Şimdi Ara

türkiyede swinger çift sayısının önlenemez yükselişi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
79
Cevap
3
Favori
9.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ülkenin genel olarak buna ihtiyacı olduğunu nereden çıkardın. Mesela benim yok. Ülkede bir kesim ki bu yukarıda yazdığım kesim ağırlıklı bu işi yapıyor diye herkes yapacak yapar herkesin ihtiyacı var gibi bir durumu nasıl çıkaracağız. Ahlaksız ve kaidesiz insansan tabiki her şeyi yapar ben o sınıfta değilim mesela. Ha ülke olarak böyleyiz diyorsan o da senin görüşün.

• 4F3 kullanıcısına yanıt
    İzmir'de bile bile yaptırana ''godoş'' derler hocam
  • Sende bunu yedin öyle mi?

• SinanEnginizm kullanıcısına yanıt

2. foto fena değilmiş

• beyler manyak manyak yorum yapmayın, yok böyle şeyler. haberin altında zübeyde yalçın / SABAH yazıyor. birinin fantezisi bunlar, yolunu yapıyor galiba. bu swingerı hangi komisyon araştırmış, kim kurmuş bu swinger araştırma kuruluşunu, yapanlar kimler, nerede yapmış, ne zaman yapmış, neden yapmış, nasıl yapmış  gazeticilik okumayan sıradan bir insanın bile sorması gereken sorular bunlar. Bıktık şu clickbait teknik haber başlıklarından, siz hala anlamadınız mı?

• Ben anlamadım nasıl engelleyeceksiniz bunu?

karı kocanın misafiri geldi bir süre sonra başladı faaliyet eve gidip siz ne yapıyorsunuz diye kontrol mu edeceksiniz.

Bana swinger falan arttı gibi gelmiyor sadece bence keriz avına çıkmış kadın - erkekler artmış olabilir.

• Bahcelimi şoförü şoför mu usagiydi dur yaw karistirdim. Neyse olur boyle şeyler. Ulkemiz tarihi bir sinavdan geciyor.

Neyse ki diyanet denen bir kurum var. Yakinda aciklama yapar sakin olun siz olayi yanlis anlamışsınızdır.

Bunlarda her cüke kilif bulunur yoksa da imal ederler az sabir cemaat.
  • VolkanCOO kullanıcısına yanıt

Swinger yapanların yüzde 99.9 u solcu, seküler ve Atatürkçü kesim. Gerçeklerle yüzleşin

• narkotik_1989 N kullanıcısına yanıt

cahil cahil yorum yapma. dergahlarda kimlerin peydah olduğu belli değilken, cin girdi diye şeyhlerinin seks kölesi olan bir krdim br muhafazakar topluluk içinden çıkarken, gidip de sağcı seküler adam mı karısını kızını hacı hoca veya iki biraya paylaşacak?

sağcı adam vatanını sever sahiplenir. karısını da, malını da ... lakin iki biraya karısını swinger'a katacak veya iki üfürüğe hanımını şeyhe sex kölesi yapacakların sağcılara laf atması... sağcı ve seküler kesime laf yapıyor kafaya bak türkiyede swinger çift sayısının önlenemez yükselişi 

• Alan memnun veren memnun ama bazıları rahatsız. Sizide zorla ortama katarlar diyemi korkuyonuz🤭
  • labidu kullanıcısına yanıt
    Sana niye dert oldum ben ya
  • Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt

Dert değilya seviyom seni yakışıklı abim.

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt

Benim bildiğim seninle bir akrabaligimiz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanCOO -- 22 Kasım 2023; 1:17:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: narkotik_1989

Swinger yapanların yüzde 99.9 u solcu, seküler ve Atatürkçü kesim. Gerçeklerle yüzleşin

Hocam sözlerimi sakın yanlis anlamayin nereden bu kanıya vardiniz?Swinger yapanları bulup tek tek siyasi görüşlerinimi sordunuz?Yada haberlerdemi bu sapıklar solcumu diyor?

• EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt

52 den evvel anadolu insanı en ahlaklı toplumdu.mayamızı islamcılar bozdu !!!

• solarisx kullanıcısına yanıt

Komikmiş harbiden türkiyede swinger çift sayısının önlenemez yükselişi 

• Demekki gavat diyarının kapıları sonuna kadar açılmış

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.