Şimdi Ara

TurkNet Altyapı Talebi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, öncelikle son zamanlarda yaygın olan korona virüsü nedeniyle herkes gibi bende uzaktan eğitim alıyorum ve oturduğum apartmanın 5 yıllık olmasına rağmen hala vdsl2 türünde internet kullanıyor olmasından mahalledeki arkadaşlarımla bıktık. Geçen aylarda alt mahallemize (apartmanlar 15-20 yıllık) ve üst mahallelere Turkcell superonline'ın fiber döşenmesine kendi gözlerimle şahit oldum. Şu anda santral saha dolabına 325 metre uzaklıkta olmama rağmen çok yüksek gecikme süresi ve düşük indirme-yükleme hızlarına sahibim. Geçenlerde sizin GigaFiber adı altında uygun fiyatlara yüksek hızlar verebildiğinizi gördüm ve websitenizlen altyapı sorgulaması yaptığımda en fazla 50mbps internet alabileceğimi gördüm. Eğer ki fiber altyapınızı çekebilme imkanınız varsa GigaFiber 1000 paketinizden yararlanmak istiyorum internette sizin bu hızları sağladığınız birkaç post gördüm en yakın zamanda olumlu donüşlerinizi bekliyorum TurkNet Altyapı Talebi 

@TurkNetDestek

TurkNet Altyapı Talebi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgunthx -- 12 Ocak 2021; 18:53:23 >

• Merhaba, kendi fiber hizmetimiz için altyapı genişletme çalışmalarımız devam ediyor ama bu konuda süre ya da bölge bilgisi veremiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.