Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evimde telefon çekmiyor arıyorsun ulaşamıyorsunuz bir numara verdi ondada konuşabileceğim biri yok oimde kopyala yapıştır zaten

• TiqReGo kullanıcısına yanıt
    Konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Bu konunun kaynağı nedir hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konunun girişinde yazmıştım gibirnet kaynak. Gibirnet müşteri hizmetleri ile görüşürseniz sizede aynısı söyleyecek. Eğer evinizde Türk Telekom Fiber varsa şuan hemen 200/20 Mbps hızı alabilirsiniz. Ve bu hız zamanla artacakmış Artık zamanla dediği için ne kadar bir zaman bilmiyorum. belki 1 ay belkide 1 sene artık o gibirnete kalmış

• Bazı servis sağlayıcıları türktelekom altyapısı üzerinden 200mbps hız alıyor sizin böyle bir çalışmanız var mı

• Gıbırnet ciddi ciddi Tt altyapısı üzerinden 200/20 vermeye başlamış aynı fiyata. Onlar yapabildiğine göre siz de yapabilirsiniz sanırım.
    Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.
    Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, nakil talebiniz için online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Nakil ekibimiz kontrol ederek dönüş sağlayacaktır.

Merhabalar

Adres değişikliği sebebi ile 898708 no'lu hattımın nakilini istedim. Kullandığım tarifede telefon aboneliği bulunduğundan ve yeni adresimde fiber altyapısı olması sebebi ile nakil işlemi yapılamayacağı ve yeni abonelik başlatmam gerektiği söylendi. Bunun üzerine e-devlet üzerinden fesih başvurusu yaptım. Bugün ise iptal işlemimin 21.09.2021 de benimle yapılan görüşme sonucu işlemden kaldırdık diye mesaj geldi. Bugünkü görüşmede, şu an derste olduğumu daha sonra aramalarını rica ettim. Ancak benim hat iptalimi geri alın diye bir talebim olmadı. Kaç gündür internetimiz yok maalesef. Lütfen bir an önce hattımı iptal ederek yeni hatta geçiş işlemlerini sağlayınız.

• kingcobra33 kullanıcısına yanıt

bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-358424EDC -- 16 Ekim 2021; 12:6:12 >
  • onurtri O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, türk telekom fiber altyapısı üzerinden şu an için 100 Mbps'e kadar hizmet verebiliyoruz.
    Merhaba, hizmetiniz 21/09/2021 tarihinde talebiniz üzerine iptal edilmiştir.
  • ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, abonelik sürecinde yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüm. Size yardımcı olabilmem için müşteri numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
    Merhaba, başvurunuzu yaptığımızı iletmek için arkadaşlarım sizi aradığında hizmetin iptal edilmesini talep ettiğinizden dolayı iptal kaydı oluşturularak dilekçe göndermeniz gerektiği bilgisi verilmiştir. Dilekçeniz ulaştığında arkadaşlarım onayınızı alarak iptali gerçekleştirecektir.
    İmzali sözleşme sistemde yer aldığından dolayı iptal dilekçenizin ve kimlik fotokopinizin bize ulaşması gerekiyor.

İptal işlemleri için 02122165560 numaralı faks hattımıza iptal dilekçenizi ve kimlik fotokopinizi gönderebilirsiniz. Ya da Hizmet iptal talebinizi, kimliğinizin önlü arkalı fotokopisi ve hizmet numaranızın, iletişim bilgilerinizin ve imzanızın bulunduğu bir dilekçeyi posta eki ile birlikte iptal-faks@turknet.net.tr e-posta adresimize gönderebilirsiniz. Dilerseniz de e-devlet üzerinden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Az önce Turktelekom fiziki kurulumları gerçekleştirdi. Iptal talebime gerek kalmadı.

Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Merhaba, iptal talebinizin geri çekilmesi için bildirimde bulundum. Aktivasyon işlemleriniz tamamlanmıştır. Keyifli kullanımlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, hizmetiniz 21/09/2021 tarihinde talebiniz üzerine iptal edilmiştir.

Yanlış anlaşılma sonucu yeni başvurumu iptal etmek için aradılar ancak eski üyeliğimi iptal ettiler sonunda. Şimdi ise hizmeti bir an önce alabilmeli umuyorum.

Teşekkürler

Merhaba, aktivasyon işlemleri 3 ila 6 iş günü sürmektedir. Bu süre içerisinde hizmetinizi aktif ederek size bilgi vereceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.