Şimdi Ara

Türknet Aktivasyon Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kesinle memnum olmadığım internete sağlayıcısı. 1 haziran da başvuru yaptım, 8 haziran da evraklar ulaştı mesajı geldi. Sonra çok uzun süre belgeler inceleniyor kısmında kaldı. Sonra 17 haziran da gelip telefonu bağladılar ve uyuz aktivasyon sürecine attılar. 17sinde telefon bağlandıktan sonra aradığımızda en geç 2 iş günü dediler. Tamam dedik salı günü aradık. Salı günü aradığımızda ise sürenin aslında 3 gün olduğu belirtildi. Çarşamba günü tekrar aradığımda ise aktivasyonun kesin olacağı söylendi. Sevindim telefonu kapatıp beklemeye başladım. Hiçbirşey olmadı, şaşırdık mı hayır. Sonra aradım ve işin peşine daha çok düştüm. Sizin işiniz Telekom'da. Onlar onay verirse hemen açacağız dediler. Bende bulunduğum ilin TT'sindeki arkadaşıma durumu anlattım aktivasyonu verdiler. Tekrar türkneti arayıp defalarca artık aktif dememe rağmen sistemimizde gözükmüyor dendi. Tamam dedim bugün tekrar aradım hala sistemimizde yok dediler. Üst kademe biri ile görüşmek istediğimi söyledim ama ona da birşey denmedi. Gün içerisinde aktif olmazsa iptal olsun dediğimde ise hiçbir yapmayın etmeyin çalışıyoruz demek yerine "not düşüyorum" dendi. Kullanımını görmek pek nasip olmadı ama kesinlikle başvuru sürecinde illallah ettiren bir firma Türknet....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.