Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 sene kadar bu fiyatla kalsalar taahhütü biten geçer tt zarar eder çok iyi oldu :D
  • Şansa bak ya. Kablonet fiber çekiyor diye seviniyordum. Desenize boşunaymış.
  • alizeo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, başka operatördeki ses hizmetini TurkNet Fiber'e geçerken taşıyamıyoruz maalesef. Fakat Fiber sıfır satışta voip üzerinden hizmet verebiliyoruz farklı bir numara ile yada TurkNet bakır altyapı hizmetinden Fiber altyapıya geçecekse aynı numara ile voip üzerinden hizmet alabiliyorsunuz.
  • Oathbreaker. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, taahhütsüz olduğu için eğer fiyat artışı olursa bu artış sizin faturanıza da yansır.
  • Merhaba, tahhütsüz olarak hizmeti veriyoruz. Bu sebeple eğer ilerleyen dönemlerde fiyat artışı olursa sizin faturanıza da bu artış yansır.
  • serji kullanıcısına yanıt
    Merhaba, başka operatördeki ses hizmetini TurkNet Fiber'e geçerken taşıyamıyoruz maalesef. Fakat Fiber sıfır satışta voip üzerinden hizmet verebiliyoruz. Geçiş işleminde modemi iade etmeden sadece kullanıcı adı ve şifre değişikliği ile kullanabilirsiniz.

Maalesef o dönem faturası olduğu için cayma bedeli olarak değerlendiremiyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba 2 hafta oncesi netspeet fiber aboneligi actirdim o gun turknette bulundugum binada ttelekom fiber oldugundan hizmet verilemiyordu su an sorguladim 100 mbit 85 tl. Ben uyeligimi turknete hemen tasiyabilirmiyim netspeet aboneligim 75 mps fiber tahhutsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde ilk kurulum ucreti olan 120 tl yi ilk faturada pesin olsun istedim daha ilk faturam cikmadi

• Türk Telekom 2 ay kullandığım 12 ay taahhütlü pakete 986 TL cayma bedeli çıkardığı için geçemiyorum...
  • sarigol45 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, geçiş yapabilirsiniz ama fatura için servis sağlayıcınız ile görüşmeniz gerekir.
    Ben ilk ay fatura ve 120 tl kuruluma raziyim abonelik tahhutsuz zaten sadece yeni abonelikte 90 gun gecemez sarti var demislerdi ona takildim netspeet mh yi arayayim

Teyiit etmek açısından soruyorum, şu an ses hizmeti aldığım fiber aboneliğim var ve size geçip aynı şekilde devam etmek istiyorum. Bu durumda size ses olmadan direkt geçiş yapıp sonrasında ses hizmetini aktif edebilir miyiz? Telefon numarasının aynı kalması vs önemli değil, sadece size kesintisiz geçiş yapmak ve modem iade, iptal işleriyle uğraşmak istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim binanın dış kapısının girişinde fiber kutusu var ama sitenizde alt yapı sorgulayınca çıkmıyor. Fiber almak için eve kadar fiber kablo mu gerekli?
  • Yeni bir eve taşındım. Numaram 100, 96 numaraya kadar alt yapı var . 98 , 100 ve 110 a kadar alt yapı yok. 110 dahil var . Arada kalmışız . Millet wi-fi Telekom a yönelmiş. Bakalım belki bende ona yonelirim.

• Dün TT'ye 100mbps için taahhüt verdim :( Keşke bekleseydim çıkıp size geçsem ne kadar taahhüt öderim ?
    6-15 tl civarı modem kira bedeli alıyor diğer internet sağlayıcıları. Sizde de ayni durum mevcut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P1ka -- 11 Eylül 2020; 18:43:33 >
  • NetSpeed kullanıyorum başvurursam modem değişikliği olacak mı ? Türk Telekom fiber altyapısı aynı.
  • Bizim sokakta değişen birşey yok. Kullanıcısına heyirli olsun

• byMyzz kullanıcısına yanıt
    Netspeed tt altyapisindan fiber veriyor mu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.