Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba daha önce adslden fibere geçen oldu mu ? kaç gün sürüyor ortalama bu iş

• TiqReGo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, geçiş işlemleri başlatıldıktan sonra ortalama 7 iş günü içerisinde tamamlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, geçiş işlemleri başlatıldıktan sonra ortalama 7 iş günü içerisinde tamamlanıyor.

Telekom'da 24 aylık taahhütüm var ve 13.01.2022 de bitiyor.. kanunen 1 yıldan fazla taahhüt olamaz diye bir karar okumuştum.. acaba size geçiş yapsak telekom cayma bedeli çıkarır mı? ya da nasıl bir yol izlemem gerekir?

• Alternatif issler 100 ustu paketler aciklamaya basladi tt fiber uzerinden. Turknet bu konuda neden sessiz? Sanki icimden bir ses tek fiyat alt yapinin destekledigi kadar hız olayinin 100 ustu paketlerde turknete maliyet anlaminda zarar ettireceginden turknet bu topa hic girmeyecek gibime geliyor.

Veya tek fiyat alabildigin kadar hizi 100 ustu paketler haric tutularak yine diger alternatif issler gibi absurt rakamlarla sunacak. Sanirsam bu konuda herhalde kendi icinde ne yapmaliyizin muhasebesi yapiliyor ki yillarca ilkleri yapan turknetten ses cikmiyor bu ortamda.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • farklı firmalarda hali hazırda türk telekom fiber altyapısı kullanan farklı ıssler 100 mbps üstü paketler çıkarmaya başladılar bende türknet abonesi olarak ilerleyen zamanlarda bu paketlerin türknete de olmasını istiyorum zamanında kotasız internette öncü olmuş bir firma bu çağda bu imkanı kullanıcılarına sunması gerektiğini düşünüyorum umarım türknet te uygun fiyata bu hizmeti eksik etmez kullanıcılarından

@TurkNetDestek

• Backspace7 kullanıcısına yanıt

Bence de 100mbps üstü paketleri türktelekom altyapısından vermeyecekler verseler dahi çok yüksek fiyatlarda olacak çünkü türknet sırf gigabit hız için büyük bir yatırımda kendi altyapısını yapıyor türktelekomun gigabite geçmesi çok büyük zarara uğratır sonuçta rakipler

• onurtri O kullanıcısına yanıt
    Gibirnet ve netspeed sadece tt kullanıyor yanlis bilmiyorsam. O acidan tt den vermemeleri mumkun degil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Diğer firmalar yavaş yavaş 200 ve üstü paketleri açıklamaya başladılar. Bakalım Turknet ne yapacak. Bu zamana kadar sessiz kalmalarının sebebi sanırım tükürdüğünü yalamamak. Çünkü tek fiyat politikası var biliyorsunuz. Hattınızın alabileceği maksimum hızı tek fiyat veriyoruz dediler. E şimdi 200 ve üstü paketleri farklı fiyatla sundukları an kendilerini yalanlamış olacaklar. Bakalım göreceğiz...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • elel E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, taahhüt bitiş tarihinden önce geçiş yapılması durumunda fesih faturası çıkabilir. Fesih faturasının 120 TL'sine kadar bizden çıkacak faturalarınızda indirim sağlıyoruz. Sizi de aramızda görmek isterim.
    Merhaba, şu an için türk telekom fiber altyapısı üzerinden 100 Mbps'e kadar fiber hizmeti veriyoruz. Bu konuda değişiklik olması durumunda forum üzerinden duyuru yapacağız.
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an için türk telekom fiber altyapısı üzerinden 100 Mbps'e kadar fiber hizmeti veriyoruz. Kampanyalarımız ile ilgili değişiklik olması durumunda forum üzerinden duyuru yapacağız.
  • quote:

Merhaba, şu an için türk telekom fiber altyapısı üzerinden 100 Mbps'e kadar fiber hizmeti veriyoruz. Bu konuda değişiklik olması durumunda forum üzerinden duyuru yapacağız.

şu robot tarzı mesajlarda valla sıktı artık. Bunu zaten biliyor aboneleriniz. insanlara daha tatminkar acıklamalar yapsanız daha faydalı olursunuz.

Bence eleştiriniz biraz saçma. Mevcut olan durumu söylüyor. Birşey hazır değilse hazır değildir. Zorlamaya gerek yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evimin olduğu yerde ttnet,millenicom fiber veriyor. TurkNet VDSL veriyor.

Merhaba, şu anda mevcut paket bilgisini sizinle paylaştım. Eğer bu pakette bir değişiklik olursa bilgisini sizler ile paylaşacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weeknd

Bence eleştiriniz biraz saçma. Mevcut olan durumu söylüyor. Birşey hazır değilse hazır değildir. Zorlamaya gerek yok.

o sizin görüşünüz. Ben hazır veya degil neden boyle yazılıyor manasında soylemiyorum. o yazılan mesaj yerine (ki hem bana hem baska arkadasa aynı mesaj yazılmıs ard arda görüyorsunuz) bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor tamamlandıktan sonra gerekli acıklamalar yapılacak veya boyle bir çalışmamız yok şuan biz tt üzerinde 100e kadar veriyoruz vs gibi acıklamalar daha bilgilendirici olur. yoksa herkes az çok biliyor zaten web sitesinden veya forumdan degişiklik olunca bilgilendirme yapılacagını.

• quote:

Merhaba, şu anda mevcut paket bilgisini sizinle paylaştım. Eğer bu pakette bir değişiklik olursa bilgisini sizler ile paylaşacağız.

tamam bu kısmı biliyoruz ve anlıyoruz ama turknette 200-1000 arası bir paketlendirmeye gidecek mi? Bunun bilgisi önemli. fiyat sormak istemiyorum onunla ilgili bir tatminkar cevap su aşamada alacagımızı sanmıyorum ama turknet bu paketleri sunacak mı bunu paylasmanız iyi olur.

Bu konuda şu anda bizimle paylaşılan bir bilgi bulunmuyor eğer olsaydı bu konuda size bilgi verebilirdim.
  • Merhabalar, arada veri gelmiyor, acaba böyle sorunla karşılaşanlar varmı, Türk telekom modem den mi yoksa fiber altyapısında 30 saniye 1 dakikaka gibi ara ara veri kesintisi oluyor mu.

• quote:

Binada hem Superonline hem Telekom fiber altyapısı var. Bu durumda hangi altyapıyı kullanacaksınız? Ben şu an sol fiberdeyim ancak muhtemelen başka İss kullanacağım. Bir de fiber modemim yok. Keetic city Routerım var ama ont yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.