkçası ben onca çabanın sonuçlanmasına sevindim ancak hevesim kaçtı artık.
    Binaya kutuyu koysunlar aktif etsinler öyle devam ederim aboneliğime. Şuan binada Turkcell fiber var, Türk Telekom VDSL var gerçi vdsl kablolar o kadar kötü durumdaki adsl gibi hız veriyor.

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    Tam 2 senedir twitter'dan turknet destegi darladim protokolcuyu gordugumde sevinemedim desem yeridir. Tek sevindigim şey yineliyorum superonline fiber tekelinden kurtuluyoruz adamlar kapima geliyor fiber diyor ver diyorum abicim 1000mbps abi burasi 100destekliyor diyor şaka gibiler.

• RookieArcx R kullanıcısına yanıt
    Biz de Barış Mahallesindeyiz. Superonline fiber kutu var ancak daireye kadar kablo çekili değil. VDSLde de maksimum 100 alabilirim diye gösteren sisteme rağmen 30 alabiliyoruz anca.
    Acaba ne kadar sürer aktif olması?

Kankam bendede kablo yoktu çektiler bana. Bi tane satisci var bölge sorumlusu istersen numarasini atayim özelden gec fibere 100mbps'i 340 liraya yeniden bagladilar bana 12ay.

Ücretsiz çekiyorlarsa kabloyu olabilir aslında. Özelden atabilir misiniz? Dursun kayıtlı.
    Türknet sene içinde gelecekse bekleriz de onlar da hiç açıklama yapmıyor.

Valla kanka bilerek 12ay aldim taahhutsuz paketlerinide kotalı yapmiş superonline benden kablo parasi felan almadilar bunlarin ay sonu hedeflerimi ne oluyormus yarim saatte halleti teknik ekipleri

Fibere geçmek isterim ben de bakalım nasıl bir durum olacak

Kanka bağlatırsanda baglantidan sonra tv plus için ariyorlar yok paketinizde var felan diye öyle bisey yok sonradan satisciyi aradim o da öyle söyledi dikkat et ona

Tüm Adnan Kahveciye gelecekmiymiş? Ben de uyum çarşının(yeşilkent) oradayım. Şu anda max hız 100 sol da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekirdağa gelirmi?

• Merhaba, altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Talebimi ilettim. Mahalleye gelirse çok iyi olur herkesin geçeceğini düşünüyorum vodafone net’e muhtaç kalıyoruz.

• anlamadım Beylikdüzünde Turknet yok mu

o zaman bizim b.çekmece de de yoktur

hoş ben superonline kullanıyorum

• maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Yüksek konutlara yönelirler önce herhalde Quiknet ilk geldiğinde 11 sene önce yavuz sultan selim bulvarındaki yol üstünde hangi site varsa çektiler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.